Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:03 05.07.24 
Музикални
   >> Goa & Psychedelic Trance
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема URGENT! Молба до които ще ходят на Мати Землянови  
Автор neon GOAt (scapegoat)
Публикувано11.08.05 09:12



Няма да мога да отида, не ми се говори направо, толкова ме е яд Както и да е. Имам да давам една книга на Goa Psychedelic и молбата ми е някой от Сф, който ще ходи, да я вземе. Ако има някой навит, нека звънне 0899 08 69 04 да се разберем как да се видим да му я дам, щото до 9 вечерта днес съм на работа и не мога да влизам в нета; ако няма да пътува утре предиобяд, може и бележка да остави как да се разберем, но довечера чак ще си видя бележките.






Тема Re: URGENT! Молба до които ще ходят на Мати Землянови [re: neon GOAt]  
Автор GrObut s ablAh (наливна)
Публикувано11.08.05 11:57



На този телефон вдигна някакъв мъж...



Тема Re: URGENT! Молба до които ще ходят на Мати Землянови [re: GrObut s ablAh]  
Автор Tuonela (void)
Публикувано11.08.05 13:16



Хахаха, разкрихме я! neon GOAt e мъж!

Единство и Сила!


Тема Re: URGENT! Молба до които ще ходят на Мати Землянови [re: GrObut s ablAh]  
Автор neon GOAt (scapegoat)
Публикувано11.08.05 22:44



Ами да, толкова съм била ядосана, че грешно съм го написала, чак сега видях Ми древните кви беха нали бяха казали, че гневът замътнява разума 0885 08 69 04
Ае звънни, плз, може и рано да е, в 6 часа най-късно съм будна вече, щото искам да му дам книгата.
Извинявай, начи, ама ето защо човек не бива да се поддава на гнева...





Тема Re: URGENT! Молба до които ще ходят на Мати Земля [re: neon GOAt]  
Автор Rama (psychedelic)
Публикувано12.08.05 11:07



Аз съм планирала утре да отида.
Обаче най-ненадейно ме сполетя ужасен плексит (или поне мама каза, че така се наричало) - някакъв възпален и/или прищипнат нерв, от който почти не мога да си помръдна врата или главата, без да ревна от болка... И сега пия някакви болкоуспокояващи и се мажа с Фастум гел - и се моля да ми мине до утре или поне да ме отпусне... Понеже в състоянието, в което съм в момента, за абсолютно нищо не ставам...



Тема Re: URGENT! Молба до които ще ходят на Мати Землянови [re: Rama]  
Автор GrObut s ablAh (наливна)
Публикувано12.08.05 15:50



И аз имам такова, но в момента не ме мъчи, слава Богу.

Стискам палци да се оправиш!!!

Аре, ние потегляме




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.