Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:39 21.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Коледа в България (2)нови [re: eFFeXX]  
Автор Perlata (007)
Публикувано15.12.07 23:11



ефекс, защо флудваш така?
Не съм гледала, къде още си напускал темата, няма да се учудя, ако я има и в "съновник".



Тема flood [re: Perlata]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано16.12.07 18:06



ами освен да вземеш да погледнеш, а ? .... в съновник имам предвид



а иначе, май не си наясно какво значи "флъдване" ?! ... защото ако си, ще приема че искаш да се заяждаш с мен .... а ако аз реша да ти отговоря по същият начин, нали знаеш какво се случва ?



Тема Re: floodнови [re: eFFeXX]  
Автор Perlata (007)
Публикувано17.12.07 00:22



"а ако аз реша да ти отговоря по същият начин, нали знаеш какво се случва ? "

Това като заплаха ли да го приема? Не, не знам какво се случва, чакам с нетърпение да видя. Между другото, ти вече се заяде в съседния клуб, твърдейки, че "Н - недоволният" и "Перлата" са едно и също лице.



Тема Re: Коледа в България (2)нови [re: eFFeXX]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано17.12.07 00:54



Ефекс, заяждаш ли се? Вземи даобясниш какво си искал да кажеш, щото наистина не е ясно.

И ако искаш да знаеш, наистина освен да си видя семейството, за друго няма за какво да се върна. За милите ми хора демек, но за останалото, леко ме съмнява да си дигна задника.

А това описание си е абсолютно вярно.

Мдам, леко ме гризе малко за планините, аз обичам рОдината си, ама ...още стискам, имам си моренце тука, има какво да ме утешава. И малко детските спомени ме ядат, но това е безвъзвратно отминало време, и да съм в България, пак не мога да го върна.


Оф, хичне ми се пише напоследък.....не знам защо.....поздрави на всички, ако не смогна да пиша пак скоро. Ае, много народ се загуби, колко хора пишеха до скоро....какво става с тея хора?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Коледа в България (2)нови [re: eFFeXX]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано17.12.07 05:37



И на мен много ми харесва като отида в някоя аборигенска държава и да участвам в изчанчените обичаи на аборигените.

Навремето ми беше и много интересно да чета колко духовна била културата на индианците в пуеблотата какво изкуство правели и т.н. Докато не видях останки от пуебло и каменни оръдия на труда. Горките много възвишени, ама мрели като мухи като има суша или някакво природно бедствие :)

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9


Тема Re: Коледа в България (2)нови [re: Roxana]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано17.12.07 11:02



не се заяждам, съвсем съвестно си посочих че давам две гледни точки, без да вземам страна ...

ако смятах да се заяждам, щях да посоча автора на първия постинг



а за носталгията и детските спомени, спокойно ... ще ти мине, и детските спомени ще избледнеят, и планините ще забравиш ... времето лекува.

... но те ще си останат тук !



Тема Re: Коледа в България (2)нови [re: eFFeXX]  
Автор Perlata (007)
Публикувано17.12.07 12:41



"... ще ти мине, и детските спомени ще избледнеят, и планините ще забравиш ... времето лекува.

... но те ще си останат тук ! "


1.Темата ти,
2.уводът към нея с уговорките за английски познания
3. + отговорът към Рокси с предозирани усмивчици
ми стоят като еФтина провокация на милиционер, ще ме прощаваш за откровеноста.



Тема Re: Коледа в България (2)нови [re: Perlata]  
Автор Perlata (007)
Публикувано17.12.07 12:45



Ааа и забравих, много поздрави на шефа Болен Лидеров.





Тема Re: Коледа в България (2)нови [re: eFFeXX]  
Автор Perlata (007)
Публикувано20.12.07 10:32



Нещо не се получава с писането в съседния клуб, дори нелогната, така че напразно се хабиш там не мога да ти отговоря за съжаление в темата.



Тема Re: Коледа в България (2)нови [re: Perlata]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано20.12.07 10:42



ами отговаряй ми на бележки, вместо да занимаваме целия клуб с глупости

Редактирано от eFFeXX на 20.12.07 10:43.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.