Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:10 27.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема брак със срок на годност  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано20.09.07 23:06





Някакси е куул и напредничаво като постановка, а?

ROCK IS MY RELIGION

Тема отвратнови [re: Nirvana_2]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано20.09.07 23:12



не че неЩо съм закостеняла ,но да се прави договор на чувствата...перверзно е





Тема Re: брак със срок на годностнови [re: Nirvana_2]  
Автор Perlata (минаващ)
Публикувано20.09.07 23:17



Жената е прекалила с тренировките за Октоберфеста.



Тема Re: отвратнови [re: Gerylin]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано20.09.07 23:18



Само дето в днешно време (поне тука при нас) бракът не е толкова по чувства, ами от гледна точка на пестене от данъците и се осъществява след много години съвместно съжителство, народени деца, изградена кариера и тн.

Тоест чувствата се проявяват най-добре в една стабилна връзка с стабилен партньор. A ... Подписа на хартийка (бракa) май в днешно време си е изпял песента, както излиза ( макар че и аз го имам от доста време...:). А сватбата се превръща постепенно в едно малко шоу-парти.



ROCK IS MY RELIGION

Тема Re: отвратнови [re: Nirvana_2]  
Автор ganadark (Прелитаща)
Публикувано21.09.07 11:04



Нирвано , оди да си вземеш пенсията и си трай че съвсем си изкукала ...




Тема Re: отвратнови [re: Nirvana_2]  
Автор Perlata (минаващ)
Публикувано21.09.07 11:49



"A ... Подписа на хартийка (бракa) май в днешно време си е изпял песента,.."

От тази гледна точка бракът за 7 години също се обезсмисля. Както и да го въртим, баварската дама не е била на себе си, когато го е предложила и не ми се вярва да има деца.



Тема Re: отвратнови [re: Nirvana_2]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано21.09.07 14:56



а пък тук при нас
Е по изгодно да се водиш "Сингъл перънт" държавата ще се утрепе да ти дава отстъпки и помощи

та по тоя случай никой не се жени
живеят си заедно имат деца и тн. но брак не.
Тия които се женят/омъжват много трябва да се обичат за да се прецакат така финансово но има и добра страна ... разводите са намаляли драстично също

I don’t need no good advice I’m already wasted

Тема Re: брак със срок на годностнови [re: Nirvana_2]  
Автор buena_mala (член)
Публикувано21.09.07 16:09



На мен идеята много ми допада,но нещо много ми се видят тия седем години.
Що не вземат направо да предлагат артикули с различен срок на годност.



Тема Re: брак със срок на годностнови [re: Nirvana_2]  
Автор Maka_ (Maka)
Публикувано21.09.07 21:01



Тва нема да мине. Тва са глупости. Смяхме се със съседката оня ден... Насила хубост не става пък и дори 7 години да се опитваш...Комедия.



Тема Re: отвратнови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано21.09.07 23:10



Тоя вариант "Сингъл перънт" вървеше при нас с пълна пара до скоро. Сега върви пак, но двамата трябва да са регистрирани "официално" на различни адреси.

Преди 2-3 год. въведоха закон, според който, ако живееш с някого и си без доходи, то без значение дали си женен или не, то преди да дадат разните му социални помоши, първо правят обстойна проверка дали другия не може да те издържа с дохода си. Което си е чист автогол. Дори някои път са толкова нахални с проверките си (нали иде реч за държавни пари), та се опитват да хванат за канарчета "най-обикновени" съквартиранти мъж и жена, без да са двойка, като ги набедяват, че са двойка и единия трябвало да издържа другия, който например в момента е безработен. Оправят се хората, ама с големи разправии.

Затова пък много несемейни двойки, които си живеят заедно, му намериха цаката и правят обратното - обявяват се в съвета за "случайни съквартирани", за да гепат соц. помощи. Та такива ми ти работи от нашите земи. Поздрав към вашите земи...



ROCK IS MY RELIGION


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.