Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:28 11.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Гоблени
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Измамницааааааааааааааааааааа...  
Автор KMETA HA HETA (Henopo4eH)
Публикувано23.09.05 16:00



Ако знаете само как ме ядосаха току що...Едно бабе, продава си в магазинчето гоблени и разни нещица за гобленарството.А аз исках да си взема рамка.Както и да е, отидох си аз за рамката.А бабундера още докато ме видя и вика, "Аааа абе аз съвсем те бях забравила тебе.Айде дай набързо да ти пресметна рамката колко пари е.".Нейсе че няма добър ден и т.н..Пресмята бабата, мери, шери и ми заяви една сума.Видя ми се малко надута сумата, ама си я платих.И в един момент какво ми дава бабата?Ами дава ми рамка, ама само рамка.Такива паспартута и ала-бала да си ги нямаме.Питам я, а тя ми вика, "Ааааааа, ама то е отделно.То се прави с рамката, но се дава отделно.".Седях и я гледах, замълчах си и само я слушам как ми казва:
-Ти отдавна не си идвал тука, забрави ме май.
-Ще ти забравя магазинчето завинаги.-беше моят отговор.

Та въпросното магазинче се намира в "Образцов дом" във Варна.Аз лично, наистина няма да си купувам вече нищо от там, но да си знаете какво ви чака ако решите вие да пазарите

Не ти е нужен метеоролог, за да знаеш откъде духа вятъра!


Тема Re: Измамницааааааааааааааааааааа...нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Cristal (Cristal_Blue)
Публикувано24.09.05 10:31



Кмете ,не се ядосвай(въпреки че си е за ядосване)-рано ще остарееш!Съчувствам ,ти за положението в което си попаднал......И един може би малко смешен въпрос-какво е паспарту или там както го казваш и за какво служи?Моя милост се извинява за невежеството си



Тема Re: Измамницааааааааааааааааааааа...нови [re: Cristal]  
Автор 3aeka (непознат )
Публикувано24.09.05 15:43



Slance,ne zadava6 sme6en vapros. paspartu e vatre6na ramka ot gladko darvo koiato svarzva cvetovo goblena sas sa6testvenata ramka.Ako goblena ti e tip elipsa a ti ne haresva6 takiva slaga6 paspartu koeto ot kam goblena e izriazano pod formata na goblena a ot van e s pravi linii. To ne e zadaljitelno no se slaga pri gobleni s mnogo malki razmeriili kogato ima6 4esta smiana na koncite. Paspartuto vinagi e ednocvetno ,no gi ima vav vsi4ki cvetove na dagata.



Тема Re: Измамницааааааааааааааааааааа...нови [re: 3aeka]  
Автор Cristal (Cristal_Blue)
Публикувано26.09.05 10:59



Много ти благодаря за информацията Зайче!



Тема Re: Измамницааааааааааааааааааааа...нови [re: Cristal]  
Автор ГълъбицaМодератор (наперена)
Публикувано26.09.05 13:06



С две думи - гърба на рамката

Живи и здрави!


Тема Re: Измамницааааааааааааааааааааа...нови [re: Гълъбицa]  
Автор KMETA HA HETA (Henopo4eH)
Публикувано26.09.05 13:35



Тошко така, ама сега искат да ме кундят за стъклото.Абе ще стана аз някакъв комплексен гобленар - рамковач

Не ти е нужен метеоролог, за да знаеш откъде духа вятъра!


Тема Re: Измамницааааааааааааааааааааа...нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор ГълъбицaМодератор (наперена)
Публикувано27.09.05 13:15



Ам чи така де! Ти забелязвал ли си какви са пове4ето рамкомейкъри - досъщ приличат на твойта бабишкера с рамките. Един няма дето като отидеш да ти направи рамка , да ти се прииска да му носиш всичките си гоблени , ама 1 по 1 че да се срещаш по често с него

Живи и здрави!


Тема Re: Измамницааааааааааааааааааааа...нови [re: Гълъбицa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано27.09.05 13:45



И в крайна сметка занесе ли гоблена за рамка? Аз лично нося моите в магазинчето, което се намира на гърба на прокуратурата и съм страшно доволна и от отношението и от цените и от разнообразието.



Тема Re: Измамницааааааааааааааааааааа...нови [re: Гълъбицa]  
Авторzaeka (Нерегистриран)
Публикувано27.09.05 14:33



Ne znam za koi grad stava vapros /mai be6e Varna/ , no az nikoga ne sam imala problemi s ramkosvaneto . Polzvam uslugite na otoram na Rakovska i Slaveikov v Sofia. A ko tazi firma ima filiali i v drugi gradove mojete da polzvate uslugite i bez pritesnenie. Horata sa korektni i rabotiat s antirefleksno staklo. A i cenite na lineen metar ramka sa na dostapni ceni, a i modeli kolkoto 6te6.



Тема Re: Измамницааааааааааааааааааааа...нови [re: zaeka]  
Автор KMETA HA HETA (Henopo4eH)
Публикувано27.09.05 16:14



Имам една молба към теб.Ползвай кирилизатор.Знам, че ви е по-лесно на латиница но и на кирилица е същото.

Не ти е нужен метеоролог, за да знаеш откъде духа вятъра!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.