Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:21 20.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема хващам самолета и заминавамнови  
Автор stevejackson (непознат )
Публикувано27.12.07 22:06



Добре, като слезна от летището какво???



Тема Re: хващам самолета и заминавамнови [re: stevejackson]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано27.12.07 22:13



Ти как го праиш тоя номер, а? Да слизаш от летище, хммм, странно



ROCK IS MY RELIGION

Тема Re: хващам самолета и заминавамнови [re: stevejackson]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано28.12.07 00:20



Виж, ако излиташ от Варна и Бургас, по имаш шанс..ама ако е от София... можеш да си чакаш да излетиш..в тези мъгли..и да мислиш)))

Хубав е и този ден, в който нищо не се случва...


Тема Re: Накъде фърчиш ?нови [re: Фиш]  
Автор zuzi.muzi (Bulgarialainen )
Публикувано28.12.07 10:51



Напоследък много се разхвърчахте,кой със самолет,кой без,някои ги пращаха да летят от жилищни сгради,други летяха с гаргите....
А приземете се малко,и пуснете някоя свястна тема,стига сте си чесали езиците с глупости,толкова ли се изчерпаха някои, та само дето не са питали,като им е скучно в клуба,кво да правят,освен да дращят тъпотии..
Като ви е скучно тук, спрете си компютъра или скочете,"литнете" до някой друг клуб,Дира е голям,Приятен полет!





Тема Re: Накъде фърчиш ?нови [re: zuzi.muzi]  
Автор Perlata (007)
Публикувано28.12.07 11:56



Браво Цуци, добри идеи имаш, ненапразно си си сложила лампичка.


Само моля те, не обиждай тукашния клуб, нестандартните полети са в съседния БвЧ по познати причини.
Не се карай така от рано, ами пусни както казваш една свястна тема, че другите май наистина сме се поизчерпали ... или
"Като ви е скучно тук, спрете си компютъра или скочете,"литнете" до някой друг клуб,Дира е голям,Приятен полет!"


ПП от теб научих една нова дума "пърцуца", правилно ли предполагам, че става въпрос за ракия? От кой край идва?



Тема Re: Накъде фърчиш ?нови [re: zuzi.muzi]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано28.12.07 14:47



Зузка,
вниквай в душевното състояние на пишещите тук

Човекът явно се е замислил за миграция.Сега няма никакъв проблем да си купиш билет за където и да е.Явно не знае какво да предприеме...към какво да се ориентира.
А съветът ми за летищата е съвсем практичен, защото и аз не знам длаи ще излетя на 2-ри от София

Дядо Коледа прибра ли се?

Хубав е и този ден, в който нищо не се случва...

Тема Re: Перло,перличке...нови [re: Фиш]  
Автор zuzi.muzi (Bulgarialainen )
Публикувано28.12.07 15:50



Ти защо веднага така реагираш-нали ти точно преди време ме клъцна здраво заради едни"грозни мъже"и посъветва да се пускат стойностни неща,а не глупости?Ето,аз като нов юзер се вслушах в думите на стария,сериозен член ,а ти пак ме кастриш...Що така,моля обясни.....





Тема Re: Пърцуцата.....нови [re: Фиш]  
Автор zuzi.muzi (Bulgarialainen )
Публикувано28.12.07 15:58



За Пърцуцата нито знам откъде ,нито пък ме вълнува накъде отива,но цуци.муци идва от"Красна поляна" и се е установила/засега/във Suomi.





Тема Re: Перло,перличке...нови [re: zuzi.muzi]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано28.12.07 16:12



Зузка,
я разсей съмненията ми, много моля

ти на Перличката ли отговаряш или на мен....че верно,че не пия гинко билоба, ама и не помня да съм те кастрилаА и по нашия край се казва първак(първа ракия)

А кажи кои са грозните мъже

Хубав е и този ден, в който нищо не се случва...

Тема Re: Перло,перличке...нови [re: zuzi.muzi]  
Автор Perlata (007)
Публикувано28.12.07 17:18



Цуци, има пълно объркване. Къде те кастря, аз помислих, че ти нещо ни се караш тук (заради 3те

) ?
А за "Грозните мъже" сега ходих да проверя, но нищо не видях ..., даже при красивите жени ходих за по-сигурно., ама и там не виждам, припомни ми моля, къде да гледам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.