Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:36 17.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Я да видим с кой си имам работа?нови  
Автор Perlata (007)
Публикувано02.12.07 08:56



Профил за ttania

Email
Име Бapбapeлa
Вид потребител pearl
Всичко мнения 5007
Web страница
Занимание (професия) неориентирана
Хоби броя звезди нощем
Местонахождение Варна
данни от 09.03.06 16:36

Barbarela:
"такъв надпис излиза като смениш името, с което пишеш в клуба.... аз минах от *karla, на *pearl, после на Дивачката, сега съм Барбарела... нещо против човек да смени името за писане на постинги..или ти една и съща манджа хапваш всеки ден... " -> <a target="_blank" href="http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=varna&Number=1943944653
">http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=varna&Number=1943944653
</a>

Такаа...
Сега да погледнем малко от нещата, с които pearl се е подвизавала в астрология / не че, аз не съм се съмнявала винаги при астролозите, как зад нечие привидно миловидно женско лице на рекламата се крие мустакат чичо или злобна баба/ :

*pearl
Публикувано 19.12.04 14:15
"остави какъв ти е асцедента - и да не ти харесва той е малък проблем... важни са други показатели в хороскопа и особено къде се е намърдал Сатурн и как те е ограничил....и дали ще е трудното неговото преодоляване...

със зодия Везни и с Близнаци трудно ще се разбереш / въпреки че ще те привличат / ...те ни се водят , ни се карат.... поне аз не успях да се разбера за доста години... само са ми огъвали нервите и мъже и жени и са ми губили времето .... те са на принципа ' сети се сам ... и ще влача докато може ' и съм ги разкарвала като ми писне да увъртат и усукват... Лъвовете си държат на думата, коректни и честолюбиви са и решителни... докато Везните се кандилкат от една крайност към другата и често нямат собствено мнение

аз не разбирам от астрология, карам я на интуиция, досега в каквото не съм слушала интуицията съм сгрешила... гледай къде ти е Луната , ако е добре разположена...карай на интуиция и остави асцедента..."

<a target="_blank" href="http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=astrologiq&Number=1942636946&page=&view=&sb=
">http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=astrologiq&Number=1942636946&page=&view=&sb=
</a>

"дори и да си телец си роден в началото на зодията и си прихванал и от Овните... щото аз съм Лъвица и все на Овни или Телци родени до края на април налитам....а да и на Везни / ама те не ми опъват толкова нервите като Овните колкото ги огъват /......
и на Лъвове налитам.... ама много като мен са, само че с марсиански характери , а два остри камъка брашно не мелят...
мдам...ти верни жени търсиш... Лъвиците сме такива... повечето сме за един мъж само... другите мъже около нас са за да си повдигаме самочувствието с флиртчета....

<a target="_blank" href="http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=astrologiq&Number=1942577294&page=&view=&sb=
">http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=astrologiq&Number=1942577294&page=&view=&sb=
</a>

"аз какво да кажа като луната и сатурн са се намърдали в началото на 10 дом в Риби и са в съвпад - сатурн ме натиска за нещо дето ритам срещу му от както се помня и ще ритам защото към Лъв - няма как да не ритам и от депресивните състояния нямам измъкване , а с годините стават все по продължителни .. За жалост не мога да ритна Сатурн от там където се е намърдал.
<a target="_blank" href="http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=astrologiq&Number=1942797786&page=&view=&sb=
">http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=astrologiq&Number=1942797786&page=&view=&sb=
</a>

Мога да продължа с часове, но мисля, че вече схванахте за какво става въпрос.


БАРБАРЕЛА/ ГАЛИ-Оракулката, толкова си ясна, колкото Карла/ Дивачката и 100тина други никове. Лекувай се до време.

Редактирано от Perlata на 02.12.07 10:22.



Тема Re: Я да видим с кой си имам работа?нови [re: Perlata]  
Автор Cлънчacaл (FDI )
Публикувано02.12.07 10:46



What's your point?
К'во ни караш да ти четем глупостите? Кажи директно к'вото имаш да казваш.



Тема Re: Я да видим с кой си имам работа?нови [re: Cлънчacaл]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано02.12.07 10:49



пич,
това е караница между жени ....





Тема от има няма годинанови [re: Perlata]  
Автор Бapбapeлa (seventh heaven)
Публикувано02.12.07 11:06



нямаше раздвижване в моя фен клуб. гледам пак си открила сезона.



който си няма работа се занимава с глупости.

ти си за лечение девойко, защото наистина не си наред. нормален човек няма да инвестира време с дни да рови в архива и да вади чужди постинги от форумите от преди години.

Гали и аз не сме един и същ човек. От астрология аз не разбирам - разбирам от икономика и финанси . астрологията изисква умения и време - а аз нямам толкова свободно време , нито ме влече . ако съм чела нещо в нея насока, то е на ниво любителско.

Състоянието ти е наистина болестно - наричат го маниакална депресия . виж на мен психологията ми е хоби .

I'm a mirror , looking at me you see yourself

Тема Re: Я да видим с кой си имам работа?нови [re: eFFeXX]  
Автор Cлънчacaл (FDI )
Публикувано02.12.07 11:10



затова нищо не зацепвам





Тема Re: от има няма годинанови [re: Бapбapeлa]  
Автор Cлънчacaл (FDI )
Публикувано02.12.07 11:11



ти най-малко си у ред





Тема Re: от има няма годинанови [re: Cлънчacaл]  
Автор Бapбapeлa (seventh heaven)
Публикувано02.12.07 11:16



а бе аз не ровя с дни кой къде какво писал и сън да не ма хваща, да правя някакви безмислени разследвания. . за разлика от масата хора тук съм си много у ред.



I'm a mirror , looking at me you see yourself

Тема Re: Я да видим с кой си имам работа?нови [re: Cлънчacaл]  
Автор Perlata (007)
Публикувано02.12.07 20:00



Искам някой да се събуди, а не юзерите от поверените й клубове да нестинарстват къде могат да се обяснят без да са трити. Не съм само аз, дето ви уревах два клуба, младите от клуб любов са се поместили да се жалват в женския клуб. Защо ли?
Защо в БвЧ тя не може да отговори на въпросът ми:

"сега , ако ми копи/пейстнеш и простотиите, съвсем ще си изясним отношенията?"

Защото беше трила не простотии, както ме набеждава, а въпросът ми за заключване на темата. Всичко, което не й изнася се трие. Да не говорим, че напада, обижда и дава квалификации на юзерите.

"Кажи директно к'вото имаш да казваш."

Искам нов вот/или там както е било наречено предишния път/ или петиция, с която да се махне Барбарела. Явно жалването по единично не води до никъде.



Тема Re: Я да видим с кой си имам работа? [re: eFFeXX]  
Автор Perlata (007)
Публикувано02.12.07 20:51



"това е караница между жени ...."

Де да беше така Ефекс! Нямам какво да деля с Барбарела, а има и мъже с подобни на моите проблеми. Виж, в женския клуб как мило са се опитали да й обяснят, защото естествено при нея това се трие.

"клуб Любов не е клуб където жените винаги са прави, а мъжете грешат, че да казваш, че се отървала от него. Ти така ако гониш хората, които имат любовни проблеми, кой ще остане в клуба - той е точно за такива като него.
Според мен внася свежи идеи и това, което пише си е точно начин за преодоляване на състоянието, в което всеки от нас е изпадал. + това си е толерантен, аз него специално не съм го прочела никъде да се е заяждал и е толерантен с всички.
От опит знам, че когато човек е влюбен и иска да го преодолее един от добрите начини е да споделя мислите си в писмен вид точно като него ... Затова са клубовете, клуб "Любов" е създаден точно за хора в състояния като неговото. Знам как се чувства и ти би трябвало да се замислиш дали допълнително не го потапяш в блатото с това отричане."


"еми аз точно затова го искам там да пише момчето - неговите теми са едни от най-по тематиката, а го баннаха на всичкото отгоре" - въпросното момче е окачествено в същата тема от Барбарела като "един от 2-3 озлобени чекиджии"

"Има ли човек в дир-а, който да не ти е казал, че не ставаш за модераторка?"

Моето мнение е :
Барбарела, Барбарела
досега не помъдрела
търси си да модерира
все туй дет' го не разбира.



Тема Re: от има няма година [re: Бapбapeлa]  
Автор Perlata (007)
Публикувано02.12.07 21:21



"от има няма година нямаше раздвижване в моя фен клуб. гледам пак си открила сезона" - къса памет или нагли лъжи? В чуждите клубове само преди няколко седмици ти беше сезона, а в клуб "Любов" (сега прокуден в женския) сезонът ти вървеше до преди няколко часа.



"който си няма работа се занимава с глупости." - щом сама се наричаш така, няма да ти противореча.

"нормален човек няма да инвестира време с дни да рови в архива и да вади чужди постинги от форумите от преди години." - вярно отне ми около 20тина минути, но си заслужаваше.

"Гали и аз не сме един и същ човек. От астрология аз не разбирам ...нито ме влече ." - не съм твърдяла, че разбираш (нито, че Галиту разбира), а за някой, който не го влече си изписала стотици мнения
не ме разсмивай, да не вадя тук 100на линка.

"виж на мен психологията ми е хоби ." - сигурна бях, ти си имаш и причини ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.