Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:35 06.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Ти май пак изкукуриганови [re: bira_more]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано19.10.07 22:41



Държиш ли да стигна и до твоя служебен телефон?

Искаш ли и твоя шеф да узнае в какво си забъркан?

Искаш ли?
Не ми беше хрумнало досега, мерси, че ме подсети.


Как ли ще изглежда това в длъжностната ти характеристика, а?


Как ли ще си намериш работа после?


Едит: няма нужда. Уверих се, че в полицията знаят всичко и имат инфо за всеки в тая държава.
Няма нужда аз да ги знам. Те знаят как да те намерят.

И не забравяй, че като член на ЕС в момента България сътрудничи на полицията в Европа директно. Като ти се запише това на досието тук в България, би трябвало да го има в цяла Европа, на съответната справка където и да било, какво ти виси на именцето.

Скоро четох, мисля, последната седмица, че България вече си сътрудничи с ..Интерпол? не....ама както и да е.


Щом толкова много държиш да си окачиш на досиенцето нещо такова....аз няма да ти преча.


Света става интернационален, шъ знайш.






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Roxana на 19.10.07 23:26.</EM></FONT></P>

Редактирано от Roxana на 19.10.07 23:30.



Тема Re: Ти май пак изкукуриганови [re: Roxana]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано19.10.07 22:44



А ми там е работата че полицията го разследва само в твоята глава.
А аз питах какво става с твоето дело срещу него.
Ти много се репчеше че ти ще го съдиш.
Та пак питам - кога ти е делото?
Щеше и мен да призоваваш - не съм получавал призовки.
Какво стана - отказа ли се? Кураж ли не ти стигна, или нещо съдията е решил че нямаш основания да го съдиш?

От къде да си изтегля документите бе Рокси? Какви документи да си изтеглям? Какви 5 лева каква полиция?

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ти май пак изкукуриганови [re: Roxana]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано19.10.07 22:52



Действай - искам - наистина искам да уведомиш шефа ми с какво съм се забъркал.

Много добре ще изглежда - вервай ми.
Ако мислиш че можеш някак си да ме изплашиш - в много дълбока грешка си.

Газ да пропикаеш - не можеш.
Не си достатъчно умна да откриеш къде работя - не че го крия де, просто ти не си достатъчно умна.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ти май пак изкукуриганови [re: bira_more]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано19.10.07 23:15



Не се отчитам на теб, и ако живееш в самозаблуди, вземи си прегледай отново законите или се посъветвай с адвокат.


Съвсем добронамерено те съветвам, ето, всички тук ще са свидетели, посъветвай се с адвокат, да не се окажеш замесен в голяма фъшкия.


Ако си така заблуден, че и ти да не си наясно за правата и отговорностите си, ама това вече не ме касае. Само попитай адвокат какво следва, ако се докаже, че ди участвал в измама, документна измама и съучастие, както и доста други неща, въпрос на формулировка е как ще се напише в обвинителния акт от прокурора.


Твоя си работа, на твоея място ще си плюя на петите от подобно съмнително същество. Приятелство и квартални разпивки, ама не си струва да ти виси на досие все пак, на какво си бил съучастник и ортак.

Пък ти си лалай де. По-важно е какво се случва наистина. Ако се съмняваш, попитай самия Юрий защо са му толкова мътни работите, че го разследва полицията. Те си разследват с години, знаеш. Струва ли си да си съсипваш твоя живот, заради мошеник, пияндурник и изпечен лъжец?


В крайна сметка, живота си е твой. Ако желаеш да съучастничиш, няма да те спра. Предупредих те почтено.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: p.s.нови [re: Gerylin]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано19.10.07 23:23



Ма Гери, ти верно преди време беше на друга вълна, та все си имах разногласия с тебе тогава, но сега си много променена и ...си ми много симпатична, понеже виждам, че не страдаш вече от бг слепотата на абсолютните начинаещи в чужбина.

Виж кво праи Финландия, как разширява кръгозора само...
Айде поздрави по случай уикенда. И давай все така смело напред!



ROCK IS MY RELIGION

Тема Re: Ти май пак изкукуриганови [re: Roxana]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано19.10.07 23:30



Говорим за твоето дело срещу Вълк.
Ти твърдеше че ти ще го съдиш.
Ти твърдеше че ще ме призовеш по делото.
Не съм призован.
Мина вече почти цяла година от как почна да ръсиш закани. И нищо.
Ни дело ни разследвания - нищо.
Ама нищо.
Сега пак явно ти е избила чивията.
Пак ръсиш закани.
Е чакам те да те видя как ще кацнеш при шефа да му се обясняваш.
Ще те чакам.
С нетърпение.
Само не знам дали ще ми стигне живота да дочакам да откриеш къде работя. Не че е тайна - просто не ти стига акъла да откриеш.

Bеer? Mоre?




Тема Re: p.s.нови [re: Nirvana_2]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано19.10.07 23:32



Да, и аз го виждам това.

Даже си спомня, как я посрешнахме на нож, тя звучеше доста уплашено и агресивно.

Гери, душа, що не си казала какво ти е. Изглеждаше съвсем различно. Аз даже помня споровете и разправиите за това и онова.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Ти май пак изкукуриганови [re: bira_more]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано19.10.07 23:35



Не е почти цяла година, а 6 месеца.

И да, почаках да се заведе всичко по администрацията, не забравяй лятната ваканция на юристи и всички подведомствени. Ето, че заработиха сега наесен, и има първи резултати.


И скоро ще зърнете и останалото. Разбира се, не смятам да те уведомявам за действията си.



Наивен си и си пълен глупак, ама то си е за твоя сметка. Аре, простей, ти на повече не си способен.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Ти май пак изкукурига [re: bira_more]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано19.10.07 23:38



Защо има чувството, че някои хора бъркат форумите в Интернет с клюкарско-интригантските пейки пред блоковете я на Овча купел, я на Красна поляна....



ROCK IS MY RELIGION

Тема Re: Ти май пак изкукурига [re: Roxana]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано19.10.07 23:45



А ми Рокси - всеки може да погледне от кога си почнала да ръсиш закани.
Отива човек в Българи в Америка и вижда от кога датират първите ти закани на тема съд - и ще останови че е минала почти цяла година.
Лошо - всичко може да преиначиш, само датите на твоите постинги - не можеш.
Много кофти.

А сега обеща да дойдеш да обясниш на шефа с какви хора дружа. Ще те чакам. И ще ти напомням за обещанията ти. Не не че ще дойдеш де. Казах го вече - не ти стига акъла да откриеш къде бачкам.

А всичко идва от факта, че има голямо разминаване между действителността и твоята представа за действителността.
Но то е характерно за заболяването ти.
И най-вероятно, като ти свършат кинтите, спираш си лекарствата - и се почват поредните теории за заговори срещу Рокси.

Между другото - много неубедително отричаш за снимката ти.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.