Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:05 29.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Брат ми е гонче!нови  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (никога)
Публикувано02.04.02 17:26



И аз не се срамувам от това! Мразя ви расисти - оставете единственото кътче, където се чувствам още борн ъгейн...



Тема И твоя ли?!нови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор Lucrezia_Borgia (psycho)
Публикувано02.04.02 19:02



Браво!Най-накрая някой се реши да говори открито за връзката между гончетата и хората,безсмислено е да си затваряме очите за тези неща.Затова ще го кажа високо,не ме е страх:
И моят брат е гонче!И майка ми,и леля ми!...Самата аз съм гонче.



Тема Re: Брат ми е гонче!нови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор Cивия вятъp (хладен)
Публикувано02.04.02 23:52



ах ти зловещ мелез между четирикрато и орангутан!
как смееш да разкриваш така тайната на брат си? та аз го познавам добре и от години крия, че е гонче и казвам на всички че е немска овчарка!



Тема Re: И твоя ли?!нови [re: Lucrezia_Borgia]  
Автор Cивия вятъp (хладен)
Публикувано02.04.02 23:54



каква смелост се изисква да кажеш това тук...
аз съм с теб!
и аз съм гонче!
да живеят гончетата!!!



Тема Re: Брат ми е гонче!нови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано03.04.02 11:31



аз съм брат му.



Тема Re: И твоя ли?!нови [re: Lucrezia_Borgia]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано03.04.02 11:33



какво ще кажеш довечера по едно чапи? в градинката, до онова дърво:)



Тема От векове съществува тази латентна и понякога неланови [re: Lucrezia_Borgia]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (никога)
Публикувано03.04.02 12:35



тентна диалектическа несправедливост спрямо вас - гончетата. още древните историци говорят за съществуването на гончетата - обаче рулинг класата винаги е успявала да накарат тези достойни индивидиуми да се чувстват гузни от същността си и следователно да се преструват, че са хора. Благодарение на постиженията на козметиката - това епилатори, това нокторезачки - те са се криели - и най-лошото е, че продължават да се крият! Да ратуваме за гончетата, братя



Тема Re: Брат ми е гонче!нови [re: freestyler]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (никога)
Публикувано03.04.02 12:37



повтаряй си това, дето брат брата не храни - кокалите, дето съм си ги заровил в пясъчника са си лично мои, ей - биуеър



Тема Малко уточнение.нови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор Lucrezia_Borgia (psycho)
Публикувано03.04.02 15:11



Да,прав си,гончетата винаги са се престрували,че са хора.Да,използвали са за свое прикритие постиженията на козметиката,но е нелепо да се твърди,че мотивацията за тези им действия е била срам или комплекс за малоценност.Гончетата са горди по природа,целенасочени в действията си,прекрасни стратези и истински войни.Но,както се досещаш,тези им качества са били неизгодни за много хора.Тук трябва да издам една тайна,от векове се разпространява една долна заблуда и тя е,че рицарите-тамплиери са били хора.Нищо подобно!Орденът е бил създаден именно от гончета(на езика на гончетата "tapmliero"означава справедливост,но никой не го споменава),но поради разрастналото им се влияние,орденът е бил забранен.От тогава гончетата се трансформирали в различни човешки организации(много хитър ход,между другото).Налага се да се крият.



Тема Мммм..нови [re: freestyler]  
Автор Lucrezia_Borgia (psycho)
Публикувано03.04.02 15:17



Подушвам,че сме от една порода:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.