Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:17 15.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Гоблени
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Относно продажбата на гобленинови  
Автор ninagv (непознат )
Публикувано28.05.09 08:36



Някой осъществявал ли е продажба на гоблен?



Тема Re: Относно продажбата на гобленинови [re: ninagv]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано29.05.09 14:42



Аз, защо?



Тема Re: Относно продажбата на гоблени [re: ninagv]  
Автор ninagv (непознат )
Публикувано30.05.09 00:15



Беше ми интересно да разбера, защото виждам огромно предлагане в Интернет, и почти никакво търсене.



Тема Re: Относно продажбата на гобленинови [re: ninagv]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано01.06.09 10:58



От интернет няма как да стане. Моите ги купиха от изложба, бяха уникати със съответния сертификат за това.



Тема Re: Относно продажбата на гобленинови [re: Petkana_Divata]  
Автор nameOO1 ()
Публикувано03.06.09 18:10



А, може ли поне ориентировъчно да се каже колко върви примерно на квадратче, та всеки да може сам да си изчили цената на гоблена. Щото аз специално чувам, имало такива дето шият по 50ст. на квадратче, други стигат до 5 лева и се обърках. Но за стотонките ми се вижда смешно малко, 5 лева е къде по - приемливо...



Тема Re: Относно продажбата на гобленинови [re: nameOO1]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано04.06.09 09:23



А къде ще ги продаваш?



Тема Re: Относно продажбата на гобленинови [re: ninagv]  
Автор bobi_pois (непознат )
Публикувано10.06.09 17:36



Имам в къщи доста гоблени, които майка ми е шила на времето. След две години ЯКО ровене къде ли не по сайтове, обяви и т.н най-накрая продадох един (и то по мое мнение на ниска цена) на руско семейство, които пътуват до България от време на време и бяха писали в един сайт, че търсят гоблен, пейзаж. Ама то беше кореспонденция, пазарлъци, ходене до София и като цяло понеже им го дадох и на тънка цена, май само си останах с нервите!
Мисълта ми е, че е супер трудно е да се продаде гоблен - предлагането е ОГРОМНО, търсенето - НИКАКВО !




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.