Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 28.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Гоблени
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Гоблени за продаване; Колекция гоблени  
Автор gobelins-bg.com (непознат )
Публикувано23.11.06 08:17



Здравейте ценители на красивото!

Казвам се Радка Николова и изработвам гоблени от 10 години.
Шиенето ми доставя радост и удоволствие и е любимо мое хоби.

Предлагам на Вашето внимание гоблени, ушити с много любов.
Може би някой от тях заслужава да заеме място във Вашия дом.

Шия гоблени и по поръчка с материали на клиента.

Заповядайте в света на моите гоблени:
http://www.gobelins-bg.com



Тема Re: Гоблени за продаване; Колекция гобленинови [re: gobelins-bg.com]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано23.11.06 12:26



Ради, пуснала си този постинг на неподходящо място.
Предполага се, че всички посетители на този клуб сме гобленари и можем да си изработим сами това, което ни харесва.
Пробвай в обяви.



“Да бъдем равни с другите европейски народи зависи от нашите собствени задружни сили”
Васил Левски

Тема Re: Гоблени за продаване; Колекция гобленинови [re: Petkana_Divata]  
Авторgobelins-bg.com (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 15:20



Драга Petkana_Divata,

Аз смятам че тук мястото е подходящо да представя своята колекция.
Всичко, което представяме тук, може после да се открие с помощта на търсачките.

А има толкова много търсачки, и който се интересува и който търси - намира.
Успех!





Тема Re: Гоблени за продаване; Колекция гобленинови [re: gobelins-bg.com]  
Автор KMETA HA HETA (Henopo4eH)
Публикувано23.11.06 23:19



Може би ти е много странно, но аз съм съгласен с Петкана.Това първо. Второто е въпрос. Какво общо имат гобелините с гоблените?

Къци, къци гониии за кисели бонбониииии



Тема Re: Гоблени за продаване; Колекция гобленинови [re: KMETA HA HETA]  
Авторgobelins-bg.com (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 08:06



KMETA HA HETA и Петкана - проблем ли имате ???

Между другото, приятно ми е - казвам се Ема (web designer) и работя по въпроса да популяризирам сайта на г-жа Николова в Интернет и по търсачките.
И да покажа на колкото може повече хора нейните гоблени - заслужават си, чудесно са изработени.
За сега се справям добре.



KMETA HA HETA и Петкана дайте линк да видя вашите творения - ако искате, мога да поработя и за вас - да опитвам да ви намеря пазар, срещу заплащане, разбира се.


Между другото на english се чете - гоубълин, като ударението е на о
Кметовете требва да знаят чужди езици, че ...



Тема Re: Гоблени за продаване; Колекция гобленинови [re: gobelins-bg.com]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано24.11.06 12:14



Аз моите гоблени обикновено ги подарявам на близки хора.
Никога не бих продала гоблен, така че - блягодаря, но няма нужда.
Със здраве!

“Да бъдем равни с другите европейски народи зависи от нашите собствени задружни сили”
Васил Левски


Тема Re: Гоблени за продаване; Колекция гобленинови [re: gobelins-bg.com]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано24.11.06 12:21



И да покажа на колкото може повече хора нейните гоблени - заслужават си, чудесно са изработени.

Между другото, чак сега погледнах сайта. Наистина, гоблените изглеждат добре, но, за да се види, колко чудесно са изработени, може би трябваше да се снимат и гърбовете им. Като търговка, която се опитва да лансира продукция, би трябвало да знаеш това. Имай предвид, че ако има пет разминавания в образа между лице и гръб, продуктът няма шанс да "намери пазар".
Колкото до гоблените - не знам, дали вече някой се впечатлява от "Вилер". Лично на мен ми стои прекалено стандартен. Шила съм "Вилер", естествено, но не бих украсила стената с него.
За да ни впечатлиш, помоли госпожата да ушие нещо по-модерно, например на HAED. Наистина, малко по-трудничко е, но пък ще бъдем по-впечатлени със сигурност.
И на Golden Kite става. Примерно, това. Гобленът се казва "Alain Chartier" и е под номер 804 в каталога на фирмата.



Редактирано от Petkana_Divata на 24.11.06 12:51.



Тема Re: Гоблени за продаване; Колекция гобленинови [re: Petkana_Divata]  
Авторgobelins-bg.com (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 13:08



Здравей Петкана,

Представената колекция гоблени е предназначена за продаване, така че е отчетен факта, че "ако има пет разминавания в образа между лице и гръб, продуктът няма шанс да "намери пазар". Не се съмнявай в това. Знаеш, че майсторите шият така, че ти е трудно да познаеш лице ли гледаш или гръб.

Не съм виждала в сайтове на гоблени да има снимки и на гърбовете на гоблените, но когато някой прояви интерес към конкретна изработка, естествено, тя му се предоставя.

Колкото до това, дали вие сте впечатлени, целта ни не е да ви впечатлим. Все пак вие сте професионалисти и имате същите умения, така че не сте от нашата "пазарна ниша".

Аз, като евентуален клиент съм впечатлена и бих си украсила стената с "РОЗИ С КАЛА", "ПРОЛЕТЕН БУКЕТ", "ПАСТИРКАТА" или дуото: "КИТАЙСКА ПРОЛЕТ" и "КИТАЙСКА ЕСЕН".

Тази колекция е за ценители, които искат и могат да направят тази инвестиция. За щастие, благодарение на сайта, такива вече се свързаха с нас.



Тема Re: Гоблени за продаване; Колекция гобленинови [re: gobelins-bg.com]  
Авторgobelins-bg.com (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 13:13



А колкото до гоблена - "Alain Chartier" - това би изглеждало прекрасно на стената.



Тема Здравей,нови [re: gobelins-bg.com]  
Автор ГълъбицaМодератор (наперена)
Публикувано24.11.06 13:31



предполагам , че сте запозната с правилата за публикуване на реклами в клубовете на дир.бг и ако се опитате да популяризирате "сайта на г-жа Николова" извън този клуб, темата ви ще бъде итрита , както направих с другата ви тема , която по неизвестни за мен причини сте решили да публикувате със същия текст , но на английски. Представете си какво ще стане ако всеки един клубар почне да публикува темите си на всички езици , които владее


Като web designer , както твърдите , трябва да знаете предполагам начините за популяризиране на даден сайт без да спамвате клубове или пощи. Ако срещате някакви проблеми при регистрирането на сайта в хилядите търсачки , както и повишаването на коефициента му на намиране от паяците, мога да ви окажа съдействие , срещу съответното заплащане , разбира се
надявам се с това темата да се изчерпи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.