Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:42 28.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Гоблени
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ето какво съм решила да ушия  
Автор hrispito (veselq4ka)
Публикувано13.02.08 22:12



Здравейте на всички! Много ми се искаше да ушия зимен пейзаж и искам да ви го покажа,можете да го видите тук: http://gobelins.dir.bg/_wm/gallery/item.php?did=176279&df=17&dflid=3
Току що завърших `Дъщерята на художника` на Солария и понеже съм в чужбина очаквам `зимня си пейзаж` по пощата.Да ви кажа исках да си купя от Испания гоблен,където съм, но за жалост не ме огря.Тук няма такива магазини или поне аз не открих...както и да е.Бих ви показала ушитите си гоблени но всичко е в България.До скоро...!



Тема Re: Ето какво съм решила да ушиянови [re: hrispito]  
Автор katia34 ()
Публикувано18.02.08 14:31



Май ще е доста труден



Тема Re: Ето какво съм решила да ушиянови [re: katia34]  
Автор hrispito (veselq4ka)
Публикувано18.02.08 22:15



Ми като се чух с майка ми по телефона тя ми каза точно това - че е много труден,но мен това не ме притеснява защото след ушиването на `Кръста на спасението`(за мен този гоблен беше изключително труден,а крайния резултат ме разочарова) няма какво да ме уплаши.Както и да е утре отивам да си го взема от пощата и го почвам...........нямам търпение!



Тема Re: Ето какво съм решила да ушиянови [re: hrispito]  
Автор aflandra (непознат)
Публикувано19.02.08 16:28



Здравей!

Гобленът, който си решила да ушиеш е страхотен. Разгледах всички други гоблени и няма някой, който да не ми хареса. Като почнеш да шиеш сподели, дали става действително толкова хубав, както на снимката. А от този, "Кръстът на спасението", защо си се разочаровала, имаш ли снимка? Приятно шиене!



Тема Re: Ето какво съм решила да ушиянови [re: aflandra]  
Автор hrispito (veselq4ka)
Публикувано19.02.08 22:57



Нямам снимка на `Кръста на спасението`,защото го ших одавна и даже го дадох на майка ми да го подари на нейна приятелка за рожденния и ден.Този гоблен го започнах днес и все още не се рзбира нищо,но в момента в който се поизясни ще го снимам и ще го покажа - доста е труден след като поогледах по подробно схемата,ноооо ще шия усилено,имам желание за това.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.