Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 13.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема хващам самолета и заминавам  
Автор stevejackson (непознат )
Публикувано27.12.07 22:06



Добре, като слезна от летището какво???



Тема Re: хващам самолета и заминавамнови [re: stevejackson]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано27.12.07 22:13



Ти как го праиш тоя номер, а? Да слизаш от летище, хммм, странно



ROCK IS MY RELIGION

Тема Re: хващам самолета и заминавамнови [re: stevejackson]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано28.12.07 00:20



Виж, ако излиташ от Варна и Бургас, по имаш шанс..ама ако е от София... можеш да си чакаш да излетиш..в тези мъгли..и да мислиш)))

Хубав е и този ден, в който нищо не се случва...


Тема Re: Накъде фърчиш ?нови [re: Фиш]  
Автор zuzi.muzi (Bulgarialainen )
Публикувано28.12.07 10:51



Напоследък много се разхвърчахте,кой със самолет,кой без,някои ги пращаха да летят от жилищни сгради,други летяха с гаргите....
А приземете се малко,и пуснете някоя свястна тема,стига сте си чесали езиците с глупости,толкова ли се изчерпаха някои, та само дето не са питали,като им е скучно в клуба,кво да правят,освен да дращят тъпотии..
Като ви е скучно тук, спрете си компютъра или скочете,"литнете" до някой друг клуб,Дира е голям,Приятен полет!





Тема Re: Накъде фърчиш ?нови [re: zuzi.muzi]  
Автор Perlata (007)
Публикувано28.12.07 11:56



Браво Цуци, добри идеи имаш, ненапразно си си сложила лампичка.


Само моля те, не обиждай тукашния клуб, нестандартните полети са в съседния БвЧ по познати причини.
Не се карай така от рано, ами пусни както казваш една свястна тема, че другите май наистина сме се поизчерпали ... или
"Като ви е скучно тук, спрете си компютъра или скочете,"литнете" до някой друг клуб,Дира е голям,Приятен полет!"


ПП от теб научих една нова дума "пърцуца", правилно ли предполагам, че става въпрос за ракия? От кой край идва?



Тема Re: Накъде фърчиш ?нови [re: zuzi.muzi]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано28.12.07 14:47



Зузка,
вниквай в душевното състояние на пишещите тук

Човекът явно се е замислил за миграция.Сега няма никакъв проблем да си купиш билет за където и да е.Явно не знае какво да предприеме...към какво да се ориентира.
А съветът ми за летищата е съвсем практичен, защото и аз не знам длаи ще излетя на 2-ри от София

Дядо Коледа прибра ли се?

Хубав е и този ден, в който нищо не се случва...

Тема Re: Перло,перличке...нови [re: Фиш]  
Автор zuzi.muzi (Bulgarialainen )
Публикувано28.12.07 15:50



Ти защо веднага така реагираш-нали ти точно преди време ме клъцна здраво заради едни"грозни мъже"и посъветва да се пускат стойностни неща,а не глупости?Ето,аз като нов юзер се вслушах в думите на стария,сериозен член ,а ти пак ме кастриш...Що така,моля обясни.....





Тема Re: Пърцуцата.....нови [re: Фиш]  
Автор zuzi.muzi (Bulgarialainen )
Публикувано28.12.07 15:58



За Пърцуцата нито знам откъде ,нито пък ме вълнува накъде отива,но цуци.муци идва от"Красна поляна" и се е установила/засега/във Suomi.





Тема Re: Перло,перличке...нови [re: zuzi.muzi]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано28.12.07 16:12



Зузка,
я разсей съмненията ми, много моля

ти на Перличката ли отговаряш или на мен....че верно,че не пия гинко билоба, ама и не помня да съм те кастрилаА и по нашия край се казва първак(първа ракия)

А кажи кои са грозните мъже

Хубав е и този ден, в който нищо не се случва...

Тема Re: Перло,перличке...нови [re: zuzi.muzi]  
Автор Perlata (007)
Публикувано28.12.07 17:18



Цуци, има пълно объркване. Къде те кастря, аз помислих, че ти нещо ни се караш тук (заради 3те

) ?
А за "Грозните мъже" сега ходих да проверя, но нищо не видях ..., даже при красивите жени ходих за по-сигурно., ама и там не виждам, припомни ми моля, къде да гледам.



Тема Re: АМА СТИГА ВЕчЕ!нови [re: stevejackson]  
Автор zuzi.muzi (Bulgarialainen )
Публикувано28.12.07 17:57



Да,..току що констатирах,че всичките ти 2 или 3 мнения по темата са изтрити.Но аз отлично си спомням ,че направи коментари,даже питаше,защо и аз като Гери пиша със големи Щ -та и Ш-та,ако питаш Гери,мисля,че и тя ще си спомни....





Тема Re: АМА СТИГА ВЕчЕ!нови [re: zuzi.muzi]  
Автор Perlata (007)
Публикувано28.12.07 20:33



Цуци, нищо не е изтрито, мненията са три, но са в темата за "красивите жени":



там наистина след 5 дни те попитах дали е специфично за финската клавиатура, но все още не разбирам за какви др. коментари говориш????

Давай идея за новата тема !?



Тема Re: хващам самолета и заминавамнови [re: stevejackson]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано29.12.07 00:50



> Добре, като слезна от летището какво???

Каквото си поискаш.

If God wanted us to vote for a president, He would have sent us a candidate.


Тема Re: АМА СТИГА ВЕчЕ!нови [re: zuzi.muzi]  
Автор Дeдo MeдoМодератор (# killall)
Публикувано30.12.07 22:34



Аре много моля преди да се зее, че видите ли нещо е било трито, първо да се ползва сивото вещество и после да се хвърлят обвинения! Щото ако много настоявае мога да почна, де. Ми така де, да не останеш много разочарована.



Тема Re: хващам самолета и заминавамнови [re: stevejackson]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано31.12.07 00:10



Колко милиона имаш в сметките си?

Ако не знаеш как да ги похарчиш още от летището, да дойда да ти помогна?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Перло,перличке...нови [re: Perlata]  
Автор нeпocлyшko e (непознат)
Публикувано02.01.08 09:32



Хмм питай Кико, той се похвали, че са на един акъл





Тема Re: хващам самолета и заминавамнови [re: stevejackson]  
Автор Я нa бaби (непознат)
Публикувано02.01.08 10:41



Оглеждаш се, ослушваш се, (не за влака) и ако решиш, че си се объркал, се връщаш, ще ти дам адрес! Баба знае, че емигрантите не са стока... Като гледам, не ти стиска, така че не хващай нищо, направо ела при бабка(ако знаеш колко пъти съм написала "ебане" преди седмица!





Тема Re: хващам самолета и заминавамнови [re: Я нa бaби]  
Автор Я нa бaби (непознат)
Публикувано02.01.08 10:45



Съжалявам, това бяха, бабините... А реално, ако наистина ти стиска.., заминаваш и ако си нормален, никога няма да съжаляваш





Тема Re: ДО ДЕДО.....нови [re: Дeдo Meдo]  
Автор zuzi.muzi (Bulgarialainen )
Публикувано02.01.08 13:50



Виноват,старши,виноват!Извинявам се публично,макар и със закъснение,нема да се повтори...Ама покрай празниците аз май "изтрещех",не некои други....
Та пак та моля -шъ извиняваш...





Тема Re:нови [re: zuzi.muzi]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано09.01.08 00:21



Ако ползвам норвежката клавиатура, и аз чат пат пиша с голямо Ю или други странни знаци


Този проблем се решава като си настроиш компютъра на английски и форума на фонетична :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.