Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:03 28.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Гоблени
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема търся номерата на конците  
Авторmisheto (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 09:24



Е,след малка грешка искам да попитам може ли някой да ми прати номерата на ДМЦ за момичето с книгата?Шия от скоро и ми дадоха оригинална схема,но там цветовете ги пише с думи и то без нюансите,а по -точно по няколко знака с едно име.предварително ви благодаря!E-mail katia.nikiforova@abv.bg



Тема Re: търся номерата на концитенови [re: misheto]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано07.03.07 14:57



Ами то ще зависи от това с коя схема си.
Ако имаш предвид оригиналната на Вилер - те там не всички са ДМЦ... Или имаш предвид някаква конверсия към тях?

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: търся номерата на концитенови [re: Beнaбили]  
Авторkatia34 (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 19:27



ще попитам жената която ми я даде,но не съм сигурна дали ще помни.тъй като тя е възрастна и е ушила много гоблени,а на схемата горе в дясно пише:wiehler gobelin-bilderkg.мисля,че е оригинална защото ги е шила докато е била на работа в чужбина,а и има доста чужди списания за гоблени.благодаря ти че си ми обърнала внимание.аз съм съвсем начинаеща.ушила съм само -2 малки гобленчета:молещи ръце и двете кончета.сега шия коне в реката-защото ги обичаме в къщи,



Тема Re: търся номерата на концитенови [re: Beнaбили]  
Авторmisheto (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 19:50



пак съм аз -усети ли че за пореден път се обърках katia34 и misheto сме едно и също.от много сайтове вече ми се вие свят.а сега по същество:схемата е оригинална




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.