Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 08.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Гоблени
*Кратък преглед

Тема Търся жена шиеща гоблени по поръчканови  
Автор groznata_beti ((karmen))
Публикувано15.12.08 13:28



За довършване на гоблен : "Слънчев кът" почти половината е ушит. Не е единствен.



Тема Re: Търся жена шиеща гоблени по поръчканови [re: groznata_beti]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано15.12.08 16:33



От кой град си ? Колко плащаш на квадрадче ? Каде е уловката в цялата галимация ? Имаш ли някакви условия ? Мисля , че преди няколко месеца / не си спомням точно колко / пак беше подхващана тази тема .



Тема Re: Търся жена шиеща гоблени по поръчканови [re: 3aeka]  
Автор matchela56 (непознат )
Публикувано18.12.08 19:00



Пишете ми на емеила ми:mita_marishnica"abv.bg какви са Ви условията,започвам шиенето веднага.



Тема Re: Търся жена шиеща гоблени по поръчка [re: matchela56]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано19.12.08 14:38



Ма ти луда ли си ма жена ? Се ша се намери за какво да се закачи , че не му харесва , и няма да ти плати нищо , а ти ша духаш студената вода , щото и гоблените , ша си прибере.



Тема Re: Търся жена шиеща гоблени по поръчканови [re: 3aeka]  
Автор katia34 ()
Публикувано19.12.08 20:37



защо ли и на мен така ми се струва,наскоро на сестра ми и предлагаха да шие по 1 лев на квадратче,и и казах да не се хваща,луди ли са ,аз успявам да шия по около две на ден, та значи за два лева,цял ден да бода ,по добре да го правя за подарък,отколкото срещу такова заплащане,пък и не ти отговориха на нито един въпрос ,нали?.....

http://emilharizanov.hit.bg/emo.swf

http://dmsbg.com/projects_details_actual.php?id=84&start=0


Тема Re: Търся жена шиеща гоблени по поръчканови [re: groznata_beti]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано20.12.08 12:47



Не е единствен недовършен ли!? И ко се хвалиш? Тука всички знаят, дека я съм шампиона по не завършени гоблени. Обаче вече почнах да ги довършвам.

Ти защо не си довършиш сама гоблена!? Големи бизнесмени станахте всичките. Тая поста с некачествено ушит гоблен, за който да не се плаща вече не върви - друго измислете.





Тема Re: Търся жена шиеща гоблени по поръчканови [re: KMETA HA HETA]  
Автор tetty71 (стрелец)
Публикувано26.12.08 17:16



Aaa, за шампионското место се не знае...

Я да видим

1. Ден на Ланарте - по него има работа за около седмица, ама...
2. Мадона Долороса - работа за около месец, че и по-малко...
3. ХАЕД - една зелена фея дето е 20 на 30 квадрата, показвала съм я във форума тука. И по нея работата е за има няма 2 месеца ако му седна сериозно...
4. ХАЕД - един със стотина цвята, той няма да е готов и след 5 години...
5. на Дименшънс - трите кончета в езерото - работа за около месец...
6. едни водни лилии, дето има 2 квадратчета за довършване, ама с тия празници...
7. че и една Запустяла Воденица, дето седи и чака от десетина години, че и повече, ама кат й нямам мерак...

Та това е дет се сещам от първо замисляне. Ако отворя раклата у дома, не се знае какво още може да изскокне.




Тема Re: Търся жена шиеща гоблени по поръчканови [re: matchela56]  
Автор avka (шиеща по малко)
Публикувано28.12.08 17:11



matchela56, много ми е интересно какъв е резултата? Отговориха ли ти и какви са условията, ако не е тайна?



Тема Re: Търся жена шиеща гоблени по поръчканови [re: tetty71]  
Автор katia34 ()
Публикувано30.12.08 09:39



мале ,мойте са 3 ама като гледам ще те настигна,а сетих се за още един,та станаха 4,напредвам значи с недовършените

http://emilharizanov.hit.bg/emo.swf

http://dmsbg.com/projects_details_actual.php?id=84&start=0



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.