Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:03 27.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Israel е номер 1нови  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано15.07.06 14:00



За пореден път ме кефи:ето това са пи4ове...за двама войника...
А ние к'во правим за нашите медицински сестри?


Това ако беше нормална нация и правителство щяха отдавна да ги извадят от затвора ,в който гният невинни с години...

[Машината обича ласка, грижливо ползване и смазка!]

Тема Re: Israel е номер 1нови [re: ZainGadol]  
Автор ShokouloKurayami (НейноВисочество)
Публикувано15.07.06 15:45



абе много се раздвам за тях ... ама ако можеше да не ни качват цените на петрола всеки път когато нещо се завихри в Близкият Изток ... щяхме да можем да гледаме и да се забавляваме



Men will sooner forget the death of their fathers then the loss of their property

Редактирано от ShokouloKurayami на 15.07.06 15:46.



Тема Re: Israel е номер 1нови [re: ShokouloKurayami]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано15.07.06 16:44



О...не,не...цените ги ка4ват други,които се забавляват когато стане подобна балалайка някаде по света и веднага..използват"намалението"...



[Машината обича ласка, грижливо ползване и смазка!]

Тема вижте сега перверзни идиотчетанови [re: ZainGadol]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано15.07.06 18:51



Не съм и очаквала от вас двамата да НЕ се кефите на страданията на Ливанското невинно население. Израел от край време трепе всеки който и се изпречи на пътя при първа възможност. Нали са велики и Богоизбранои и имат право да заличат от земята всички останали нации. Интересно ми е как ще се кефите когато дойде и вашия ред. Щото юдеите само това чакат.


Няма да се учудя гаголът да е еврейче - иначе кво ще прави там. Като гледам и той се има за Богоизбран



Тема Re: вижте сега перверзни идиотчетанови [re: NikiFin]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано15.07.06 20:59



Alo Driimcheva shenka ti se nqkoi rqzan da ti go nachuka
a v datsko nikak ne sa malko, ogledai se be jenke



Тема До:Дрийминови [re: NikiFin]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано16.07.06 11:49



По-разли4на реакция би имал някой интелигентен 4овек,но в слу4ея става въпрос за обременен...

.Ти пак не пиеш таблетките и се цепиш неподготвена.Знаеш ли изобщо за к'во става въпрос?И дали Исраел е влезал в Ливан хеи тъй на...понеже някой генерал се е събудил без настроение...
То и в интернет има новини ако не гледаш телевизия.
А "Гадолът"не е еврей4е а ЖЕНА МУ Е.Затова сме тук...да те светна(но ти го знаеш ама се правиш на интересна)...А жена ми е еврейка от Германия(от хубавата.... Розенхайм...близо до Мюнхен )Та освен немски е и исраел гражданин,както и децата ни...Та мене не ме мисли....

[Машината обича ласка, грижливо ползване и смазка!]

Тема Re: вижте сега перверзни идиотчетанови [re: NikiFin]  
Автор ShokouloKurayami (НейноВисочество)
Публикувано16.07.06 13:08



..... ъъъъъ ..... ти от кога започна да разбираш от международна политика??? та и проблемите в Близкият Изток са ти много близки, разбираш тяхната дълбочина!
За сведение единствената нация заличила други нации е всъщност САЩ.

Men will sooner forget the death of their fathers then the loss of their property


Тема Re: До:Дрийминови [re: ZainGadol]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано16.07.06 13:22



Аз няма кво да те мисля - ти се мисли. Достатъчно чета затова и така реагирам. Израел от край време си се трепят. Така че е от друга страна е добре, че имате шанса да се върнете в Германия като ви жарнат



Тема Re: вижте сега перверзни идиотчетанови [re: ShokouloKurayami]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано16.07.06 13:24



не си ли чула, че нация САЩ няма. Щатите са сбиротък от всякакви нации. Но поначало са еврейска държава. Ама ти и това не си чула. Не ме мисли аз от кога разбирам от политика. Вместо това себе си поограмоти, че да се не излагаш с недомислици по клубовете



Тема Re: вижте сега перверзни идиотчетанови [re: NikiFin]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано16.07.06 13:43



Ти продължаваш да ръсиш хитове нон-стоп!!!

Сега САЩ били еврейска държава....мъ ко мъ напрай ти мааа?Това,4е Америка защитава Исраел е по съвсем други при4ини но ти няма да схванеш и да ти се обяснява та а нЕма сми....
Но факт безспорен е,4е ако небяха те(сащ)отдавна да няма такава държава на картата.

[Машината обича ласка, грижливо ползване и смазка!]


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.