Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: мъжкитенови [re: Aлykapд]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано19.03.06 22:10



Само едно ще ти кажа, мила моя.

(Мила моя не е ирония. Щом си разбрала това, което съм искала да изкажа, значи има капка милост в душата ти към невинните детски душици, оставащи жертви на подобно поведение. Това е искрена благодарност, и изрично го обяснявам, защото в нета често думите изглеждат измамно, изписани на монитора.)

Ще кажа само едно.


Закона оставя децата от подобна връзка на майката. Твърде малко, незначително малко...нищожно и пренебрежимо малко са децата...особено в крехка възраст...останали при бащата.


Цената за подобно поведение в една връзка остава изцяло за сметка на майката. Знам, че има и персонална вина, че не всяка майка е изцяло образована, подготвена, или невинна. Това обаче, което остава след подобно разрушиително поведение, остава изцяло за сметка и на гърба на майката.



Изобщо няма да описвам каква цена плаща невинното малко детенце. Трябва да си абсолютен изрод и жесток до маниакалност, та да изоставиш така майката на детето си и самото си дете, най-често без издръжка, без помощ и грижи.


Масово явление е това. Не е шега, даже кирливата и неверна статистика го регистрира и то не в пълния му и трагичен размер.


Когато съм виждала такива дечица....ми е идвало да пищя и да полудея. Гледката е отвратително жестока.

Та да ми обясниш какво се случва на "бащата"? Измъква се по розови невинни гащи? А какво се случва на майката и детето?

И това за идеята, че трябва да бъдат защитени "правата" на "бащата"?


За сметка изцяло на детето? Дори жената да има вина, каква вина има детето?


Не съм съгласна. Вина се доказва пред съда. Пред кой съд се доказва вина, ако бащата просто изостави жена си и детето/децата, и излезе от страната с паспорта си, и повече не могат да му хванат следите?


Мислиш ли, че една жена може да е толкова виновна, че да заслужи подобно поведение от страна на "партньора" си?


И особено бих искала да чуя какво точно е виновно детето в подобна ситуация?



Тема Re: Нашето поколение е по-кофти (1968 срещу 2006)нови [re: dma]  
Автор Please Disturbb ()
Публикувано29.03.06 12:10



Те ти булка - Спасов ден.
Вдигнаха се франсетата, не може да им се отрече. Само малко време им трябваше.
Лошото е, че и разни други елементи са се вдигнали, та покрай сухото да не гори и мокрото.



Тема Re: Нашето поколение е по-кофти (1968 срещу 2006)нови [re: Please Disturbb]  
Автор Dark Side (of the moon)
Публикувано29.03.06 13:03



Умиргат си от кеф да си нагътат правителството! Това май им е нещо като национален спорт. И ич не им пука какво ще става след това.


There is no Dark Side of the Moon really....
Matter of fact is, its all dark.


Тема Re: Нашето поколение е по-кофти (1968 срещу 2006)нови [re: Dark Side]  
Автор errata (Berserk)
Публикувано29.03.06 14:02



Nali sa 20% bezrabotni (nad 40% v predgradiata), triabva da se zabavlavat niakak si decata.


"In umbra, igitur, pugnabimus"


Тема Re: Нашето поколение е по-кофти (1968 срещу 2006)нови [re: Please Disturbb]  
Автор enable secret (irq)
Публикувано29.03.06 16:52



Да изненадах се още повече. Браво на тях, за сефте да се накефя на френска стачка .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.