Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 04.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Amilio Ma?!  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано02.05.06 20:11



Sa ti li si kokorba6iata u tao club? I dodeka e Narodnata svoboda? U onio drugio mai o6te vrluva Podredenioooo?! Poneje i bez tva sal si minavam, i pa 4e otlepim po vetaro, fana da mi ne dreme za svetvnoto selo. 4e si kiorim moito. A vie rugaite smelo u se po-demokrati4noto razvitie i li4nostena harmonia. Pa moe edin den i selenduri ka meneka da stanete....ako ne ste mnooo drti de, a?!? A?!?


Gu Tzo - ve4na selenia unlimited inc.

КВО Е ТВА?


Тема Re: Amilio Ma?!нови [re: Гъцo]  
Автор Amilia (blink)
Публикувано03.05.06 11:29



еееееееееее
до де я доарахме ке те увидм
како си?
аз си добро, ама да ти кажуа...оти сал зарад теб ми казуа дека си избегал от клубо, щото не моеш понесеш демокрацията дека си приказуваме що ни на срдце
другарят и друарката кааха че си избеагл зард таквиз кат мене, че санким нии сме пишували глупости, и ти си бил от интилигенциата и си избегал от нас, и сал при тех сакаш да бидеш

Како е по Женевата?

www.amilia.net


Тема Re: Amilio Ma?!нови [re: Amilia]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано03.05.06 21:28



U puna obrkvatzia si se ovrtela mari. O6te malko mi trebe da ponesem,
kamunisti kapitalisti da staiat. A ti edna demokratzia?! Misli6 ne moem?!? Pa nali sum tolerant. 4e se bruknem navutre u srdtze, belki e za dobro!?
A tea drogarite, deka za nih mi sboruva6, ne moem otlepi koi sa ba6!?
Pa u Geneveto si e golem rahat proletes. 6tuka narodo i se vrgaia u luxo.
Piltzite 4urulikat i gi e ne enia za pile6kio grip. Nema koi da gi tepa i se mnojat neistovo. Ne mi kaza, dali si ti kokorba6ikiata na tao klub? U drugio nema se vesnem, oti ne sum po du6evnata podredba. Ti fnemavai da ne nastupi6 narodnite volia i svoboda! 4e tva e golem gudel ganiovski.


Gu Tzo - selski lux & proletni me4tania co.

КВО Е ТВА?


Тема Re: Amilio Ma?!нови [re: Гъцo]  
Автор baron_portokal ()
Публикувано09.05.06 20:06



Аве Гъцо, ти не пишеше ли по едно време във форума на Сега?

Гушвам шестица бира и отпускам гъс пред дир-а да початя малко с всичките докато ми кръвясат очичките


Тема Re: Da be, pisahнови [re: baron_portokal]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано09.05.06 21:17



oba4e po4naa me ponktirat ili pa da me ne pu6tat tamoka, i begah.
I mi se ne6to ve4e ne pi6e. Tolko u4en narod se navudi, ta me fana 6ubeto da ne fanem da poumneem i iaze. Sakam da se pazim prost.


Gu Tzo - prostopazitelo

КВО Е ТВА?


Тема Re: Da be, pisahнови [re: Гъцo]  
Автор baron_portokal ()
Публикувано09.05.06 22:13



Съмнявам се, че знаеш, ама имаше един Грациан там, когото искам да издиря. Проверих последните издания ама не го виждам.

Гушвам шестица бира и отпускам гъс пред дир-а да початя малко с всичките докато ми кръвясат очичките


Тема Re: Da be, pisahнови [re: baron_portokal]  
Автордa, дa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 22:15



Гъцо и Грациан...нерде Ямбол, нерде Стамбул




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.