Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:14 21.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Гоблени
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Икони-гобленинови [re: Lady Morgana]  
Автор Lady Morgana (истинската)
Публикувано19.08.05 23:09



А какво ще кажете да си направим и една схема на гоблен на религиозна тема - по снимка по избор? Така, за клуба да си имаме и такова животно!



Тема Re: Икони-гобленинови [re: Lady Morgana]  
Авторизнepвeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.08.05 13:07



имах намерение да прикача снимка на гоблен,който би те заинтересувал,но подобна функция в този форум няма:)Поне аз не разбрах как става прикачване на картинка от хард диска ми.Поради тази причина Гоблени в дир-а не би просъществувало.Това естествено е забележка към модераторите .Ако искаш да намираш това ,което търсиш,отнасящо се за гоблени,иди във клуба Гоблени на all.bg.Поне докато тук осъзнаят какво изисква клуб от подобен тип



Тема Re: Икони-гобленинови [re: изнepвeнa]  
Автор Lady Morgana (истинската)
Публикувано20.08.05 15:36



Ок, благодаря ти все пак ...... аз наистина обаче търся качествена снимка на един стенопис, на които съм хвърлила око да стане на гоблен. Има такава история (стенописа де), че спокойно може да се котира и на западните пазари на гоблениТук сте вие на ход - стари специалисти в разумното пласиране на гоблени по чужбините.



Тема Re: Икони-гобленинови [re: Lady Morgana]  
АвторLitta (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 16:47



Ако поговоря тази вечер със свекърва ми, която е на 160 км далече, може да се опитам да пратя "Възкресението", "Исус на трона", Тя има и "Тайната вечеря", "Ангел - хранител" и още доста на светци - поне 4-5- схемите пази, аз търся по лесничко, нямам много опит - довършвам "Ковачницата" от трите"Хитлерова зима", иска ми се да имаше форум за плетене на една кука, на две, за брюкселска дантела, поан- лас, калоферска и дори плетки на 5 куки. Ако нещо за мене от изброените имате, много ще се радвам - описания, картинки, нещо то списания!
email: kondova68@yahoo.com



Тема Re: Икони-гобленинови [re: Иryaнa]  
Автор Lady Morgana (истинската)
Публикувано22.08.05 10:09



Понасмаквах това онова от този сайт - много са добри, това определено ще ми е в плана за шиене след довършването на старите Вилерови гоблени на баба ми



Тема Re: Икони-гобленинови [re: Лилия-99]  
Авторpocи (Нерегистриран)
Публикувано12.11.05 15:56



лили много искам "Исус чука на врата" но нямам възможност да си го купя, да ли би ми помогнала?
r.simova@mail.bg



Тема Re: Икони-гобленинови [re: Lady Morgana]  
Авторpeни (Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 04:08



Продавам спешно и супер изгодно Възкресението,ушито перфектно с ДМС



Тема Re: Икони-гобленинови [re: peни]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано02.05.06 14:43



Какво значи супер изгодно? Дай цена.



Тема Re: Икони-гобленинови [re: Lady Morgana]  
Автор karkalicheva (непознат )
Публикувано11.08.06 17:12



Търся схемата на "Богородица скърбяща":


Благодаря предварително!



Тема Re: Икони-гобленинови [re: Lady Morgana]  
Автор karkalicheva (непознат )
Публикувано13.08.06 01:52



Прекрасна идея. Аз шия от скоро, но много ми харесва религиозната тематика и съм решила първият ми голям гоблен да бъде икона. Търся схемата на "Богородица скърбяща" -


Предварително благодаря!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.