Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:08 03.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Гоблени
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: шев и кройканови [re: Karinka]  
Автор KMETA HA HETA (Henopo4eH)
Публикувано23.12.06 19:11



Абе ти да не беше оная русата мацка по монокините? А ти помниш ли ме мене? Аз бях оня, дето всяка заран шиеше гоблен на брега на морето. Много е яко. Ама теб те помня, как да не. Само дето ме беше срам да те ... заговоря де, не да те свалям. Аз съм един срамежлив, свенлив и хепорочен и много скромен. Това последното няколко пъти даже



Къци, къци гониии за кисели бонбониииии

Тема продавам 3 учебника по шев и кройкаенови [re: Karinka]  
Автор dginaO8O9 (непознат )
Публикувано29.12.06 08:19



Част първа, част втора и част трета за начинаещи и желаещи да се научат правилно да кроят и шият. Цената е 60 лв. за трите тома selestina1949@abv.bg



Тема Кмете бе, а нови ЧЛЕН-кинови [re: KMETA HA HETA]  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано04.01.07 10:59



ще приемате ли на сбирките на клуба?!?


Мен май ще ми е по-лесно да дойда да си изпия бирата (дето от 2 години ми я пазиш) в София, отколкото тук - във Варна.

Да пуснеш едня биляшка, като уточните мястото и датата на срещата, ей...

А аз мога да се включа в клуба, но в раздела му "Плетива", тук-таме и в "Шев и кройка"... иначе с гоблените (честно, ама съвсем честно казано!) съм на ВИЕ. Нещо не мога да постигна успокоение с шиене на гоблени - това съм го установила много отдавна, въпреки неуспешните ми, но упорити дългогодишни опити.

Мога само да ви покажа, гоблените, които имам в къщи.
Предупреждавам, че всички са шити от мама!!!









а ето това съм го правила аз (и затова си го харесвам много!), ама то не е точно гоблен, ами е като губерче ама за стена (пано демек!), което се прави на мрежа със специална кукичка...



Надявам се, че това е една достойна заявка за членство в клуба и най-вече добра препоръка за участие в клубните сбирки!!!



Хубавото предстои...

Тема Re: Кмете бе, а нови ЧЛЕН-кинови [re: ДжoДo]  
Автор KMETA HA HETA (Henopo4eH)
Публикувано04.01.07 19:07



Хах, абе аз мислех, че навсякъде си до мен. Ей ама си и ти значии... Как може да ми задаваш отоговори!? Много ясно, че ти си тука от самото начало приета :) Инак за биропиенето, лично ще те известя

Абе ДОбре дошла си исках да кажа с думи прости




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.