Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:06 30.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: До българските бедняцинови [re: $]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано26.11.05 20:35



бас хващам че ти се ще да си поне на половината по тъп/а от мен. не ти стиска да пуснеш темата в клуб Българи в чужбина- това е истината.

така е - от във Варна съм , в България съм / и Бълагрия е в Европа, ако не си забелязал/а / . на 20 годишна възраст имах собствен имот с къща в него , карах чисто нова кола като бях на 20 драги/а ми - шега няма , знаеш ли колко глоби по 5 лева съм платила че шофирах без колан - стягаше ме автомата на колана и ми пречеше да шофирам с една ръка , а на милиционерите им правеше кеф да ме глобяват защото винаги съм била готино гадже.

също бас хващам че ти се ще да живееш в мое село и то там дето аз се подвизавам.....

отдалече личи завистливостта и , а май не е само завиствливост. да не би да ти е останало само да се надуваш по форумите където можеш да бъдеш анонимен. то така и баба може.

ай да видим как точно смяташ да ми затовриш тук тъпата уста , както се изразяваш...



Тема До Башзатъпеланови [re: Бapбapeлa]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано26.11.05 20:48



не ти стиска да пуснеш темата в клуб Българи в чужбина- това е истината

Абе, Барби, що не мирясаш и не почнеш отвреме-навреме за разнообразие да се опиташ да мислиш. Въпросът не е дали на някого му стиска да пусна таква тема в умствено закърнелия ви клуб. Въпросът е, че на теб и г-н СутиеN не ви стиска да я оставите на мира и да не я триете.


Никога няма да разбера какво търсите тук след като си имате свой клуб.







=================
Beauty and the Feast


Тема Re: До Башзатъпеланови [re: no_bs]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано26.11.05 20:57



а кой ти каза че такава тема ще я изтре който и да било, където и да било . или влиза в действие поговорката ' страх лозе пази' .

нямам спомен да съм си купувала клуб освен това България е в Европа, та това значи че и аз съм българин в Европа и си казвам мнението.

не ми остава време да мисля ...от мислене.... а не мога да не напиша мнение към който и да било решил да плюе и нарича българите бедняци и какви ли не . виж да плюе държавата- то и аз го правя, но да плюе българи без причина..... това не го търпя.
да не говорим че темата на доларчето е насочена към българите в България.



Тема Re: До Башзатъпеланови [re: Бapбapeлa]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано26.11.05 21:10



а кой ти каза че такава тема ще я изтре който и да било, където и да било

Ами тогава какво се репчиш дали му стиска или не? Или си мислиш, че в другия клуб мнението ти по някакъв магически начин ще прозвучи по-малко тъпо?








=================
Beauty and the Feast


Тема Re: До Башзатъпеланови [re: no_bs]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано26.11.05 21:14



чета мисли и бели полета



Тема Re: До Башзатъпеланови [re: Бapбapeлa]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано26.11.05 21:28



Аз защо си мислех, че в другия клуб подобна тема би трябвало да бъде изтрита ЗАДЪЛЖИТЕЛНО........
Нали в крайна сметка затова се поставиха модератори.........за да трият подобни арогантно нагли, дръзки, безотговорини и провокативни теми и то пусната от никому непознат ник.
Трябва ли да си мисля, че ти и колегата ти си позволявате да триете теми, които вие съвсем лично класифицирахте като обидни за себе си.......а този говнян постинг би останал, ако не се почувствате лично засегнати?



Тема Re: до говнянатанови [re: no_bs]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано26.11.05 21:43



мнозинството гласува за модератори защото му писна от лайняни теми като тази. а ти ялова путко си търси друг форум да остроумничиш



Тема Re: До Башзатъпеланови [re: kem.kem.]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано26.11.05 21:45



Не, не трябва да мислиш такива неща .

не може ли да се пошегувам.... или шегите са за българите живеещи в чужбина, а ние българите в България трябва да се занимаваме единствено с оцеляването. колкото определения по свой адрес съм отнесла- друг едва ли е изтърпял. на какво се дължи това поред теб- на вроденото ми българско волско търпение ли. no_bs още малко ще ме кара да й меся питка като на кръстница.

мога да ти развия теория как се тълкува темата на доларчето - но няма да отнемам нечие време да чете моите мнения - понякога стават много дълги.



Тема Re: много си смотаннови [re: DreamsComeTrue]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано26.11.05 21:55



Absoliutno! I ti da doidesh tuk niama da te izpusnat> to takiva antiki tuka sa kut.



Тема Re: много си смотаннови [re: DreamsComeTrue]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано26.11.05 21:58



Sram me e da kaza ama oshte ne sum se izdigna la do tam da mia stulbi! Samo na kenefite me durzat! Ama ti ako doidesh shu tu grabnat ot vratata.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.