Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:42 27.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Гоблени
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема чудя се...  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано24.02.08 12:57



Колко ли време ще шия ето това огромно и сложно нещо, което току що започнах:



.... след като току що завърших (за почти година!) ето това миниатюрно в сравнение с горното "нещо":






Май се захванах с непосилна за възможностите ми задача, но... ще видим!

Всъщност тези и още много-много-много схеми на гоблени, които харесвам, съм натрупала ето тук:


Ако хубавото не дойде при нас, ние ще отидем при него...


Тема Re: чудя се...нови [re: ДжoДo]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано24.02.08 16:04



нещо не ти се виждат картинките



Тема ми де да знам що таканови [re: Karinka]  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано24.02.08 19:34



Ето тук се надявам да може да се види:

това е новото



а тук е довършеното

Като ми го сложат в рамчица чак тогава ще ви го покажа, за да не развалям вчипитлението ...

Ако хубавото не дойде при нас, ние ще отидем при него...


Тема Re: чудя се...нови [re: ДжoДo]  
Автор hrispito (veselq4ka)
Публикувано24.02.08 21:08



А как си принтираш схемите,защото аз си харесах още преди доста неща от тук,ама това ме затруднява - не знам как да ги изкарам?



Тема Re: чудя се...нови [re: ДжoДo]  
Автор hrispito (veselq4ka)
Публикувано24.02.08 21:11



И още нещо - как прикачаш снимките да се виждат след текста?



Тема Re: чудя се...нови [re: hrispito]  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано29.02.08 14:55



Много лесно се работи с Picasa.
Просто трябва да си изтеглиш програмката от сайта и да си я инсталираш. После тя сама си подрежда всички снимки в твоя компютър така, че да можеш да си ги намираш много лесно. Естествено не ти променя реда в компютъра, т.е. снимките са си там, където си ги подредила, но Пикаса ти помага да ги видиш и намериш по-лесно.
Другото голямо удобство на Пикаса е, че можеш да си качваш снимки и дори направо цели директории в своя си сайт. Необходимо е само да имаш регистрация в gmail.
По същия - т.е. обратния - начин става и тегленето на снимки и цели албуми чрез пикаса...

А принтирането става, естествено, след като си изтеглиш файловете от съответния сайт...



Изобщо - аз станах страхотен фен на Пикаса само за 2-3 седмици работа с нея.
Да не говорим, че има безкрайно много потребители, които (като мен) постоянно качват схеми в сайтовете си и дават възможност да си теглиш каквото ти е на сърце...

Ако хубавото не дойде при нас, ние ще отидем при него...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.