Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:48 28.09.24 
Кучета
   >> Голдън Ретривър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема CAC Търговище.нови  
Авторplaninec (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 08:54



В много силна конкуренция, Робин Худ спечели CAC и BOB и стана R.BIS2
А уважаемият г-н Петър Кобаков най-после се качи на стълбичката.
Е БГРК, видяхте ли, а?





Тема Re: CAC Търговище.нови [re: planinec]  
Авторvtanev (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 11:05



Поздрави за собствениците на Робин Худ.
Само не разбирам от кого е бил уважаван "уважаемия г-н Кобаков"? Всъщност, познавам трима. Повече май няма.
Да се явиш с чуждо куче супер-шампион, и то на САС изложба и да избиваш по този начин комплекси, е направо случай за психиатрията.
Сега сигурно първото място в породата на Робин Худ /явно при отсъствие на каквато и да е конкуренция/ ще бъде приписано като постижение и ще влезе в златните анали на бившия НГРК. Всъщност, само кучета от чужбина могат да носят каквито и да е позитиви на тези хора.
Жалко, тъжно, но и много смешно!



Тема Re: CAC Търговище.нови [re: vtanev]  
Автор DalPortaL (ALIEN)
Публикувано16.05.05 12:20



Защо се заяждате с кучето бре? Най-малко това куче и неговите собсвеници имат общо с клубовете за голдени. Аз относто конкуренцията- тя не зависи от тези който за се записали а от тези който не са се записали. Ти защо не записа куче? Ако беше записъл куче и друг беше направил същото щеше да има конкуренция. Аз тези който не участваха в Търговище мога да кажа че изпуснаха много, имаше невероятна публика, подкерпата от публиката при представяне на кучета беше голяма, хората стоя до кра на изложбата, радваха се снимаха, беше супер.

А Робин Худ е страхтоно куче, на мен ми направи силно впечатление. Чубака го представи много добре а интереса към голдените беше голям, и двата голдена който бяха там, така да се каже бяха атракцията. Имаше голям интерес към порода от хората в Търговище. По същия начин се отнася и към други породи който или ги няма в тяхния град или за изключителна рядкост.

Вие продължавайте да си се карате.

Приятно дърлене.



Тема Re: CAC Търговище.нови [re: DalPortaL]  
Авторvtanev (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 12:52



Драги Портале, бъркаш ме с някой.
По никакъв начин не мога да споря с Чубаков. Не ми е на ниво. Към него изпитвам само съчувствие и съжаление.
Защо не съм бил с Ребека на САС-Търговище?
Сигурно е пропуск от моя страна.
Когато обаче кучето ти е шампион на три държави, си правиш планиране на участие в изложбите.
Или имаш друго мнение по въпроса?



Тема Re: CAC Търговище.нови [re: DalPortaL]  
Автор ASSASSlN-1 (Ротвайлер)
Публикувано16.05.05 13:02



Страхотна реклама за един мъртвец - нгрк да канят куче от чужбина за да се покажат на изложба в България,е ние от БГРК участваме и побеждаваме със собствени кучета.




Тема Re: CAC Търговище.нови [re: DalPortaL]  
Автор KpaceнМодератор (зает)
Публикувано16.05.05 13:31



Голдъните всъщност са били общо 3:

Robin Hood of Glen Sheallag - exc., CAC, BOB, BOG, RBIS-2
Gross Furstentum Jagd Aramis - exc., CAC, 3-то място на дете с куче с хендлер Тони Денева
Miss Bria Golden of Franco's Valley - exc., JBOB, JBIS-2



Тема Re: CAC Търговище.нови [re: Kpaceн]  
Авторплямпaлo (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 13:45



Честито на Рей и на Робин Худ за шампион на България.



Тема Re: CAC Търговище.нови [re: vtanev]  
Автор DalPortaL (ALIEN)
Публикувано16.05.05 13:45



Тогава какъв ти е проблема с конкуренцията? Защо си недоволен, че нямало конкуренция?
А това с шампионсвото на три държави трудно постижимо ли е?
Мога да го опиша(тук не става дума за твоето куче или специлано за теб, а по принцип) Записваш се на две изложби промоциики в България взимаш цац и кучето шампион, отиваш в сръбско взимаш цац и кучето шампион, отиваш в македония взимаш цац и кучето пак шампион. За три седмици кучето шампион на три държави, ако паснат изложбите може и за две седмици да стане.
Записване на 4 изложби, достъчно да участваш на три и шампион на три държави. 3 CAC-а и шампионство на три държави.
Иначе има друго мниние, относто изложбите. Те не са само шампионства на държави а е едно постоянно доказване , наринга на теб и твоето куче и не само. Но не виждам смисъл да обяснявам що е това иложба и защо се прави.



Тема Re: CAC Търговище.нови [re: DalPortaL]  
Автор Pliampalo (shmatorok)
Публикувано16.05.05 13:49



Абе и аз да те питам, ти на специалките който организират за Далматини във Варна ще ходиш ли ?
Ако отговора е положителен те разбирам за патоса, но ако е отрицателен , мисля сам можеш да се сетиш защо е нямало много голдени.

Izvinenieto e kato zadnika ,vseki si go ima


Тема Re: CAC Търговище.нови [re: Pliampalo]  
Автор DalPortaL (ALIEN)
Публикувано16.05.05 13:52



Специалките са си специлаки, САС - ижлобите са съвсем друго нещо друго. Освен ако на Търговище не е имало специлака за голдени




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.