Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 15.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема амма-ха: писна ми да се набутвам !!нови  
Автор trinity. (thumbs down)
Публикувано05.10.05 11:07



Обаче навик ли какво ми стана. Е не мога като хората да отида в магазина - да меря, да премервам, да обувам-събувам ... Седя си тука и по каталозите - гледам, харесвам, поръчвам, плащам и тва е. После се занимавам с рифандс ако земе, че не ми хареса и какво казва. - Ама извинете, тва дето ми го пращате съвсем не изглежда като на картинката в каталога. Смях. И те нищо не викат - Върнете го, казват и тва е.

Ей ви каталог - >

-> интернешинъл - цяла Европа (е без БГ естествено) за всички мадами - най хубавите Bra са тука, без майтап. Има и за пичове готини неща. Скъпичък е каталога ама много са им хубави нещата беее. Тва лято имаха разпродажба и тия неща дето струват иначе 25-35 GBP си ги купих на половин цена. И сега нямам нужда от бра и пр. Обаче след малко ще си купя един панталон.

Вие ако знаете някой по-евтиничък каталог така с готини неща. Сега аз трябва да си купувам яке. Най-хубавите Т-шърт са в , но много се чака там - идват чак от Канада и US. Последният път чаках 5 седмици и не дочаках и им казах, че не искам да чакам повече и да ми рефанднат парите и те моля ви се ми върнаха парите и аз получин т-шърта след 2 дена точно - голям срам ме хвана, но си затраях. Сега имам free T-shirt от All_posters.



Тема Re: амма-ха: писна ми да се набутвам !!нови [re: trinity.]  
Автор Amilia (dobra)
Публикувано05.10.05 11:13



какво яке?
аз не пазарувам така
имам няколко марки, които харесвам
знам си номера и поръчвам или по интернет или в магазина отивам знам номера ако ми харесва цвета и модела вземам плащам и за 4 минути съм готова

www.amilia.net


Тема Re: амма-ха: писна ми да се набутвам !!нови [re: trinity.]  
Автор dma (irq)
Публикувано05.10.05 11:14



Мерси за каталога.

Това ме подсеща между другото да ви питам нещо. Аз имам следната тактика за дрехите, за ежедневните работи, които сменям като носни кърпички купувам от H&M много евтино, тамън като за един сезон дрехи и после боклука или за спане. Обаче от всичко имам по едно-две неща, които са скъпи и тях купувам само от магазини, трябва да ми приляга перфектно, за да дам за дънки 100 евро примерно.

С тази тактика спестявам някой друг цент за компютри .

Я споделете вие как правите, че тук не общувам с други жени и не ги знам как пазаруват.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: амма-ха: писна ми да се набутвам !!нови [re: Amilia]  
Автор Eдин Kиxoт (такъв)
Публикувано05.10.05 11:15



А номерът не се ли променя неусетно?

Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца.


Тема Re: амма-ха: писна ми да се набутвам !!нови [re: Amilia]  
Автор trinity. (thumbs down)
Публикувано05.10.05 11:21



Ами спортно елегантно. Гледах в www.abaund.com -> другият каталог, от който поръчвам, харесах едно-две неща, но май този път ще се поразходя по магазините първо ... Аз съм по Diesel - forever favourite Умирам за ''дизел'' - много са скъпи. Ама са хард-мода, за тва.



Тема Re: амма-ха: писна ми да се набутвам !!нови [re: trinity.]  
Автор dma (irq)
Публикувано05.10.05 11:24



И аз обичам дизел много

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: номерът!!нови [re: Eдин Kиxoт]  
Автор Amilia (dobra)
Публикувано05.10.05 11:25



се променя неусетно след определена възраст май
и ако не ходиш редовно на фитнес
и пише в готварски рецепти.....

www.amilia.net


Тема Re: амма-ха: писна ми да се набутвам !!нови [re: dma]  
Автор trinity. (thumbs down)
Публикувано05.10.05 11:26



Тука има един ТК-макс, в който отиват всички неща от големите вериги магазини, примерно останали непродадени единични бройки ... Не го обясних правилно - значи ето сменя се сезона, след лятна разпродажба, всичко което остане от старата колекция, отива в ТК-Макс. На половин цена. Ама понеже всичко е Армани, Гучи и Долче ... и половината на цената им си е цена, нали разбираш. Всичките ми спортни панталони са от там, но за бельо не става и за обувки, защото от готините модели обувки, остават неизкупени само 35 номер и 42 - т.е. най-малкият и най-големият номер за дамска обувка ...



Тема Re: амма-ха: писна ми да се набутвам !!нови [re: trinity.]  
Автор Please Disturb (Do you dare?)
Публикувано05.10.05 11:31



Хубави нещица има в Пабо, ама аз на живо не мога да си намеря подходящ BRA та камо ли от каталог Даже не съм пробвала. То в различните части от месеца нося раличен размер BRA. При мен пада едно мерене...трябва да е перфектен



Тема Re: амма-ха: писна ми да се набутвам !!нови [re: dma]  
Автор Please Disturb (Do you dare?)
Публикувано05.10.05 11:33



Мммм, Дизел...70% от спортните ми дрехи са Дизел. Много си ги обичкам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.