Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:15 02.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Гоблени
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Новогодишна украса...  
АвторAsss (Нерегистриран)
Публикувано29.11.05 02:18



Някой знае ли тази година каква е модата при новогодишната украса?

Златно или сребърно? Матово или блестящо? Синьо, червено, зелено ....



Тема Re: Новогодишна украса...нови [re: Asss]  
Автор ironic_ (нечия)
Публикувано29.11.05 09:35



Кич



Тема Re: Новогодишна украса...нови [re: ironic_]  
АвторAsss (Нерегистриран)
Публикувано29.11.05 17:46



А какво не е ... Идеи....



Тема Re: Новогодишна украса...нови [re: Asss]  
Автор Гaнимa (fairy-tale)
Публикувано01.12.05 13:48



За какво ти е тази мода?!
Прави го както ти харесва .


"Ще тръгнеш ли по пътека, за която знаеш, че няма да те отведе доникъде?"


Тема Re: Новогодишна украса...нови [re: Гaнимa]  
АвторAsss (Нерегистриран)
Публикувано01.12.05 18:46



Преди 2-3 години слушах мнение на една дизайнерка, че имало мода и в новогодишната украса и е било желателно да я спазват. Ставаше въпрос за аранжировка на магазини. Направи ми голямо впечатление и се загледах по витрините. Тогава те бяха украсени в сребърно, а аз бях украсила в къщи елхата в каквото имах.

Харесвам аранжировките. Обичам да аранжирам цветя. При тях също има мода. Пък и така се внася разнообразие в повтарящите се празници. Обичам да правя нещо по-така (е поне в моите очи) - различно. Като знаеш МОДАТА можеш да я пригодиш към вкуса си. Хем ще си създадеш приятни емоции докато измисляш и правиш .... хем и ще ти е по-приятен празника.



Тема Re: Новогодишна украса...нови [re: Asss]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано01.12.05 19:08



Вчера в един магазин за коледни украси видях само два щанда. Единия беше с всичко възможно в синьо, а другия - в кремаво и златисто. Явно модата тази година предоставя две възможности да избираш.



Тема Re: Новогодишна украса...нови [re: Asss]  
Автор Гaнимa (fairy-tale)
Публикувано04.12.05 23:12



Уф, тя модата си е мода, ама аз леко встрани от нея бягам все .
Още повече пък за вкъщи. А дизайнерите какво ли няма да кажат за парички :))).
О, емоциите не се създават от модата, поне при мен не е така. Създаваме си ги ние .

Започна ли да украсяваш вече? Аз се канех още миналата седмица, ама все се замотавам нещо :/. Дано до края на тази не се разсейвам повече. Малко по-малко ми се иска да го правя. Един ден слагам едно, на следващия - друго. Лела полека да се изпълва къщата с Коледни красоти.


"Ще тръгнеш ли по пътека, за която знаеш, че няма да те отведе доникъде?"


Тема Re: Новогодишна украса...нови [re: Гaнимa]  
АвторO5O562 (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 22:43



Това което виждам е: 1.синьо, сребристо, бяло
2. червено, златисто, бяло

О, да. Направих си плетени звездички в бяло и златно. Сега ще си правя и в сребърно. Ще купя златна и сребърна боя детенце да боядиса шишарки. Много хубави ги направи, но й трябва още боя.

Много са ми скъпи тези кълбета на котвата. 5.50 лв. едното 25 гр. То дебеличко и наплита, но като дадох 11 лв. ми прилоша.

Дано следващата година да няма такива страхотии като тази.



Тема Re: Новогодишна украса...нови [re: O5O562]  
Автор Гaнимa (fairy-tale)
Публикувано06.12.05 11:18



Какви са тези "кълбета на котвата" ?
Не мога да се сетя.


"Ще тръгнеш ли по пътека, за която знаеш, че няма да те отведе доникъде?"


Тема Re: Новогодишна украса...нови [re: Гaнимa]  
АвторO5O562 (=Accc) (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 11:22



Сигурно си ги виждала, но не си им обърнала внимание. Те са с метализирана нишка. Има ги в златно, сребърно, тъмно - червено, синьо и зелено. 25 гр. = 100 м на Anchor. (Аз ги купих от магазина на Графа. Търси ги по големите галантерии, че на малките им се виждат скъпи, залежават им и не ги заявяват освен чрез поръчка, пък и им вдигат повече цената.) Подходящи са за нова година. Може и за някой вечерен тоалет, но ще излезе скъпичък. На Алабин има едно магазинче за прежди и там преди 3 год. намерих едно в златно на кълбета по 50 или 100 гр. (забравих) и плетох на детенце за първия учебен ден нещо като голямо елече.... е не се казваше така, но в момента ми се губият термините.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.