Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 07.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Прави ли ви впечатление?нови [re: Mr.N]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано26.09.07 11:24



а те защо спряха да пишат?

За съжаление не поддържам връзка с никoй от тях и нямам представа защо спряха да пишат. Лично аз си намерих друг клуб, където да се изявявам и тук минавам рядко, защото без тях не ми е интересно.



Тема Re: виноват!нови [re: DarkSide]  
Автор Perlata (член)
Публикувано26.09.07 12:31



DarkSide, така кажи, че да разбера!
Значи ти си белгиецът, ака "Венци", ака баби и дедо Генчови никове, ака "Ay-y-y... ", ака "М~" ...
А аз се чудя защо не ми отговаряш в теми или пускаш теми от типа на "намирам сравнението". Сега ми е ясно! Ти излезе по смешен и от вицовете за белгийците!

Редактирано от Perlata на 26.09.07 16:51.



Тема Re: Прави ли ви впечатление?нови [re: Voyajer]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано26.09.07 15:37



Оф, присмяла се кука на кривата бука. Нямам никаква представа какво е правил/а дарк сайд (почти нищо не знам за този ник), но като гледам и ти си излязъл от гардероба с различен от обичайния си костюм.

Единственият начин да виждаш носталгия или състезания в постинга ми е, ако си проектирал/а собствените си настроения върху него. От постинга ти разбирам, че следиш отблизо събитията в доста клубове и явно са ти присърце. Щом те влече.... Остани си със здраве и дерзай, който и да си.



===============
Sheer obstinacy is far more durable than courage, though it's not as pretty.

Тема Re: Прави ли ви впечатление?нови [re: Mr.N]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано26.09.07 15:46



Явно твърдението ми е дори по-вярно отколкото предполагах, щом подскочи като ужилен.

===============
Sheer obstinacy is far more durable than courage, though it's not as pretty.


Тема Re: Прави ли ви впечатление?нови [re: Nirvana_2]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано26.09.07 21:28



Клуба се прави от личностите в него.


Като се поогледаш, пак сме си същите, може би н-найсто издание след н броя години отпреди.


А колко банове отнесох заради Един, не ми припомняй



Нирвана, поздрави, гледам, яко се разменят тука махленските клюки на европата. Това клубче още не се знае от простаците, затова още не са долетели на анонимни ята.


Мързи ме да пиша повече, аз съм след обилна вечеря. Друг път повече. Радвам се да видя агитката тук, дано се разпишат и останалите

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Прави ли ви впечатление?нови [re: Roxana]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано27.09.07 00:27



Ти пък сега с тия "ята"...Не дърпай дявола за опашката, че току виж почнали да ни заливат с помията от съседния клуб през последните седмици.
Айде поздрави и от мене и лека нощ (дано ти е лека след такова ядене...;)

ROCK IS MY RELIGION

Тема Нервано а на теб правили ти вЧеПЕтление?нови [re: Nirvana_2]  
Автор Dilithium (trilithium)
Публикувано27.09.07 02:02



Нервано а на теб правили ти вЧеПЕтление колко е позахлупена хевропата от щатите от към отношение към хемиграцията (да доразвия донякъде темата засегната от но_бс)?

Я кажи сега Нервано къф процИент от БГ хемигрантите из хевропата вземат гражданство?!?! (е т'ва малко ирелевантно ша дойде щот сме в ЕУ-то вече ужким)

Или я кажи какъв процент от БГ емигрантите са рентаджии (живеят под наем) и какъв процент са собственици, отговорът на този въпрос трябва да те наведе на някои съществени изводи за световното положение.






Тема Хехех Мренчевнови [re: Mr.N]  
Автор Dilithium (trilithium)
Публикувано27.09.07 02:05



Аз неслучайно казах "Всякакви прилики с други лица и събития са случайни", а ти както отбелеза но_бс потвърди поговорката за "гузен негоен бяга"

ХЕХЕХЕХЕХЕХЕ

Редактирано от Dilithium на 27.09.07 02:10.



Тема Re: Прави ли ви впечатление?нови [re: Mr.N]  
Автор дмa (член)
Публикувано27.09.07 12:00



Бухуууу, ще се разплача, недей така. Но за сметка на това виждам, че невинните осирачи на клубове са си още тук и то мега активни.





Тема Re: Прави ли ви впечатление?нови [re: Nirvana_2]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано27.09.07 13:26



Добре съм, благодаря

.

Защо "хамериканците" са така настървени да доказват колко е хубаво при тях и колко е лошо в Европа, според теб? Никой европеец не се занимава с подобни твърдения, това звучи смешно в европейските уши, да сравняваш и да изкарваш твоето да е по-добро....то ако е по-добро, няма да има нужда да убеждаваш другите в това, всички ще го виждат и ще го вярват



Подготвям се за връщане, и съм се заровила в глупости. Бюрокрация и битовизми без които не може.

До 40-45 дни трябва да съм обратно там.

Искам да ти звънна, Нирвана, и да се чуем и видим. Когато пристигна там, имам предвид. Има още време....по някое време ще ти оставя телефон, адрес и други координати, ако нямаш нищо против, разбира се, и само с твое съгласие и съдействие.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.