Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 08.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Гоблени
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Тук се шие гобленнови [re: pugilist]  
Автор Baldrian ()
Публикувано11.01.15 22:19



според мен да.

не знам дали имам...така започнах онзи ден и минах на текстил...текстилни бои върху памучен шал- подарък за приятелка, която си има всичко. в интерес на истината много се забавлявам. а и кратко въвеждам текстила
ако някой запален гобленар реши да се включи, да види че не сме само нахалници окупирали клуба



та какво за пикселите? какво ще се види?



Тема Re: Тук се шие гобленнови [re: pugilist]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.01.15 22:20



Благодаря.

Чувал ли си за Curiosita?



Тема Re: Тук се шие гобленнови [re: Vitalite]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано11.01.15 22:22



Не, а ти?



На гръцки е, не се чете.

Тема Re: Тук се шие гобленнови [re: Baldrian]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано11.01.15 22:27



Ужаст

. Единственото ми докосване с боядисване на текстил беше на село в дюкяна на един дядка. Играехме си хлапетата и внук му между преждите, които съхнеха. Имаше някаква въртяща се вана за боядисване и кутии с бои. Ама кой да се интересува толкова? С бомбички е по-интересно.

Не знам какво ще се види? Наистина не е ясно. Възможно е шиещите да изострят мисълта си и да видят своите картини. Но е съмнително. Човешкия мозък е ограничен да вижда избирателно а в случая ще види общото.

На гръцки е, не се чете.

Тема Re: Тук се шие гобленнови [re: pugilist]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.01.15 22:29



Разбира се.

Това е първият давинчиански принцип и се отнася за неутолимото любопитство към живота. Интересното е, че за Леонардо, отговор Да не е съществувал.



Тема Re: Тук се шие гобленнови [re: pugilist]  
Автор Baldrian ()
Публикувано11.01.15 22:34



е и бомбичките са интересни...както и да метнеш от покрива плик с брашно



не е ужаст. много е яко...става малко като алгоритъм, в който можеш да видиш замисъла парче по парче- тоест ако шала е разпънат...ако е наметнат, пак виждаш фрагменти и можеш да ги приемеш за завършени...или поне аз си ги виждам ще видим тя какво ще види...

а твоята картина ще я разчепкаме...разкажи за нея де...сигурна съм, че в един момент ще хванеш четката след като я нарисуваш с думи



Тема Re: Тук се шие гобленнови [re: Vitalite]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано11.01.15 22:37



Ти си умна

и знаеш всичко. Някой твърдят, че всичко е дело на Салай.

На гръцки е, не се чете.

Тема Re: Тук се шие гобленнови [re: Baldrian]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано11.01.15 22:40



Не няма. Аз имам лоши гени и нямам дарба да рисувам.

само фантазирам. Пак от тях.

На гръцки е, не се чете.

Тема Re: Тук се шие гобленнови [re: pugilist]  
Автор Baldrian ()
Публикувано11.01.15 22:42



дарба да фантазираш...важна дарба


какви други дарби?



Тема Re: Тук се шие гобленнови [re: pugilist]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.01.15 22:50



При положение, че е ползвана техниката сфумато, напълно е възможно всичко да е само димна завеса, която прикрива неочакваното. И не знам - само се движа по течението на любопитството си.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.