Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:00 14.06.24 
Музикални
   >> Goa & Psychedelic Trance
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как наистина може да се оправи демографският срив:  
Авторзз (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 17:35



.





Тема Re: Как наистина може да се оправи демографският снови [re: зз]  
Автор миГнOвeнA cмъpт (и вечен живот)
Публикувано17.04.06 02:05



Мда, нещата са така.
Алтернативата? Промяна в мисленето. Което обаче е все по-трудно осъществимо, с цялата помия, която ни се изсипва върху главите...

Впрочем щом раждаемостта е ниска, значи държавата е развита

- Не можеш да ме засегнеш повече - каза. - Както и да ме измъчваш, смъртта ми ще е мигновена...


Тема Re: до време енови [re: миГнOвeнA cмъpт]  
Авторcпoko (Нерегистриран)
Публикувано17.04.06 05:02



увеличава се циганската раждаемост в България.
очаква се да станем страна от третия свят - Цигания.
българите са на изчезване или биват претопени.



Тема Re: Как наистина може да се оправи демографският срив:нови [re: зз]  
Автор Rama (psychedelic)
Публикувано17.04.06 08:07



Това, че пускаш подобна тема точно в нашия клуб, означава ли, че смяташ гоа транса за потенциално средство за справяне с демографския срив?

Иначе статията наистина звучи апокалиптично, но аз не познавам човек, за когото демографската криза да е била мотив да има дете. Просто никой нормален човек не се самоопределя като "производител на работна сила", доколкото знам.



Тема Re: Как наистина може да се оправи демографският срив:нови [re: Rama]  
Автор миГнOвeнA cмъpт (и вечен живот)
Публикувано17.04.06 18:08



Да, но обществото силно навлиза в нов, постиндустриален етап, в който хората имат значение вече не като работна сила, а като потребители. Затова според мен няма да ни оставят да се затрием, защото сме потенциални потребители, и не е възможно да се правят механични екстраполации на базата на сегашните данни за движението на популацията

- Не можеш да ме засегнеш повече - каза. - Както и да ме измъчваш, смъртта ми ще е мигновена...


Тема Re: нямате информация по въпросанови [re: Rama]  
Авторявнo (Нерегистриран)
Публикувано17.04.06 19:35



но човекът пуска тази тема във всички клубове в дир.бг,
а в някои и по два пъти.
така, че не се чудете, че точно в този клуб..



Тема Re: нямате информация по въпросанови [re: явнo]  
Автор Rama (psychedelic)
Публикувано17.04.06 21:31



Аха-а-а, човекът е загрижен значи. За демографския срив де. И се преживява като един демографски мисионер-спасител, който мята виртуални листовки, пък белким някой се стресне и се юрне да се плоди.

Ето, братя и сестри, нагледен пример за гражданин с будна съвест, призван да пробуди и нашите заспали съвести! Представяте ли си колко бебенца са заченати през последните дни - благодарение на тази масирана демографска акция?! Колко хора са се плеснали по челата, представяйки си как майчица България скоро ще се превърне в Циганска империя - и тутакси са мушнали под постелята да правят българчета! И колко стотици малки краченца скоро ще топуркат, ще растат за чест и прослава на отечеството и ще превърнат цитираната статия просто в несполучлива фантастика!

Дайте да се засрамим всинца и да направим и ние нещо по въпроса. И да навъдим малки сладки гоатрансърчета - инак лошо ни се пише. Ей го, предупреди ни човекът. Ми така де.

А на теб, анонимни друже с ник "явно", благодарим, че ни даде информация по въпроса и разбули загадката. Много ме мъчеше въпросът "защо точно в нашия клуб" и нямаше да мигна нощес. Сполай ти.



Тема Re: молянови [re: Rama]  
Авторaми (Нерегистриран)
Публикувано17.04.06 22:36







Тема Re: нямате информация по въпросанови [re: Rama]  
Автор Tuonela (void)
Публикувано18.04.06 02:03



Абе, както е казал Бог "Плодете се и се множете", за да има после кого да заведете да гледа "Историята на Исус за деца"
Въобще напоследък има много комична пропаганда...

Единство и Сила!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.