Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 24.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Гоблени
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търся ключ към Тайната вечеря на вилер  
Автор lenich_82 (непознат )
Публикувано10.02.07 13:25



Моля помогнете търся ключ към оригиналната схема на Тайната Вечеря на Вилер.Моята поща е anelia@BURDENIS.NET



Тема Re: Търся ключ към Тайната вечеря на вилернови [re: lenich_82]  
Автор12 (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 10:36



Какъв ключ търсиш?



Тема Re: Търся ключ към Тайната вечеря на вилернови [re: 12]  
Автор julliqna (непознат)
Публикувано12.02.07 22:34



Хмммм.....
Ако намериш ключ на оригинала на Вилер може ли и на мен.



Тема Re: Търся ключ към Тайната вечеря на вилернови [re: lenich_82]  
Автор kakтyc (непознат )
Публикувано13.02.07 14:09



може ли да се наредя на опашката този гоблен е мечтата ми от години наред afi_vr@abv.bg



Тема Re: Търся ключ към Тайната вечеря на вилернови [re: kakтyc]  
Авторkaтpин (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 20:18



и аз искам схемата на ,,тайната вечеря,,но без мострите на конците всичко ще е излишно.



Тема Re: Търся ключ към Тайната вечеря на вилернови [re: kakтyc]  
Авторkaтpин (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 20:21



ееее сега аз съм на опашката.сладури.



Тема Re: Търся ключ към Тайната вечеря на вилернови [re: lenich_82]  
Авторkatia34 (Нерегистриран)
Публикувано08.04.07 17:35



Доколкото се осведомих там знаците и конците са строго определени и не се променят,имам в предвид на оригиналните вилерови схеми.Тоест ако имаш друга схема оригинална с отбелязани номера трябва да съвпадат с тези и така да ги наместиш.Аз имам момичето с книгата и от там мога да кажа за някои знаци.Схемата на тайната вечеря също я имам но и при мен е без номерата на конците.Аз така се измъчих с момичето с книгата,но понеже съм упорита сама си помогнах,тъй като никой не пожела да ми ги каже.Ще опитам пак тия дни да потърся из нета и ако открия нещо ще ти пиша,защото и аз без друго един ден ще ги ползвам.





Тема Re: Търся ключ към Тайната вечеря на вилернови [re: kakтyc]  
Авторkeйт (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 12:19



може ли някой да ми прати номерата на конците на лицата



Тема Re: Търся ключ към Тайната вечеря на вилернови [re: keйт]  
Автор vkardalev (непознат )
Публикувано16.12.16 23:14



Здравейте,
Моята майка уши тайната вечеря и още куп гоблени на Вилер. Всички те са по модели на фирмата от 1974 г. Аз също шия, дори сега съм пред завършване на тайната вечеря с останалите конци. От скромния ми опит разбрах, че същия гоблен, на същата фирма, но комплектован примерно 1990 г. конците имат лека разлика. Интересното е, че DMC и други нямат такава гама и най-близки са българските на Казанлък, но не с такова качество.
Така уших Възкресението.
Готов съм да помогна на всеки, който има нужда.
Имам една огромна молба. Ако някой има модела 1:1 на Тайната вечеря (дясната половина), Моля да ми помогне.
Предварително благодаря.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.