Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 29.09.24 
Кучета
   >> Голдън Ретривър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Търся мъжки лабрадорнови  
Автор begamot (непознат)
Публикувано17.10.03 16:24



Здравейте,
за втори път пиша в този клуб, но въпроса ми остава същия...
От къде и как мога да си намеря мъжки лабрадор...????

В клуба прочетох доста мнения, истории, въпроси и др теми, които ми бяха много интересни и полезни, но моя въпрос си остана.....
Разбрах че от БГ няма смисъл да си търся куче...ОК....разбрах че в Сърбия има добри кучета и че е по доброто място за такова куче...ОК...после се потопих в нета да търся някакъв сайт или нещо което да ме ориентира за това как мога да си купя куче от Сърбия, но нощо конкретно не открих.

сега пак да питам..?
1. някой знае ли някой който да има малки лабрадорчета (истински) или мисли да има..... в БЪЛГАРИЯ..???
2. някой може ли да ми помогне с информация за кучетата в Сърбия...майл или телефон или адрес, абе изобщо нещо което да ме ориентира как да стигна до целта....имам кола и мога спокоино да отида до там.

много ще съм ви благодарен
t.



Тема Re: Търся мъжки лабрадорнови [re: begamot]  
Автор nesy (непознат)
Публикувано17.10.03 17:09



Доколкото знам в Бг има клуб "Лабрадор ретривър", най-добре се обърни към тях. Можеш да вземеш телефон от БРФК.


GB CH Gaineda Consolidator of Sansue



Тема Re: Търся мъжки лабрадорнови [re: begamot]  
Автор nesy ()
Публикувано20.10.03 09:41



"Национален лабрадор ретривър клуб България"

Председател:Петко Мюфтиев, +359 2 8660051

Отговорник по развъдна дейност: Георги Николов, 0888 51 08 51



Тема Re: Търся мъжки лабрадорнови [re: nesy]  
Автор begamot (непознат)
Публикувано20.10.03 11:04



мерси nesy....ще им званна съвсем скоро

аз намерих разни сайтове (български) и сега ще ги прегледам...ако открия нещо интересно ще го attach-на
мерси пак
t.

пс. ако чуеш нещо ново (за куче в БГ) пиши тук, аз ще проверявам редовно.



Тема Re: Търся мъжки лабрадорнови [re: begamot]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано20.10.03 15:10



тук надолу имаше една тема за мъжки лабрадор,на който търсят нови стопани.
а ако не си решил ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да е лабрадор те съветвам да си вземеш голдън от Неси,когато се родят-ще си горд собственик на бебе от първото клубно кучило на НГРК-това си е готино,мисля аз



Тема Re: Търся мъжки лабрадорнови [re: BenyB]  
Автор begamot (непознат)
Публикувано20.10.03 16:01



тамата за мъжкия лабрадор я прочетох и ми стана малко мъчно за това куче, но аз предпочитам да е светъл, защото в българия с този климат то просто ще се мъчи...а и аз стоя много на морето на къмпинг и само си представи ако е черно как ще се чувства....

а за кученцата на Неси мислих много, но си мисля че първо няма да стигнат като гледам колко хора имат желание и второ не знам защо но съм си наумил за лабрадор...още се чудя защо...!!!! може би заради късия косъм, въпреки че всички казват, че с дълъг е по лесно за гледане и за чистене най-малкото.....

според вас каква друга разлика има между лабрадора и голдънъ...?????
t.
ps: а кога ще се родят на Неси кучетата...защо ако ги видя и има свободни то е ясно какво ще стане....



Тема Re: Търся мъжки лабрадорнови [re: begamot]  
Автор Britt (Aes Sedai :)))
Публикувано20.10.03 16:12



Mалко офф, някой виждал ли е кафяв лабрадор в бг?



Тема Re: Търся мъжки лабрадорнови [re: begamot]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано20.10.03 16:22



ами на мен лично ми голдъните повече ми харесват именно заради козината-някак си по-красиви ми се виждат.а дали не си си наумил лабрадор,защото са по-често срещани и си виждал повече такива кучета отколкото голдъни?иначе за характера аз не мисля,че има голяма разлика между двете породи-някой,който повече разбира ако иска да ме опровергае...
а за Неси-доколкото знам трябва да се родят след 2 месеца живот и здраве.ако не си намериш дотогава те съветвам да ги видишмного ще е хубаво това дето казваш за всичките от сега да се намерят стопани,дано да стане така



Тема Re: Търся мъжки лабрадорнови [re: BenyB]  
Автор begamot (непознат)
Публикувано20.10.03 16:43



не не мисля че съм виждал повече лабрадори....аз имам един приятел с лабрадор (много готин)...и общо взето това е което съм виждал...а иначе почти всеки ден виждам по един голдън ретривър.....според мен голдъните са доста повече

ти имаш ли куче...????
аз имах 10 години немска овчарка
t.



Тема Re: Търся мъжки лабрадорнови [re: begamot]  
Автор KpaceнМодератор (зает)
Публикувано20.10.03 16:59



Все още лабрадорите в Бг са доста повече, отколкото голдъните... но ако продължаваме със същото темпо, до година две мисля, че съотношението ще се промени...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.