Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:40 17.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Прави ли ви впечатление?нови  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано23.09.07 11:35



Прави ли ви впечатление, че нашият клуб "Бг в Европа" е с доста степени по-интелигентен и възпитан от тоя на "БГ в Америка", особено в последно време.

Нищо лично, само лека констатация, даваща доста поводи за размисъл, които предоставям на вас. Даааа, Европа си е Европа, дори и по форумите...



Голям комплимент за нас!!!

ROCK IS MY RELIGION

Тема Re: Прави ли ви впечатление?нови [re: Nirvana_2]  
Автор Perlata (член)
Публикувано23.09.07 12:25



БГвА го скапаха няколко ника с псувни и тъпи теми до такава степен, че не е постижение да си по-възпитан.
Тук (БГвЕ) пишат и доста интелигентни хора от Америка, не може да се накичим за по- интелигентни.
Имаме културен модератор, който създаде добри условия за дискусии, сега ако отучим и клубния трол да налита, ще сме най-убавите!



Редактирано от Perlata на 23.09.07 12:27.



Тема Re: Прави ли ви впечатление?нови [re: Nirvana_2]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано24.09.07 09:21



Ти поне трябва да помниш какво представляваше клуба в началото, когато тук пишеха Един (лека му пръст!), Амилия, PleaseDoNotDisturb и freebird. Сега е пълна скука.



Тема Re: Прави ли ви впечатление?нови [re: DarkSide]  
Автор Panteleisky (непознат)
Публикувано24.09.07 11:03



Е, те 'мириканците ползваха клуба си да се напопържват щото в реала трябва да бъдат "политикали корект", въздържани, вежливи и т.н., и това май им пречеше. Тук поне нямаше попържни и вулгаризми. В замяна на това имаше интриги и персонални обиди от тук до ново постановление. Относно тези които спряха да пишат...всеки с причините си, тук е всичко на всичко говорилня и понякога човек му омръзва. Осве това май има модератор и трябва да си регистриран за да пишеш, та не на всекиму това уйдисва



EVEN "LIFE" IS A FOUR LETTER' WORD, IF U HADN'T NOTICE YET

Тема Re: Прави ли ви впечатление?нови [re: DarkSide]  
Автор Mr.N (The real)
Публикувано24.09.07 11:15



а те защо спряха да пишат?



Тема Re: защо спряханови [re: Mr.N]  
Автор Perlata (член)
Публикувано25.09.07 15:19



Доколкото имам наблюдения за последния ник, явно защото трябва да се регне - беше анонимен.



Тема Re: Прави ли ви впечатление?нови [re: Mr.N]  
Автор дмa (член)
Публикувано25.09.07 15:23



Шегуваш се, нали?





Тема Re: Прави ли ви впечатление?нови [re: дмa]  
Автор Perlata (член)
Публикувано25.09.07 15:30



Не, съвсем не, аз съм чела този ник само в нерегната разновидност.


Ако бъркам дай линк.



Тема Re: Прави ли ви впечатление?нови [re: Perlata]  
Автор дмa (член)
Публикувано25.09.07 15:35



Аз питах мистърНъ дали се шегува.

С друго не мога да си обясня въпроса му.



Тема Re: Прави ли ви впечатление?нови [re: DarkSide]  
Автор дмa (член)
Публикувано25.09.07 15:37



Много съм трогната, че ме пропусна






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.