Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 22.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Тема Вицове на Дир'анови  
Автор Perlata (minawa)
Публикувано21.01.08 03:02



(Автор nfd (Нерегистриран)
Публикувано 20.01.08 20:25) пуска в БвЧ цитат на модераторка относно тормоза на Гали/Барбарела в друг клуб - Понеже няколко пъти ме обвиняваш, че тормозя потребителите, една седмица, ще гледаш какво е мнението на една истинска модераторка за тебе :
:

"Забранена ще бъдат до момента, в който двете с Гали не прекалите. Всяко търпение си има граници. И ако в името не етичните норми си позволявате да тероризирате цял форум, държа да информирам, че такъв морал и етика за мен не струват пукната пара, щом всички страдат и ще ги наруша. Ако ще после цял живот да ме сочите с пръст колко съм неморална. Забравяте едно - че когато защитавам чужди интереси, мога да жертвам собствените си. Също, че и в името на постигането на нещо по-голямо за всички, не ми пука за личния ми имидж или престиж. И съм го правила.
Така, че пак помислете какво сте тръгнали да правите двете и с каква цел."



Идва отговорът на Пешо :
([re: nfd]
Автор pesho (Нерегистриран)
Публикувано 21.01.08 01:32) :

"Добре ти го е казала, путко грозна!"


Ако утре не се мерна да знаете, че още се смея.



Редактирано от Perlata на 21.01.08 03:08.



Тема Re: Вицове на Дир'анови [re: Perlata]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано21.01.08 17:32



Доколкото разбрах след като фелдфебела изгони всички инакомислещи от дира, той щял да се преименува в кир.бг. В негова чест.

If I could remember the names of all those particles I would have been botanist -- Fermi


Тема Re: Вицове на Дир'анови [re: |]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано21.01.08 17:47



И всички ще се научим да работим с проксита и динамични айпита, и ще си вземеме ново поколение компютри с неограничени възможности ( понякога ще използваме компютрите на съседите и на дечицата им, какво толкова

)

Ех, простотия до шия. Има една поговорка, за който не иска, оправдания се намират, а за който иска, си го прави.


Е, ние си го правиме, и даже ни изкарват лоши. Защо бе? Ти можеш ли го това, или е по-лесно да подвиеш опашка? Нали си мноу готин? С подвиване на опашка може би?


Лирични отклонения, чертичка. Не е лично адресирано към теб.....


Как я караш? Ще се включа и аз в новия форум, но още се мотая с приготвяне на багаж и на последни организации и телефони, и не мога да седна за дълго на кбда.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Вицове на Дир'анови [re: Roxana]  
Автор no_bs (Best-of-Breed)
Публикувано21.01.08 19:09



Роксииии, как си бря? Видях, че си ме споменавала в една от темите. Как е живота?





Тема Re: Вицове на Дир'анови [re: no_bs]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано21.01.08 20:06



Пърфект, пърфект!

как си ти? тук наистина дебелея, и нямам търпение да изчезна в другата посока


И няма как, почвам работа, така че, дръж се Холандийо, как ще те гледаме през прозореца други да работят, ние да си чатиме в дир


Нещо е умрял хамериканския клуб, честно, жал ми е да гледам това. Къса ми се сърцето. Трябва да знаеш, че навръх Нова година се сетих как теглихме късметчета предишните години. И се разревах....




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Вицове на Дир'а [re: Roxana]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано24.01.08 23:19



Споко - нали видя, даде зор, сложиха модове в БгА.
Ще дадеш още повече зор - и клубовете могат да станат само за регнати, и повече модове ще има.
Истината е проста - клубовете са и ще бъдат частна собственост, и собственика ще прави каквото, той собственика иска, не каквото искат юзъри подобни на теб.
Както сама казваш:
>за който иска, си го прави.
Собственика на дир.бг, е доказал че може да иска и може да го прави.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Вицове на Дир'анови [re: bira_more]  
Автор Nedovolen e (непознат)
Публикувано01.02.08 11:00



Верно ли бе бабооо? Как го доказа, като съветник на Виденов

Тема Информация
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано 31.01.08 23:16



XeroBank Browser e новото име на Torpark, който е браузър изграден на базата на Mozilla Firefox, но използва мрежата на XeroBank, която ви позволява да сърфирате из Интернет анонимно, без никой да може да ви засече по никакъв начин. С помощта на този браузър когато използвате Интернет ще можете да минете през няколко произволни сървъра докато стигнете до желаната страница и по този начин никой няма да може да ви проследи или да засече IP-то ви, което от своя страна може да доведе до забавяне на скоростта на сърфиране. Програмата е портативна, може да бъде пренасяна и стартирана без инсталация от USB стик или друго преносимо устройство.

["How much do you want for all of them?" ]




Тема Re: Информация [re: ZainGadol]
Автор zuzi.muzi (Bulgarialainen )
Публикувано 31.01.08 23:25



Тва от де го чопна и как става?






Тема Re: Информация [re: zuzi.muzi]
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано 01.02.08 00:48



Утре ще ти пусна бележка с подробни инструкций...

["How much do you want for all of them?" ]




Тема Re: Информация [re: ZainGadol]
Автор Я (Нерегистриран)
Публикувано 01.02.08 02:03



Аз пък ще я пусна тук. download.bg. За по незапознатите е супер, ако искат баба Яга да не ги баннва!
Като се логнете се откачате, и скоростта си ок.



Тема Re: Вицове на Дир'анови [re: Perlata]  
Автор Ra4OKowa4a (старо куче)
Публикувано02.02.08 20:56



Перличке писах ти в "Българи в Германия" позвли да пусна това тука моля те!




Верен е кодът пак ще го напиша може да не е активирана още заявката ми за сметки в долари и евро днес я направих в 11 часа сутринта ето пиша;

лева - BG46 FINV 9150 10BG NOMI FO

EUR - BGO3 FINV 9150 1000 2002 46

USD - BG89 FINV 9150 1000 2002 50

BIC FINVBGSF
Ми каквото такова е, Не се притеснявайте можем да помогнем на един двама петима на цяла България не можем нали си имаме министри уж да им са и министрите и чудото.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.