Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:29 19.06.24 
Музикални
   >> Goa & Psychedelic Trance
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: допълнениенови [re: t.s.]  
АвторBORG (Нерегистриран)
Публикувано24.03.01 15:59



Mersi za dopulnenieto :))) I az shte se vuzpolzvam ot infoto, koeto dade





Тема Разбира сенови [re: Goa]  
АвторBORG (Нерегистриран)
Публикувано24.03.01 16:01



Rabira se :))) S radost shte ti pomogna s kakvoto znam :)))



Тема Мнениенови [re: t.s.]  
АвторBORG (Нерегистриран)
Публикувано25.03.01 20:40



Здрасти,
помоли мнение за музиката:
1) Ами Tired Sun нещо не ми харесва. Няма я енергията присъща за този тип музика. Някакси е много спокойна мелодията.

2) Trilok, Bass .x, Noise Generator, Delay, Flanger, Tracker

Познах ли :)))
(става въпрос за She Moves). BUZZ е велик Това парче вече си е направо готино. :)) Въпреки че и то е така доста спокойно ми хареса. Неможеш ли малко да забързаш бийта, махни ги тези 130 (горе-долу) BPM и качи на 150 да речем. Според мен ще звучи доста по-добре :))



Тема Re: Мнениенови [re: BORG]  
Автор t.s. (гнъ?!)
Публикувано26.03.01 10:41



:-) Ми аз по принцип съм по-спокоен човек :-) Хе-хе :-)

И двете парчета може да ги намериш на

в .bmx :-) Заедно с още няколко.
А за trilok май не позна :-)) GoaKick e :-)
По принцип към сичките bmx-ове има по един .txt файл с допълнително използваните машини.

----------
Oh my God, they killed Kenny!

Тема Re: Мнениенови [re: t.s.]  
АвторBORG (Нерегистриран)
Публикувано26.03.01 19:43



OK. GoaKick e по-добър от Trilok ;)))) Щом ми даваш инфото, значи нямаш нищо против да ги дръпна и да си поиграя с тях. Но внимавай, някой може да ти ги открадне (няма да съм аз, но не всички са като мен) !!!



Тема Re: Мнениенови [re: t.s.]  
АвторBORG (Нерегистриран)
Публикувано26.03.01 19:53



Имам един въпрос: От къде да си намеря TB-909 за BUZZ ?? Никъде не съм го видял, а ти го използваш и даже BUZZ ми го показва че трябва да го зареди. Аkо не ти е проблем можеш ли да ми го пратиш, или да ми кажеш откъде да го дръпна. Много ще съм ти благодарен. Съответно ако с нещо мога да ти помогна или да ти пратя нещо: само кажи :))
techman@dir.bg



Тема Re: Мнениенови [re: BORG]  
Автор t.s. (гнъ?!)
Публикувано27.03.01 10:48



Ами аз не се притеснявам че някой ще ме "окраде" :-) Не мисля че и парчетата са толкоз добри.
Ако искаш - поиграй си с тях :-) Нали за това съм ги сложил. Току виш някой научил нещо полезно :-) Нали идеята на bmx формата е таква. Хората да могат да се учат един от друг.

А отностно 909 - имаш в предвид дръм машината Rout 909 (да копие на TB-909, Roland не са се съгласили да се разпространява... за разлика от 808 :-))

(637k)

----------
Oh my God, they killed Kenny!

Тема Re: Мнение и от меннови [re: BORG]  
Автор Goa (diving stone)
Публикувано27.03.01 11:00



Снощи слушах Tired Sun. Вярно, само веднъж засега, но все пак ще кажа. Хареса ми! Добра мелодия, чувство, усет за композиция. Борг е прав, че й липсва енергия, така повече прилича на дриймтранс, който е комерсиален и трудноуважаван от мен стил, но все пак ми се видя добра.
Другите, които съм изтеглил, се надявам днес да си ги прехвърля и да ги слушам.

Think before, or you may can't think after.


Тема Re: Мнение и от меннови [re: Goa]  
Автор t.s. (гнъ?!)
Публикувано27.03.01 14:49



Мерси

Радвам се че все пак е предизвикало някакви емоции

А... липсата не енергия може да идва от това че слънцето е уморено все пак

----------
Oh my God, they killed Kenny!

Тема Re: Мнениенови [re: t.s.]  
АвторBORG (Нерегистриран)
Публикувано27.03.01 20:45



Именно, за същата машина става въпрос, но TR-808 също е на Rolland. A те май не са се съгласявали да се разпространява и TB-303 ама както сам знаеш това е най-използваният синтезатор :)))

P. S.
Не е TB-909, а TR-909 (просто пояснение, не е заяждане ;))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.