Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 07.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Нервано а на теб правили ти вЧеПЕтление?нови [re: Roxana]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано27.09.07 17:37



Тук става дума за това, че говориш глупости. Нямаш представа нито от системата за кредитиране на жилища в Европа, нито до тази в Америка.

===============
Sheer obstinacy is far more durable than courage, though it's not as pretty.


Тема Re: Нервано а на теб правили ти вЧеПЕтление?нови [re: no_bs]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано27.09.07 17:40



Тук става дума за това, че си се наточила да се караш с мен, не за друго.

Пък на каква тема, просто няма значение.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Нервано а на теб правили ти вЧеПЕтление?нови [re: Roxana]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано27.09.07 17:48



Не съм, бре Рокси, просто когато не си права, ти го казвам. Я отвори дума за вино, смокини и сладки грехове и да видиш как ще ти загукам.



===============
Sheer obstinacy is far more durable than courage, though it's not as pretty.

Тема Re: Нервано а на теб правили ти вЧеПЕтление?нови [re: Dilithium]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано27.09.07 17:49



тук сме развит соц, бре пич, работническата класа е на почит, а разните му там съмнителни предприемачески типове си ги третираме направо кат класови врагове



даже гордите безработни и неоправданите социално слаби са по-горе на стълбичката на уважението от гнилите кръвопийци капиталисти



Тема Re: Нервано а на теб правили ти вЧеПЕтление?нови [re: DarkSide]  
Автор Dilithium (trilithium)
Публикувано27.09.07 17:53



Хехехе, анджък де!!!!!









Тема Re: Нервано а на теб правили ти вЧеПЕтление?нови [re: no_bs]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано27.09.07 17:54



хехе, тази есен ще пропусна по нямане начин гроздобера и смокините, което ме потапя в дълбока тъга

Сладките грехове, хехе....ех, нали затова ще се върна? Да не мислиш, че нещо друго ме интересува? За морето и сладките грехове ще се върна, хехе

Обаче ти ме подсети, и сега току що си навих на пръста да си спретна едно угощенийце тука в тоя стил още утре ще ида да напазарувам, сега нещо ме мързи

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Нервано а на теб правили ти вЧеПЕтление?нови [re: Roxana]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано27.09.07 19:26



Ммм, какви смокини купувам напоследък.... Дребнички, но сочни и сладки като мед. С чаша червено вино става страхотен десерт...

Видя ли как си дойдохме на думата?



Пак казвам, че няма никакъв смисъл да се коментира къде било по-добре. Важното е да имаме избор.

===============
Sheer obstinacy is far more durable than courage, though it's not as pretty.

Тема Re: Нервано а на теб правили ти вЧеПЕтление?нови [re: no_bs]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано27.09.07 19:37



Аз откога казвам, че грешниците ще спасят света



Грешни сме, грешни сме ние с тебе, дето така обожаваме да си угаждаме и да се глезиме

Аз не стоя и 5 минути някъде, където не ми е добре. Логиката ми е, ако не ми е добре, нямам място там

За днес е късно да пазарувам, но за утре какво съм си намислила...ще купя сладки плодове и ще си направим угощение. С много кафе, чашка ликьор и литри какао и фрешове за хлапето, глезотя го, защото....искам да го поглезя, цяло лято беше далеч от мен, и утре ще направя всякакви вкусотии. Имам един горчив шоколад....вероятно ще направя плодова торта и ще я гарнирам с шоколада и с малко желиран сос

Утре, като сложа угощението, ще дам и тук рецептите. Тъкмо се замислих какво може да се направи с грозде, но май друго освен фрешове и да се хапва на плодова салата, сега не се сещам

Затова пък ябълки, дюли, круши....тиква...леле, може би ще направя сладкиш с тиква

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Нервано а на теб правили ти вЧеПЕтление?нови [re: Roxana]  
Автор Perlata (член)
Публикувано27.09.07 20:29



Право в десятката!





Тема Re: Прави ли ви впечатление?нови [re: Roxana]  
Автор Perlata (член)
Публикувано27.09.07 20:34



Много точно! От една обичана страна, която посещавах три пъти на година стана бойкотирана дестинация и ще продължавам да се инатя, докато нормалния турист е третиран като криминален.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.