Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:37 21.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Гоблени
*Кратък преглед

Тема П р о б л е м  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано05.01.09 16:09



Петкана - помощ
Имам смътен спомен , че някъде в началото на юни мисля че беше / като се рових назад в сайта / на 2007 година , беше пускала схема и ключ на замъка нойшванщайн . Мисля , че я теглих , но преди да си я кача на диск компа нещо се бъгна , после купувахме нов и така замъка потъна някъде . Ако имаш възможност , ще ти бъда много признателна да ми го пуснеш пак на rumi@poptolev.com

Редактирано от 3aeka на 05.01.09 16:11.



Тема Re: П р о б л е мнови [re: 3aeka]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано06.01.09 12:12



Заек, в случая е към теб, но и към всички, които ще прочетат това. Хора, винаги ви моля да прикачвате снимки, за да видя, какво искате от мен. Така как да се сетя, какво съм пращала преди месеци?





Тема Re: П р о б л е мнови [re: Petkana_Divata]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано06.01.09 17:32



Много ми е трудно прикачването на снимки но ако влезеш на десета страница има директна тема за този замък и ти си го сложила направо като картинка / а не като линк/. Извинявам се в момента за неграмотното писане , ама внучката се бие да пише и тя.



Тема Re: П р о б л е мнови [re: 3aeka]  
Автор pepi_r78 ()
Публикувано07.01.09 14:17



Полюбопитствах и се върнах да видя за какво иде реч, но такава тема открих на 5 стр.. Ето тази


а Петкана наистина е дала картинка и линк за теглене, но тъй като е в пикасата, явно после е изтрит.Картинката е тази:



Виждам каквото ми изнася

Тема Re: П р о б л е мнови [re: 3aeka]  
Автор avka (шиеща по малко)
Публикувано07.01.09 15:26



Ето тук


съм качила схемата, която имам. Някъде по средата на страничката е. Под картинката има линк за сваляне на схемата.
Дано да съм ти помогнала!



Тема Re: П р о б л е мнови [re: avka]  
Автор пoeтичнa (новак)
Публикувано07.01.09 17:14



И аз се сблъсках с проблем- теглих един гоблен. Започнах да го шия и когато трябваше да съединявам се оказа, че цял вертикален ред ми липсва





Тема Re: П р о б л е мнови [re: avka]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано08.01.09 13:03



Благодаря . Изтеглих си още много неща.



Тема Re: П р о б л е мнови [re: 3aeka]  
Автор avka (шиеща по малко)
Публикувано08.01.09 14:27



Радвам се. Това означава, че си харесала страничката ми. Старая се постоянно да качвам още, и още, и още...
Ако ние не си помагаме, кой?





Тема Re: П р о б л е мнови [re: avka]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано08.01.09 16:08



За харесване - много ми хареса , но и десет живота да имам няма да смогна да избродирам това което свалям , и тези дето съм закупила . А имам и около пет започнати - единя вече го подарих , че нямам грам време да бродирам .




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.