Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:08 28.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Гоблени
*Кратък преглед

Тема искам да попитам нещо..  
Автор kukorqchka (непознат )
Публикувано02.02.08 13:08



Нова съм в клуба,въпреки че бродирам от десетина години.В последно време обаче искам да да направя нещо по-различно-спомням си ,че преди години майка ми направи един гоблен върху канава и го плетеше на една кука.Стана нещо подобно на фъканите изделия,но като на фитилчета.За съжаление няма как да я попитам как става.....ще се радвам някой от вас да ми обясни техниката



Тема Re: искам да попитам нещо..нови [re: kukorqchka]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано04.02.08 10:44



Погледни този линк, може да ти свърши работа. Трябва да знаеш, че продават модели специално за фъкане, примерно на Вервако. Трябва ти и специална игла.

Успех!





Тема Re: искам да попитам нещо..нови [re: Petkana_Divata]  
Автор kukorqchka (непознат )
Публикувано04.02.08 20:19



да,за фъкането и за вервако също,но това,което търся е нещо друго....което ми се струва,че вече го намерих в един друг форум за такива неща.Благодаря все пак за информацията!Много сте готини!



Тема Re: искам да попитам нещо..нови [re: kukorqchka]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано04.02.08 21:12



мммм като си го намерила, пусни линк да видим и ние за какво иде реч



Тема Re: искам да попитам нещо..нови [re: kukorqchka]  
Автор kukorqchka (непознат )
Публикувано04.02.08 21:29



http://forum.all.bg/showthreaded.php/Cat/0/Number/2024713/page/0/vc/1




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.