Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:39 06.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: p.s.нови [re: Roxana]  
Автор Dilithium (trilithium)
Публикувано11.10.07 03:31



С нищо не се надувам, стана ми смешно за Нервана, щот се плюе по щатите, а ти май навлизаш отново в ремисия.







Тема Re: p.s.нови [re: Dilithium]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано11.10.07 07:17



Хе-хе-хе.... Как пък реши, че плюя? Аз не плюя по адрес на Щатите, ами се присмивам на заблудените в Щатите, които хич не са малко.

Иначе уважавам Щатите много за тия 5% от населението, които се водят умове на планетата и които ги има само в Щатите!!! Между тях са няколко писатели, няколко режисиори, един философ и естествено Мерилин Мeнсон



ROCK IS MY RELIGION

Тема Re: p.s.нови [re: Dilithium]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано11.10.07 18:03



А ти напълно си изкукуригал, защото с нищо не заслужих отвратителното ти отношение.

Да се спори във клуба на конкретна тема, а ти да слагаш квалификации просто ей така. Нещо не ти достигнаха думите ли?

Кажи му български мъж и не го обиждай повече. Няма с какво, всичко е казано.



Грубияни и простаци. Чудя се кога ще видя поне един български кавалер, с искрено добро отношение към жените.


Дилититум, честно, досега не съм вярвала, че може да си толкова прост и толкова елементарен. Дано е единичен случай, но ти се случва за трети път, което е показателно. Ако ще се развеждаш, и жена ти ще те обере по хамерикански, не си го изкарвай на мен.

Следващият път няма да се въздържа и ще си получиш и ти квалификациите.Дееба и простите български мъже. Тотално не разбирам кое не ти хареса и кое не ти изнася. Че имам различно мнение от товето ли бе, простак?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: p.s.нови [re: Dilithium]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано11.10.07 20:56



Като гледам коментарите и ремисията отминава, а не навлиза в нова :)

When your hammer is C++, everything starts looking like a thumb. -- Steve Hoflich


Тема Re: p.s.нови [re: Roxana]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано12.10.07 12:46



Eдна отметка - простите български мъже са възпитани от още по-прости български жени.



Тема Re: p.s.нови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано12.10.07 13:11



Няма такова нещо.

Простите български мъже въобще не са възпитавани от бащите си, това е по-вярно.

Или бащата също е такъв, което е още по-вярно.

Момчетата се учат на мъжко поведение от бащите, а не от майките си. И тук си личи, че никога не си се грижил за дете, от педиатрия и детска психология не разбираш, и по всяка вероятност никога не си имал син. Щеше да знаеш, че някъде към пубертета всяко момче почва да се учи на "мъжко" поведение от околните, и от фигурата и поведението на бащата и другите мъжки фигури около себе си. И копира сляпо в началото онова, което вижда, и често си остава само с толкова.


Какъвто баща е имал, горе долу такъв мъж ще стане и сина.


Къде е тук майката, че не виждам. Някъде към пубертета всяко момче се откъсва от майката и дори почва да се противопоставя. Нормален рефлекс, за да подчертае как вече не се изживява като дете, и че се дистанцира от жените и женското поведение.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Мишови отметкинови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Perlata (член)
Публикувано12.10.07 13:53



"Eдна отметка - простите български мъже са възпитани от още по-прости български жени.

Браоо Мишо! Това трябва да се отпечати на картички за 8ми март.
Моето съчуствие към майка ти.



Тема Re: p.s.нови [re: Nirvana_2]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано12.10.07 17:14



И що, какво ще стане, ако платиш за тоалетна хартия с кредитна карта? Ще ти боцка на дупето като я ползваш или те е страх, че от магазина ще си я поискат обратно ли? Баси предразсъдъците ви гонят в Европата наистина.



Дайлитиум е прав за дебитните карти и аз дори не притежавам такава. Ползвам си кредитната, плащам си я изцяло и мине-не мине година по този случай получавам и по някой самолетен билет за подарък, щото съм добър и здравохарчещ потребител.

Роксана, в България оцелявам прекрасно с комбинация от АТМ и кредитна карта. Все пак годината е 2007.

===============
Sheer obstinacy is far more durable than courage, though it's not as pretty.

Тема Re: p.s.нови [re: no_bs]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано12.10.07 17:24



Годината може да е всякаква, но без пари кеш няма да оцелееш, заради което споменаваш и АТМ-ите де.

Та, не използвай софистицизми. Само простак като Мишо ще се хване, че АТМ е нещо мноу загадъчно и супер хамериканско, а де факто говориш отново за плащане кеш, след като си осребриш паричките от картата, и след като те изчарджат за транзакцията от банката ти.

Естествено, ако нямаш доходи в BGN, и картата ти е във валута, ще те чарджат и за превалутиране, ама ти благородно прупущаш тези нелицеприятни подробности.


Само пробвай да нямаш пари кеш в България. На второто денонощие ще загазиш сериозно, и ще си гладна като вълк. Освен ако не идеш до голям супермаркет, в който да си купиш две торби продукти, и не ги изядеш на улицата, иначе гладна ще си стоиш.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: p.s.нови [re: Roxana]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано12.10.07 17:47



Хубуу де, няма да спорим сега. Това за таксата за "превалутиране" си е част от нещата от живота. Поне доскоро ми го включваха в сумата на транзакцията и не го виждах, но от няколко месеца го слагат като отделно перо в сметката и като видях колко беше след посещението в България и се поучудих.



===============
Sheer obstinacy is far more durable than courage, though it's not as pretty.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.