Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:34 28.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Гоблени
*Кратък преглед

Тема здравейте  
Автор tetty71 (стрелец)
Публикувано27.09.07 17:16



Здравейте, казвам се Светлана и имам някое и друго ушито гобленче. Исках да попитам някой шил ли е гоблен на HAED и има ли лични наблюдения?


http://www.snimka.bg/album.php?album_id=176951

Редактирано от tetty71 на 27.09.07 17:20.



Тема Re: здравейтенови [re: tetty71]  
Автор tetty71 (стрелец)
Публикувано27.09.07 17:22



<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от tetty71 на 27.09.07 17:29.</EM></FONT></P>

Един от гоблените, за които ви говоря.

Редактирано от tetty71 на 27.09.07 17:30.



Тема Re: здравейтенови [re: tetty71]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано27.09.07 17:29



Ето как изглежда един ушит гоблен на HAED.






Тема Re: здравейтенови [re: Petkana_Divata]  
Автор tetty71 (стрелец)
Публикувано27.09.07 17:41



Аз шия тоди в момента, но имам схемите на повече от сто от тази фирма. Повечето ми харесват ужасно много, но живота няма да ми стигне, за да ги завърша




ето и снимката на картината, по каято е правен гоблена


Редактирано от tetty71 на 27.09.07 17:49.



Тема Re: здравейтенови [re: tetty71]  
Автор tetty71 (стрелец)
Публикувано28.09.07 21:59



Който се интересува от схеми на ХАЕД, може да намери част от тях на по-долу посочения адрес. Засега съм качила няколко, но ще добавям всеки ден по още някой гоблен.


Редактирано от tetty71 на 28.09.07 22:03.



Тема Re: здравейтенови [re: tetty71]  
Автор tetty71 (стрелец)
Публикувано30.09.07 11:14



Между другото, и този сайт е с много добри гоблени. Поръчват се и пристигат по пощата с наложен платеж, схемата, заедно с ключа към нея и необходимата дължина на конците - всичка това струва 10 лева, без значение от големината на гоблена. Само панамата и конците си ги купувате сами отделно. Аз конците си ги пазарувам онлайн, ще дам и този сайт, мисля че не го видях по-горе. Пристигат за около 4 дена със Спидито. Дано да съм от полза на търсещие.








*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.