Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 03.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Рефератнови  
Автор Please Disturbb (Droningen)
Публикувано19.02.06 12:04



Вчера, в другия клуб сте се опитвали да отваряте очите на Барбарела-Бърсалката и М.Н(дето много се понижи, падна под морското равнище, значи, мнението ми за него)

Лелката Загорела е много възпитана в собствения си клуб, ползва непознати думички като "уважаема" (сигурно е направила справка в тълковният речник), за разлика от случаите, в които се изявява с наш'то скромно клубче и си позволява да се обръща към събеседниците с "моме". Вярвам никой не си мисли, че Брисалката използва епитета "моме" вместо "мила"
Мистър Н пък се прави на паднал от едно дърво и здраво ударил си главата, щото така и не успяхте да му изясните що е то расизъм и как да подхождаме към него.
Да, на Барби се оказа, че й трябват и очила, да го отдадем на възрастта и да уважим тази й нужда, защото не виждала очевидни неща. Както казах простено да й е.
А накрая, нямаше начин и Дреймито да не се включи, макар само с една реплика....



Та, резултата е 3 на нула за отбора на глупаците. Целият свят им е крив. Ааа, и да поясня, не държа да ми отговарят.


П.С. Пускам темата тук, щото в другия клуб не пиша. Направо изтръпвам при мисълта, че дебелите пръстчета на Бърсалката ще се докосват до думи, написани от мен



Тема Re: Рефератнови [re: Please Disturbb]  
Автор Amilia (takeover)
Публикувано19.02.06 12:16



аз се опитах да обясня какво е расизъм, което е нещо обективно, но явно за тези стари моми и ергени няма разлика.
Много е ясно казано както във всички конвенции, така във вътрешното законодателство, има и тълкувателно решения и много научни трудове.
А Дриймчева има един непостижим полет на мисълта, който е вдъхновяващ
но определено няма смисъл да се спори с хора с ниска култура на общуване, изключително ниска обща култура и хора, които нито могат да четат, нито разбират какво четат ако се опитат даже
Както се казва: престъпно глупави, жалко само че не е наказуемо

www.amilia.net


Тема бе да ти кажанови [re: Please Disturbb]  
Автор Aлykapд (tequila sunrise)
Публикувано19.02.06 12:18



то това му беше на оня клуб откъм мое участие, аз с радиоточки не обичам да си говоря
То пак като не се включи и Рокси, може би трябва да сме доволни, че тогава кво чудо имаше да става

Айде, рип на БвЧ....след поредния, последен - поне от моя страна - опит за реанимация, предлагам да пускаме реквиема и да поднесем на дваминцата букетчета с по четен брой китки и нашите съболезнования за тяхната неоценима загуба


take my brain turn it off
don't feel shame don't feel love
it's insane but it's hot!


Тема Re: бе да ти кажанови [re: Aлykapд]  
Автор Amilia (takeover)
Публикувано19.02.06 12:23



съгласна съм
ама ако може и тези ерудирани модератори да не се навъртат тук

www.amilia.net


Тема Re: бе да ти кажанови [re: Amilia]  
Автор Please Disturbb (Droningen)
Публикувано19.02.06 12:35



да можеше, ама май не може. Имам подозренията, че и двамцата защитници на чистотата, да ги наречем направо чистачите на Бвч, пишат анонимно при нас И то честичко.



Тема Re: бе да ти кажанови [re: Aлykapд]  
Автор Please Disturbb (Droningen)
Публикувано19.02.06 12:41



от мен червени карамфили и искрени съболезнования.



Тема от мен [re: Please Disturbb]  
Автор Aлykapд (tequila sunrise)
Публикувано19.02.06 12:43



магарешки бодили x 2бр. и не-искрени съболезнования

take my brain turn it off
don't feel shame don't feel love
it's insane but it's hot!


Тема е щонови [re: Amilia]  
Автор Aлykapд (tequila sunrise)
Публикувано19.02.06 12:47



нека идват...
нека сме милостиви


take my brain turn it off
don't feel shame don't feel love
it's insane but it's hot!


Тема Re: Рефератнови [re: Please Disturbb]  
Автор Mr.N ()
Публикувано19.02.06 13:49



Ето ги-старите моми,дето освен с махленски клюки-да обсъждат другите, си нямат друга работа. Но така е-с напредъка на годинките особено при жените - навлиза се в критическата възраст. .
За докосването- Направо изтръпвам при мисълта, че дебелите пръстчета на Бърсалката ще се докосват до думи, написани от мен - няма страшно- едва ли някой иска да си топва ръцете в лайна , така че не се безпокой за думите си-никой няма да ти ги докосне .
Единствените който си позволяват да обиждат в момента сте вие- но и тук иняма проблеми- обиждайте, аз не се засягам-на мен ми е през оная работа . Абе вие що не си основете Клуб на застаряващите лЕлки ? И без това само се занимавате с обсъждания на другите, за такъв клуб много мозък няма да се изисква

Aim high and roam free


Тема Re: Рефератнови [re: Amilia]  
Автор Mr.N ()
Публикувано19.02.06 13:53



Както се казва: престъпно глупави, жалко само че не е наказуемо
Ами да, ето потвърждение че си навлязла в критическа възраст-всеки който не споделя твоето мнение, е глупак според теб. На бати умничкото то

Aim high and roam free



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.