Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:53 30.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Нашето поколение е по-кофти (1968 срещу 2006)нови  
Автор dma (irq)
Публикувано11.03.06 17:09



Значи гледам аз блокадата на Сорбоната, гледам интервютата на студентчетата и някак си ме заболя като усетих, че всеки един от тях го изнтересува само и единствено неговото си благо. В ултра-егоизма си обаче, те не се усещат, че всъщност дребните им душици си вкарват автогол неподкрепяйки дружинката блокирала Сорбоната.

За тези които не следят конфликта.. Френското правителство въведе със силови мерки (прескачайки парламента) закон за промяна на Кодекса на труда. Въведжа се нов тип договор, който позволява удължаването на тестовия период на 2 години. Това значи, че в този период мога да те уволнят без причина, никой няма да ти даде жилище под наем, нито заем- нищо. Та това ще направи още по-беден живота на младите хора във Франция, които и без това вече се скатават при мама и тате докато могат.

Какви деца направиха хората блокирали Сорбоната 68-ма година?! Жалки егоистчета, меркантилни душици, които дори собствените си интереси не виждат. Жалко е, много е жалко- такива са масата ми връстници.



Тема Re: Нашето поколение е по-кофти (1968 срещу 2006)нови [re: dma]  
Автор Please Disturbb ()
Публикувано11.03.06 17:21



Извинявай не следя този конфликт, ама 2 години изпитателен срок???!!!!!

Значи повечето младежи не проявяват интерес?



Тема Re: Нашето поколение е по-кофти (1968 срещу 2006)нови [re: Please Disturbb]  
Автор dma (irq)
Публикувано11.03.06 17:29



Изобщо! Това което ги интересува, че имали изпити след месец . Не мога да повярвам на очите и ушите си.. И това е Сорбоната, студенти- каймака на обществото.. .

Само в Гренобъл по-яко протестират, но и там ги даваха въпросните "хитри" младежи, които не се сещат, че като им минат изпитите, те ще са първите с двете годинки изпитателен срок. Да ги видим после как ще наемат/закупят жилище, как ще вземат заем за телевизор или за каквото там си взимат заеми..



Тема Re: Нашето поколение е по-кофти (1968 срещу 2006)нови [re: dma]  
Автор PuckMan ()
Публикувано11.03.06 17:36



А ти защо вярваш на френските медии. Те са си досуш като наште по татово време! И за бунтовете на арабите дадоха по сериозна информация, чак накрая. И не пропуснаха да набедят чуждите наблюдатели, че изопачават и раздухват конфликта!



Тема Re: Нашето поколение е по-кофти (1968 срещу 2006)нови [re: PuckMan]  
Автор dma (irq)
Публикувано11.03.06 17:39



Те са адски зле, ама фактът, че е имало само 80 човека в Сорбоната да блокират беше потвърден от много източници.



Тема Re: Нашето поколение е по-кофти (1968 срещу 2006)нови [re: dma]  
Автор Mr.N ()
Публикувано11.03.06 17:52



ти 1968 набор ли си? Може и на бележка да ми пишеш

Aim high and roam free


Тема Re: Нашето поколение е по-кофти (1968 срещу 2006)нови [re: Mr.N]  
Автор пeпo (регистриран)
Публикувано11.03.06 18:03



иска ти се да се заяждаш и да си пишеш на бележки с dma, ама не ти стига пипето и само се дъниш.
Ти вероятно мислиш че примерно футболистите от т.нар. "златно поколение" САЩ-'94 ( Стоичков, Лечков и пр.) всичките са родени през 1994. Да, ама не!

това, което е било вече няма да го бъде


Тема Re: Нашето поколение е по-кофти (1968 срещу 2006)нови [re: пeпo]  
Автор dma (irq)
Публикувано11.03.06 18:08



Пепо, защо изобщо му отговаряш? Засмей се на изцепката и го остави да медитира над сложните термини като набор и поколение и как те се вписват в моето заглавие.

Така де, ти си знаеш, не искам да ти давам тон в живота, ама ако трябва да се отговаря на всяка глупост, не трябва да се пропуска мнение на г-нБележка.



Тема Re: Пепо,тук се изложинови [re: пeпo]  
Автор Mr.N ()
Публикувано11.03.06 18:33



Казах ти че имам определено - добро- мнение за те и бих искал да остане такова. Но ти май правиш насила да си сменя мнението за теб- къде видя че искам да се заяждам? Пролема ви на вас е че като видите ника ми и само простотии мислите- затова и стават тези пролеми тук в клубовете. Попитах нормален въпрос- не да се заяждам, друго имах предвид. Но вие само заяждания ви са в главите. А за футболистите какво мисля или не мисля,няма отношение по темата.
Благодаря за "разумният" ти отговор, виждам че и ти попадаш под влияние на няколкото плюещи ме юзери тук.
Да ти се връща подобно отношение и към теб,когато попиташ нещо нормално тук или във холандският ви форум

Aim high and roam free

Пропуснал съм кавичките<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Mr.N на 11.03.06 19:07.</EM></FONT></P>

Редактирано от Mr.N на 11.03.06 19:07.



Тема Re:нови [re: dma]  
Автор Mr.N ()
Публикувано11.03.06 18:36



От злоба май нямате време да се усетите че човек може да ви попита и нещо напълно сериозно май? Останете си такива-злобни и все да си мислите че някой иска да се заяжда с вас. Дребни душички сте, човек се опитва понякога да говори нормално с вас, а от устите ви само злобни подмятания се пускат срещу него. Не ми отговаряй на въпроса за набора,вече няма смисъл. какво съм имал предви,няма значение вече.
дано и на теб ти се връща подобно отношение когато решиш да запиташ или коментираш нещо във форумите.

Aim high and roam free



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.