Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:07 27.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Гоблени
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Хайде на безплатните схеми!нови  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано15.02.07 16:38



Новият ми сайт:



Схемите са в папка "Файлов архив" под същото име, като картинките.
Приятно теглене и шиене.

Между другото, все чакам някой да ми покаже нещо готово...



Тема Малииииииинови [re: Petkana_Divata]  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано15.02.07 17:40



Страхотни неща имаш!
Възхитих се...



Хубавото предстои...

Тема Re: Малииииииинови [re: ДжoДo]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано15.02.07 18:02







Тема Re: Хайде на безплатните схеми!нови [re: Petkana_Divata]  
Автор ГълъбицaМодератор (наперена)
Публикувано16.02.07 09:14



Аз бях там преди 2 дена , или има и нови? Между другото, доста интерсни неща има на всички сайтове , които са ти добавени в приятели. Така напрактика отпада необходимостта да търсиш някаква схема. Имам чувството, че видях всички гоблени

А като се замисли човек , че все пак има само един живот, в който може да ги ушие.....



Тема Re: Хайде на безплатните схеми!нови [re: Гълъбицa]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано16.02.07 10:16





Отдавна имам чувството, че съм видяла всички гоблени, но непрекъснато се изненадвам от нови неща. Дизайнерите не спят!

Сайта го напълних вчера, малко преди да пусна темата. Сега съм почнала нов. Насъбрала съм схеми за още десетина сайта. Гадно е, че не мога да напъхам всички неща в един, защото имат лимит.



Тема Re: Хайде на безплатните схеми!нови [re: Petkana_Divata]  
Автор ГълъбицaМодератор (наперена)
Публикувано16.02.07 11:27



Така е


Сега беше с 3-ката , другия месец ще чакаме 4-ти рилийз



Тема Re: Хайде на безплатните схеми!нови [re: Petkana_Divata]  
Авторckopпиoн (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 21:16



Много съм впечатлена и благодаря за възможността, която даваш да си избираме от хубави по-хубави неща!Дали, като се ровиш по сайтовете си срещала "Сътворението"- господ и Адам един с/у друг. "Нокиа" ползват за лого ръцете им, които се докосват.Голдън кийт трябваше да го имат, но не намирам при тях нищо...Ще съм ти благодарна, ако откриеш нещо...Пускай на martin@vidin.net



Тема Re: Хайде на безплатните схеми!нови [re: ckopпиoн]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано19.02.07 09:41



Върти ми се в главата, че това, за което говориш, е на Ланарте и съм го гледала някъде...





Тема Re: Хайде на безплатните схеми! [re: Petkana_Divata]  
Авторckopпиoн (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 11:16



Ланарте имат само двете ръце една с/у друга. Аз искам целия гоблен.първо го открих в Голдън кийт, но като отворих някакъв румънски сайт - там го нямаше. В Гоблените.ком, в тематичната страница го имаше на снимка и в/у снимката пишеше фирмата, затова казвам, че е на Голдън кийт. Изпратиха ми линк, но качеството е невъзможно и направо ще полудея докато го намеря...Ако откриеш нещо-пиши.



Тема Спри се малко де :)нови [re: Petkana_Divata]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано19.02.07 11:56



Не стига че се натрупаха една камара готови комплектовки из нас, ами и пак си харесах няколко от тебе. Амаха.



Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.