Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 22.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Наблюдениенови  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано06.10.05 01:37



Заради таз' невинна темичка по-долу ме баннаха в "Българи в чужбина". Аз обаче наистина искам да чуя и други мнения по въпроса и затова я пускам тук.

Модераторката Барбарела в един друг клуб сподели, че е учудена как в други клубове ритат едва по 3-4 дена след назначаването на модератор, а в "Българи в чужбина" съпротивата тече вече месец. Моето мнение е, че причините са следните:


1. Българите в чужбина имат по-различен начин на мислене и по-трудно приемат диктатура.

2. Модераторите се справят много зле с работата си - липсва обективизъм, последователност и ясни, разумни правила.

А вие какво мислите?


=======
And I do anything necessary for her
so don't let the necessary occur, yep!


Тема Re: Наблюдениенови [re: no_bs]  
Автор пeпo (регистриран)
Публикувано06.10.05 01:53



ахаа... значи пишем и в "бг. в ч.", ей затова си заслужи бана

това, което е било вече няма да го бъде


Тема Re: Наблюдениенови [re: no_bs]  
Автор trinity. (thumbs down)
Публикувано06.10.05 01:55



Ами ние/аз мислим да си лягаме.

Ама чудя и се на Амилия що им прави теми и оборот на умрелия форум. Там няма да се появи скоро тема от чужбина, всичко ще е Българи от България питат българите в чужбина за: PVC, Балкан ЕАР, къщите в чужбина, Атака ... абе що се сетят ама и не са от сещащите се тия.

Ритат, ама някой от тях да е предложил друга алтернатива за модератор. Някой в Предложенията да е постнал искане за смяна на модератора, въобще оплаквания на админите, нови номинации, гласуване - не е. Тогава ??



Тема Ау!нови [re: пeпo]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано06.10.05 02:01



Видях ти сигнатурата и ме шашна съвпадението (макар и под формата на противоречие ). Аз пък имам някъде записан следния цитат от руска песен:

все что не бьйло
когда-нибудь случитсья



=======
And I do anything necessary for her
so don't let the necessary occur, yep!


Тема Re: Наблюдениенови [re: trinity.]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано06.10.05 03:02



Е, може би Амилия го прави от жалост към Бахмаамутрилатанеспрела! Осигуряваме й материал един вид.


=======
And I do anything necessary for her
so don't let the necessary occur, yep!


Тема Aз пък бях банната занови [re: no_bs]  
Автор дoбpaтa фeя (оптимист)
Публикувано06.10.05 04:43



АМА съвсем невинен отговор в същата тема, ей сега ще си я завъртя на 90 градуса (бейзболката де)



Тема Re: Наблюдениенови [re: no_bs]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано06.10.05 13:33



Направила ти е услуга.

Стой тука и убий простака с мълчание!



Тема Re: Aз пък бях банната за [re: дoбpaтa фeя]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано06.10.05 13:34



Е, тука нали не си банната?



Тема Re: Наблюдениенови [re: no_bs]  
Автор dma (irq)
Публикувано06.10.05 14:54



Не знам защо, по много причини, ама едно е сигурно. Някой си е направил никче подобно на Един Кихот (вместо и е сложено u ) и качва теми. Не отговаряйте там . Не започвайте препирни.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Наблюдениенови [re: dma]  
Автор azazazazaz (Rainmaker)
Публикувано06.10.05 14:58



Как така става, че се вдигат теми, след като последното мнение там е от 2002-ра? Поне аз не виждам нищо ново като отворя темата.

Който сърчи файндва



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.