Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:44 26.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Roxana]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано23.01.08 12:52



Роксано, и аз си казвам "горкичката Роксана, каква параноя я тресе".
Стига драска глупости в темата, Модераторът те помоли учтиво.

Look inside you for the light in your soul


Тема Re:нови [re: Cлънчacaл]  
Автор Dilithium (trilithium)
Публикувано23.01.08 16:45



В отговор на:


бах ти




За какво еб@не говориш бре ЛЮЮЮЮЗЪЪЪР. За мастурбирането което правиш ли става дума?

МУАХАХАХАХАХАХА

Имал ли си въобще секшуъл интеркорс в мизерният си животец?

Вземи пример поне от MoRoN-a той успя да се "открехне" на към 40, но в ЮАР все пак има
cheap ass негърки, какво е твоето оправдание за Меса Аризона, след като там има cheap ass мексиканки? Смятай що за ЛЮЮЮЗЗЪР трябва да си ако и такива долни същества като мексиканките не те бръснат за слива.




БУАХАХАХАХАХАХААХА





п.п. Изкефи ме как си затри сам темите.







Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано23.01.08 20:28



А, моля ти се. Тя си публикува, и без съгласие. И така беше натрапена от Киро за модератор, въпреки че беше изнесла моите лични данни насред ГЗС, за което НЕ БЕШЕ БАННАТА от Морфиус, за което лично аз го държа отговорен. Така решил, така направил, но постъпката му е категорично срещу правилата на дир.бг, и той самия призна по време на изборите в женския клуб, че е било така, наричайки изваждането на истината и фактите "извиване на ръце". Което по мое мнение показва фалшив морал и двойни стандарти....ти като ник с модераторски претенции как ще наречеш подобна постъпка? Приятна, приемлива, и след това да бъдеш натрапена за модератор на поне още дузина клубове, без никакви избори и помен за мнение на потребители?



Киро направо си преигра картите, ако питаш мен. Както и да се ебе Надежда, и колкото и да си дава и гъза, и половите органи, просто бизнеса не се меша с ебането. Лично аз твърдо вярвам, че си се ебат наляво и надясно, и не ме питай защо. Трябва ли да изнасям бележки и обаждания, и отзиви за гореуказаното, по простата причина, че се познаваме съответните хора, иче имаме общи познати, и че работим в една и съща област, в която клюките се носят по-бързо от набиране на Мтелска прима карта?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано23.01.08 20:33



Нужно ли е да обяснявам, че имам работни познанства, включително в дир.бг, и с инвеститорите и създателите, и голяма част от модераторите, далеч не всички симпатизиращи на Вълк и Надежда?

Нужно ли е да повтарям, че си получавам данните до 12 часа, въпроса е кога ще ги прочета, от замесените лица, и че съм добре информирана за всичко, и то от първа ръка?


Нужно ли е да казвам, че имам достъп до хидън клъб и знам какво се говори за мен и кой точно реве колко съм зла, лоша и ме изкарва пияна, нищо че целия квартал му знае лошите пиянства и начина, по който се запива, и какво се случва след това, просто всичко се тушира с купуване на евтини квартални пияндурници, които също лично познавам? Които ще продадат и майка си за 2 лева повече и за 2 бутилки за още един купон...повярвай ми, знам за какво става дума, и за всички секс истории, понеже ми ги носят на другия ден да ми се похвалят кой кого е ебал и в каква поза?

Имаш ли представа за какво точно става дума, или си поредната марионетка, изправена срещу мен?



Дееба и малоумниците марионетки...писна ми просто да воювам с поредния купен малоумник, продал се за без пари.


Ти ма, курво продажна, поне пари получи ли срещу идиотизма да излезнеш срещу мен, без персонално да ме познаваш, или си даде путката ей така, за нечии черни очи, да не уточнявам чии, че сега ще ми скочат пак за лични данни?







Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от Roxana на 23.01.08 20:38.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано23.01.08 20:43



***

Редактирано от Дeдo Meдo на 24.01.08 22:08.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано23.01.08 20:48



Ех, как забравих *****

Аз не знам, лични данни не изнасям...



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от Дeдo Meдo на 25.01.08 00:33.



Тема Re:нови [re: Roxana]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано24.01.08 10:55



Болна си, Роксано


По-зле си, отколкото мислех :(
Яко те тресе параноята ...
Имам предложение за теб.
Защо например не докажеш клеветите си?
Хайде, докажи болните си фантазии.
Не можеш, нали?
Само пяна да излиза от устата ти, това поне го можеш :)
Или още едно предложение - защо направо не обвиниш всички българи, че заговорничат против теб?
Дори по-добре - целия свят?
Така със сигурност няма да пропуснеш никой :)

Look inside you for the light in your soul

Тема Re:нови [re: Roxana]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано24.01.08 10:59



Абе, жена, ти не разбра едно основно нещо.
Мен Надежда не ме интересува.
Аз се възмущавам и осъждам ТВОЕТО поведение.
Не намесвай трети лица, аз говоря за теб.
НЕ съм съгласна и НЕ одобрявам изнасянето на лични данни на трети лица без тяхно съгласие.
Сега разбра ли?

П.П. Избърши пяната от устата си и се успокой преди да пишеш пак.

Look inside you for the light in your soul


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано29.01.08 20:51



Толкова си тъпа, че нямаш подръка нищо друго освен клишета.
И по-скоро на теб ти казаха да си избършеш пяната от устата, ма тъпото не зацепва, няма начин.


Това си е живо признание колко си тъпа, че те интересувам. Благодаря, че ми отделяш толкова голяма част от живота, чувствата си и вниманието си



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор SilentStep (just me)
Публикувано30.01.08 19:21



Независимо от качествата ми, които те така и не видяха, защото побързаха да си намерят ново местенце да повръщат :)
Аз нямам против :)


Може ли да опресня паметта...
Хората съвсем културно отидоха в Жълт клуб, защото ти започна да триеш и редактираш постовете им. Много на сериозно се взе



Та хората не повръщат там, а много добре си хортуват. Отбивам се, когато мога и се забавлявам доста добре. Всички, които вписват там са много позитивни и имат прекрасно чувство за хумор. Можеш да провериш, ако не ми вярваш :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.