Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 27.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: оле,олеееенови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Gerylin ()
Публикувано31.07.08 14:32



Все пак имено в България си придобил качества, които са ти отворили вратите навън нали?

айде да не си говорим колкото да си правим гаргара на езика...
образованието в България в момента е на критичното ниско ниво ,откъдето единственото което се получава е диплома

Това, че си отвратен от една държава е по-скоро твой проблем, отколкото реално състояние.

а това,че не може да си намери работа по специалността в собствената си Родина,на кой проблем е ,бе джанъм


къде в България се работи по алтернативни енргийни източници,че не мога да се сетя ..доколкото ми е известно и сега Русия ги трови (българите) с Лукойл в бургаско

ака, че не реди тирирамби, защото много скоро ще се осъзнаеш и ще ти стане мъчно.
айде ти спри да редиШ рими в безсмислици ,че ставаШ смеШен

п.с1 успех на момчето по горе,аз лично ти стискам палци да се реализираШ професионално ,където си избрал

п.с 2 на Албенката вероятно се е променил анусния отвор за тези 2 годинки в които си седи в Мангалия,пардон Булгаристан .. лоШо няма всеки с претенциите си

Klockan ringer för en ensam själ, den har lånat röst av döden

Тема Re: Ето какво се промени:нови [re: gogoonthego]  
Автор 6.15 (decoder)
Публикувано02.08.08 18:20



Забравил си да споменеш замърсения въздух и противните мазни манджи в България.


Държавната администрация е все така продажна и гнусна.

Който се сети, да добавя.



Тема Re: Ето какво се промени:нови [re: gogoonthego]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано04.08.08 12:24



Другото ще ти го обрисувам с пример: наскоро спечелих докторантско място в европейска страна. Брутната заплата (не стипендия!), с която започвам, е 3600 евра месечно.

коя е тази държава, в която дават такива начални заплати на докторанти?



Тема Re: оле,олеееенови [re: Gerylin]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано04.08.08 19:38



Напротив, ти си получил образованието си имено там, така че аргумента ти е напълно несъстоятелен, защото не се отнася за теб. Това, че няма развитие на алтернативни енергиийни изследвания е пак твой проблем - защо си си избрал тази специалност? хем така, хем иначе.
Ще те поздравя когато постигнеш нещо по специалността си - фактът, че работиш по нея само по себе си е безмислен повод за каквито и да е хвалби.



Тема Re: оле,олеееенови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано04.08.08 23:45



И какво като съм получил образованието си "там", това по някакъв начин ме задължава да не плюя БГ ли? :) Или ако бях го получил някъде другаде щях да съм по-лош специалист? Забавно :)

Automating a mess yields an automated mess. -Michael Hammer


Тема Re: оле,олеееенови [re: |]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано07.08.08 12:39



Ами задължава те, щото си го получил имено в България, а не някъде другаде. И си намерил работа от България. Явно са признали и оценили всичко. Това са фактите.

Неблагодарниците у дома лесно се разкриват на гости. Просто приятелски съвет, щото явно ще излизаш за пръв път.



Тема Re: оле,олеееенови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано07.08.08 19:28



Образованието не съм го получил, никой не ми го е "дал". Само съм положил усилия да се изуча, включително и в университет. Не съм длъжен на никой освен на родителите си. България ми била дала нещо си...

И не излизам за пръв път, а съм в чужбина от доста години. И мога да сравня българското с друго образование.

Automating a mess yields an automated mess. -Michael Hammer


Тема Re: оле,олеееенови [re: |]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано08.08.08 12:38



Хуу де, карай си кефа и стига си ревал



Тема Re: оле,олеееенови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано09.08.08 04:19



Ти си този, който рИве, че някой бил неблагодарник и други подобни простотии.

Automating a mess yields an automated mess. -Michael Hammer


Тема Re: оле,олеееенови [re: |]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано13.08.08 18:34



нещо свършиха аргументите вече?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.