Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:02 18.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Успешна емиграциянови  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано05.04.06 14:53



Здравейте. Завърших гимназия в Ловеч и вече цяла година работя в София. В Студентски Град е хубаво, на бара има далаверки и изпадат разни оферти за поне 20-30 лева на вечер да скатая. Доста се отраках и вече даже имам интернет в квартирата.

Тези дни по ББТ гледах документален филм за собственика на неква авиокомпания един пич с брада май англичанин. Много ми хареса историята му и вече давам глас на желанието си да отида в Англия. Мисля, че е дошъл момента да стана по-голям и филмът ми доказа, че такива като мен не са за България.

Може ли някой да ми каже как да си намеря добра работа в голяма дискотека и какво да направя - някакви имейл адреси и координати да ми дадете ако може. Благодаря.

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: Успешна емиграциянови [re: LuboPenev]  
Автор Dark Side (of the moon)
Публикувано05.04.06 15:21



Чичкото с брадата, дето е май малко нещо англичанин, е написал една доста интересна книжка, в която е описал как е осъществил мечтите си. Виждам, че темата ти е само за бъзик, но все пак ще ти кажа нещо сериозно. А то е, че добрата работа не винаги означава успешна емиграция и обратното.

There is no Dark Side of the Moon really....
Matter of fact is, its all dark.


Тема Re: Успешна емиграциянови [re: LuboPenev]  
АвторБyaxaxaxa! (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 15:29



Пич, уелкъм, бре!
Кога се завърна от Албиона?
Цели 3г се изгуби, бре!
Я виж как правилно се ориентира към новия клуб, буахахахааааа!



Тема Re: Успешна емиграциянови [re: Dark Side]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано05.04.06 15:36



Искам да ти кажа, че аз намерих и работа и успех в София. Ти какво сега, да не намекваш че не мога да го направя и навън?

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: Успешна емиграциянови [re: Бyaxaxaxa!]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано05.04.06 15:37



Объркал си се, батенце. Аз там искам да ходя, а не да се връщам. Не ви разбирам аз вас понякога.

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: Успешна емиграциянови [re: LuboPenev]  
АвторБyaxaxaxa! (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 15:42



Ок, така да бъде щом като искаш.
Поне да си беше сменил никчето, макар че старите кучета по стайла ще те разпознаят.
Дерзай, ако ти е интересно, понякога става за ебавки.



Тема Re: Абе Любчонови [re: LuboPenev]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано05.04.06 15:56



тоя английски пич да не е случайно Фреди Лейкър? За него филми има само в "Истори' чанел" май(Апропо, има ли в българските кабеларки и този "History chanel"?)

Ааа, 70те и 80те беше голЕм джаз в ЕвропаХипарите станаха на по 30-40, опаричиха се и хукнаха по света и Фреди Лейкър почна да се бъзика с носталгията им и с новите хипари и правеше невероятни неща в авиацията (и пари правеше но "голЕмите" го бастисаса бързо и той фалира после).

Помня че отиваш на Гейтуик и си избираш в последния момент дали летиш до Амстердам за 9 фунта и 11 боба, или за Шопенхавн за малко повече, no trils BOB/BOS flights, голЕм купон беше.

PANEM ET CIRCENSES

Редактирано от Kostaaaa на 05.04.06 15:58.



Тема Re: Абе Любчо [re: Kostaaaa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано05.04.06 16:06



Не съм сигурен, но едно пиче продава на брат си супер анцунг на лейкърс за 30 лева. Ако има хора с интерес да звънят на 0887 723653

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: Абе Любчонови [re: Kostaaaa]  
Автор trinity. (thumbs down)
Публикувано05.04.06 16:08



Според мен става въпрос за Ричард Брансън - Сър Ричард Брансън, собственик на Върджин, Камелот и мн др работи. Но Любчо не е много на прав път, защото се е изучил вече, както той казва, докато Брансън е един от 6-те мулти мили-били-али-бали-онери в света, които не са посещавали университет изобщо. Другият като него е Бил Гейтс, който си е зарязал студентстването в първи курс защото е сметнал, че си губи времето само. Да, за Ричард Брансън става въпрос. А Любчо Пенев не знам дали е предишния Любо Пенев с тая регистрация от оня ден.



Тема Re: Абе Любчонови [re: trinity.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано05.04.06 21:46



Точно така, този човек беше!

Кой е предишния бе? Съвсем ме объркахте.

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.