Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:20 30.06.24 
Кучета
   >> Голдън Ретривър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема SPECIALKAнови  
АвторZLATlL4O (Нерегистриран)
Публикувано24.01.04 22:46



RAZBRAHTE LI CHE V PLOVDIV NA CAC-OVATA IZLOJBA PREZ PROLETTA STE IMA SPECIALIZIRANA IZLOJBA NA RETRIVARI.
AZ SMIATAM DA OTIDA ZASTOTO E PYRVATA IZLOJBA OT TOZI RANG ZA BYLGARIA
MAKAR I BEZ SPECIALNI TITLI, POBEDITELIA NA SPECIALKATA STE E POBEDITEL NA PORODATA ZA BULGARIA, A AZ SE NADIAVAM NA TOVA ZA MOIA PUHCHO
KAZAHA CHE INFORMACIA MOJE DA SE POLUCHI OT PREDSEDATELIA NA KINOLOJKOTO DRUJESTVO V PLOVDIV
NEZNAM KAK SE KAZVA, NO TELEFONA MU E 032/ 43 21 20
USPEH I SE NADIAVAM TOVA DA STANE I EDIN PRAZNIK ZA VSICHKI NAS



Тема Re: SPECIALKAнови [re: ZLATlL4O]  
Автор KpaceнМодератор (зает)
Публикувано25.01.04 05:19



Златилчо, това е много интересно... а за какви точно ретривъри ще да е тая ЦАЦ-ова изложба? Най-общо казано ретривъри... или нещо по-конкретно? Щото нали знаеш, че са цели 6 породи - голдън, лабрадор, flat-coated, curly-coated, Chesapeak Bay, Nova Scotia Duck Tolling...???



Тема Re: SPECIALKAнови [re: Kpaceн]  
Автор FACE to FACE (VOYAGE)
Публикувано25.01.04 09:21



Po-skoro pitai toq koito q organizira, za6toto Златилчо edva li zзнае. 4udni ne6ta stavat, kato ni6to vij e stanalo specialka za golden-i, znae li 4ovek koi kakvo e namislil

YOU TALK TO ME ???


Тема Re: SPECIALKAнови [re: FACE to FACE]  
АвторZLATlL4O (Нерегистриран)
Публикувано25.01.04 13:11



NEZNAM,
TOVA KOETO MOGA DA KAJA E CHE DOKOLKOTO RAZBRAH SPECILKATA NIAMA DA E CAC A PROSTO SPECIALKA
A I NEVIJDAM ZASTO DA NE IA NAPRAVIAT AZ LICHNO ISKAM DA SI POKAJA KUCHETATA NA NEIA VSE PAK POBEDITELIA STE E POBEDITEL NA SPECIALKA ZA PORODATA SI A OSVET TOVA NADIAVAM SE DA STANE I POBEDITEL NA CIALATA SPECIALKA
OTNOSNO ZA KOI PORODI STAVA VAPROS PREDPOLAGAM CHE ZA VSICHKI PORODI RETRIEVERI
E TOVA STE E INTERESNO ZASTOTO RAZBRAH CHE SE INTERESUVAT I OT SARBIA
KAKVO STE KAJETE STE SE POZABAVLIAVAME, A I STE MOJEM DA SE ZAPOZNAEM I DA NAPRAVIM KONTAKTI
NO PAK KAZVAM AKO NIAKOI SIAK DA PITA NESTO AZ NEMOGA DA OTGOVORIA... DA SE OBADI NA PREDSEDATELA NA PLOVDIVSKOTO DRUJESTVO: 032/43 21 20



Тема Re: SPECIALKAнови [re: ZLATlL4O]  
Автор KpaceнМодератор (зает)
Публикувано25.01.04 13:18



Добре де, я кажи ти откъде научи за тая специалка?



Тема Re: SPECIALKAнови [re: ZLATlL4O]  
Автор 4ubaka (симпатизант)
Публикувано25.01.04 17:08



И ако знаеш това, кой ще съди?




Тема Ei tva eнови [re: 4ubaka]  
Автор FACE to FACE (VOYAGE)
Публикувано25.01.04 22:53



trudnata 4ast, po4ti nikoga ne e qsno to4no koi 6te e sadiq

YOU TALK TO ME ???


Тема Re: Ei tva eнови [re: FACE to FACE]  
АвторZLATlL4O (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 00:33



AMI NEZNAM TO4NO IMETO NA TOZI KOITO STE SYDI, NO KAZAHA 4E BIL MLADO MOM4E, NO TO4NO KOI E NEZNAM
VSE PAK NALI NIAKAK TRIABVA DA ZAPOCHNEM
A AZ LICHNO RAZBRAH OT EDNO MOMICHE OT VARNA, KOETO IMA LABRADOR
ABE VAJNOTO E DA SE POZABAVLIAVAME
USPEH NA VSICHKI KOITO OTIDAT I SI POKAJAT KUCHETATA, NALI VSE PAK ZATOVA SE HODI NA IZLOJBI ZA DA SI POKAZVAME KUCHETATA I DA SE ZAPOZNAVAME EDIN S DRUG
A TAM MOJE I DA NAMERIA I JENA NA MOIA PUHCHO
A I STE GO POKAZVAM ZA PRAV PAT I SE NADIAVAM DA POBEDI



Тема Re: Ei tva eнови [re: ZLATlL4O]  
Автор KpaceнМодератор (зает)
Публикувано26.01.04 00:58



Добре, Златилчо, ясно... Не разбрах какъв точно е твоят ретривър обаче... кажи малко данни, освен че е Пухчо - колко в голям, откъде сте... такива работи...



Тема Re: относно т.нар. *специалка* [re: ZLATlL4O]  
Автор @MORlL (ТВЪРДЕ ЯКОТО)
Публикувано26.01.04 10:03



нека този форум знае че лично разговарях с някакъв господинчо от пловдив който ми намекна че нямаме друг избор освен да се явим с кучетата си на тази изложба. на въпроса ми от какъв ранг е изложбата същият ми заяви че не ми разбира въпроса. питах го и в ролята си на какъв иска да организира СПЕЦИАЛИЗИРАНА изложба и защо не ни е известил по-рано и какви титли би могло да спечели едно наше куче примерно. освен мрънкане и злобното подхвърляне че НГРК не бил всъщност клубът за породата в БГ щото още не бил официално член на БРФК - не получих удовлетворителен или пък ясен отговор на нито един от въпросите си.

ето сега прецедатело ще ви каже НЕКОИ СВОИ САОБРАЖЕНИЯ скъпи голдениери:

1. изложбата се организира от някакъв който има голдън ретривър и който има намерение да съди кучетата и е протеже на а. тодоров.

2. изложбата е с ранг НЕИЗВЕСТЕН поради факта че дори и САС не може да бъде спечелен от първите кучета (така поне според нервно мрънкащия господинчо). НГРК е онзи който ЕДИНСТВЕНО би следвало да организира специализирана изложба в рамките на някой CAC, CACIB или пък просто КЛУБЕН ШАМПИОНАТ. имаенно защото сме КЛУБ. и то СПЕЦИАЛИЗИРАН ЗА ПОРОДАТА КЛУБ!

3. моето лично мнение е че въпросният господинчо дето ми подсмърчаше по телефона е същият който е пуснал темата тук и прави странни опити да популяризира едно измислено мероприятие целящо единствено пълнене личната касичка на някои господа от пловдив. ако греша моля да бъда извинен.

4. ако някой се интересува от личното ми мнение: всеки който заведе кучето си на това псевдо-мероприятие ще стане съучастник в машинациите на хора които искат да изкарат пари на гърба на нашия клуб и прекрасната порода за която сме решили да се погрижим. за останалите - приятно запознаване и веселене и забавляване и каквото още там си се сетите.

DUM SPIRO OTPORIL



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.