Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 04.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Bezrazlichno mi e  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано03.04.02 23:30



Dali shte go ima ili nyama tozi klub, no tyzhno bi bilo za tezi krehki syzdaniya i stradashti syrca, za tezi privyrzhenici na kauzata na Goncheto, poklonnici na geniya na tova prirodno tvorenie, nima (posochvam svoite klienti s ryka), shte proyavite tazi zhestokost kym tyah, nima, samo zashtoto...vsyshtnost ne znam v kakvo sa se provinili, no nima samo zashtoto smyatate, che moite klienti sa se provinili v neshto, iskate da gi nakazhete po tozi osobeno zhestok nachin, lishavayki gi ot edinstvenata im radost, ot edinstvenata im, taka da se kazhe, vryzka sys sweta. Ne, nasheto obshtestvo ne mozhe da pozvoli tova, ne mozhem da tolerirame zhestokostta, ta dori i za spravedlivi (za nyakoi) kauzi. Umolyavam uvazhaemite, ne znam kakvi si, ne zakrivayte tozi klub, ne zaradi men ili horata, koito predstawlyavam, ne, zaradi vas samite go napravete, zaradi synya si, zaradi, swetovniyat mir, kapitalizma, swobodniyat pazar, ponichkite sys smetana, tuhlite chetvorki, grafitnata gres i shokoladovite deserti "Zlatna esen", smyatam, che tozi pyt razumyt shte se izravni s chuvstvata vi, dami i gospoda i shte dostigne Bozhestvennoto...Nadyavam se, "I have a dream..."

ВРЪЗВАЙ СЕ!!!!!


Тема Става ми хубаво,нови [re: akonitin]  
Автор Lucrezia_Borgia (psycho)
Публикувано03.04.02 23:42



когато виждам,че гончетата имат приятели и защитници от всички краища на света.Защото,в ежедневната борба,не веднъж се е прокрадвал въпроса"Има ли смисъл от всичко това,заслужава ли си усилията?".И тогава,се появява някой като теб,за да разберем,че усилията ни не са напразни,че дори и едно на 100 гончета да замине да учи на запад,нашата мисия е изпълнена!

Редактирано от Lucrezia_Borgia на 03.04.02 23:43.



Тема Stava mi tyzhnoнови [re: Lucrezia_Borgia]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано03.04.02 23:58



...ne znam...zashto....nima sym dobyr chovek, nima nyakoy uspya da vidi v men edno bozhestveno tvorenie, ne, ne vyarvam...tova che zashtitavam vashata kauza ne znachi che ya odobryavam i priemam, az sym samo edin Homo Ludens, nishto poveche, vsichko e igra...ne, ne mi iztykvayte kakvi polozhitelni kachestva imam i kakvi cherti, vsichko e chast ot igra, syzhalyavam....ne iskah da vi pomagam...no taka se poluchi, ne sym dostoen za vasheto vnimanie i chest....

ВРЪЗВАЙ СЕ!!!!!


Тема Абе ти нещо си се объркал,нови [re: akonitin]  
Автор Lucrezia_Borgia (psycho)
Публикувано04.04.02 00:01



нали ти казах,че ми напомняш за моите добри качества,не че е невъзможно и ти да имаш,просто не се бях замисляла.



Тема Re: Абе ти нещо си се объркал,нови [re: Lucrezia_Borgia]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано04.04.02 00:03



No az nyama dobri kachestva, shte e uzhasno ako gi imam, tolkova trud i usiliya da ubiya vsichko dobro v sebe si i nakraya da mi se poyavi nyakoj i da mi kazva che sym imal dobri kachestva, vyzmutitelno, a tolkova Vi simpatizirah....

ВРЪЗВАЙ СЕ!!!!!


Тема Не съм твърдяла такова нещо.нови [re: akonitin]  
Автор Lucrezia_Borgia (psycho)
Публикувано04.04.02 00:08



Вие споменахте,че може и да има такава възможност,моля,не ме карайте да мисля за това.Ако ще ви стане по-добре-мисля,че сте самото въплъщение на злото.



Тема Re: Не съм твърдяла такова нещо.нови [re: Lucrezia_Borgia]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано04.04.02 00:15



Ооо, благодаря Ви, сега ще мога да погледна неродените си деца в очите, своите прародители в тиловете, значи не съм черната овца, значи все още има надежда за оцеляването на Злото. АЗ СЪМ ПОСЛЕДНАТА МУ НАДЕЖДА. Дерзая, аз ще успея!
Благодаря Ви пак, ах, колко, безумно, отвратително, умопомрачително зла сте и Вие, невероятно, забележително, превъзходно!

ВРЪЗВАЙ СЕ!!!!!


Тема не че искам да преча :)нови [re: akonitin]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (никога)
Публикувано04.04.02 00:21



но за финал може да спретнете един главозамайващ виртуанален секс... може и орален... Или пък още по-добре! До душевен оргазъм според мен се стига най-добре във форум при съвместно съставяне на рецепта за пържени филийки... абе май да не се бях обаждал



Тема Re: не че искам да преча :)нови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано04.04.02 00:25



Ами като общопризнат педераст в преносният и пряк смисъл на това понятие ти предлагам да си спретнем с теб, но помни, че все пак винаги съм (почти) бил активен.

ВРЪЗВАЙ СЕ!!!!!


Тема Не забравяй,че той не е гонче.нови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор Lucrezia_Borgia (psycho)
Публикувано04.04.02 00:27



Нали си спомняш 'Видове'?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.