Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 03.06.24 
Музикални
   >> Goa & Psychedelic Trance
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Торент тракър за семпли и лупове  
Автор neon GOAt (scapegoat)
Публикувано18.05.05 07:44



Случайно го видях някъде и се сетих, че тук имаше хора, които се интересуват. Не знам какво представляват, защото трябва регистрация, а ме мързи от едното любопитство да си правя:







Тема Re: Торент тракър за семпли и луповенови [re: neon GOAt]  
Автор DrGOA® (auslander)
Публикувано18.05.05 09:49



Registered Users: 1,901
от които вероятно има стотина не-българи все пак....
мислиш ли, че сме го пропуснали?


What does it mean to be human?

Тема Re: Торент тракър за семпли и луповенови [re: DrGOA®]  
Автор neon GOAt (scapegoat)
Публикувано18.05.05 13:23



Ами не знам - изобщо не се интересувам от правене на музика (защото нямам слух) и представа нямам какво е известно и какво не. Сори, начи.





Тема Re: Торент тракър за семпли и луповенови [re: neon GOAt]  
Автор tuzemec (островен)
Публикувано18.05.05 19:51



Чесно казано, не съм забелязал липсата на слух да е пречка при правенето на музика :-)))

-------------------------------------------
Bite My Shiny Metal Ass!


Тема Re: Торент тракър за семпли и луповенови [re: tuzemec]  
Автор DrGOA® (auslander)
Публикувано18.05.05 19:52



даже е плюс, особено като слушам напоследък кви работи се радват на успех...
ама то от публиката зависи явно...


What does it mean to be human?

Тема Re: Торент тракър за семпли и луповенови [re: DrGOA®]  
Автор tuzemec (островен)
Публикувано19.05.05 01:30



Доктора както обикновено е прав

-------------------------------------------
Bite My Shiny Metal Ass!


Тема Re: Торент тракър за семпли и луповенови [re: tuzemec]  
Автор neon GOAt (scapegoat)
Публикувано19.05.05 07:17



Двамата с доктора направо вдъхнахте нов живот у мен Преди години се опитвах да правя песнички за китара (тогава не се правеше електронна музика), обаче се отказах, защото ми казаха, че текстовете ми са хубави и ако може да не ги развалям с музика. Сега направо захапвам Cubase и гледайте къф транс ще запроизвеждам. Е, има и още един проблем - чувството ми за ритъм го няма, обаче ако правилно разбирам доктора и това може да се окаже предимство, м?








Тема Re: Торент тракър за семпли и луповенови [re: neon GOAt]  
Автор tuzemec (островен)
Публикувано19.05.05 12:31



Хехехех :-))

Ами... не ти трябва и чувство за ритъм :-) Само си правиш проекта на 140-145 bpm :-))

-------------------------------------------
Bite My Shiny Metal Ass!


Тема Re: Торент тракър за семпли и луповенови [re: neon GOAt]  
Автор DrGOA® (auslander)
Публикувано19.05.05 15:50



"Който трупа знание - трупа тъга" (Еклесиаст)
Колкото си по-НЕмузикална - толкоз по-добре. Имам предвид за евентуалния ти успех, и най-вече за вероятността действително да реализираш нещо :)
Колкото по-музикален става човек - толкова по-взискателно гледа на собствените си неща. И съответно Trash Bin-а е постоянно препълнен (за щастие аз си нямам такова чудо да ме дразни, хаха).
Парадоксалното е, че такъв човек може неистово да се кефи на някое елементарно чуждо парче, направено за около 30 минути, НО ако той самия направи подобно (вероятно на него би му отнело само 10 минути) веднага го обявява за най-голямата глупост, която е правил.
А иначе не-музикалните са доста продуктивни по принцип (това разбира се, не означава, че всеки който е продуктивен е не-музикален).

Януари - НОВ албум на DJ Св.Бут ! Цели 10 трака! Възхитително!!!!

Юни - DJ Св.Бут ни зарадва със ВТОРИЯ си албум за тази година, специално за лятото!! 15 песни, които смачкват феновете на клубната музика!!!

Декември - Невероятно!! Излезе ХИТА на зимата - ДВОЕН албум на DJ Св.Бут, почти безплатно*!!!! Диск1 - 20 ремикса на хитове от първите два култови албума, Диск2 - 30 неиздавани парчета B-side!!!! (*плащате три комплекта и получавате - ЕДИН двоен албум ...ИИИИИ....още ЕДИН двоен албум - напълно безплатно! Единия си го слушате в банята, другия в тоалетната - ако са отделно. А ако са заедно - тогава единия албум ще ви го заменим със пластмасова мухобойка!!!)


What does it mean to be human?

Тема Re: Торент тракър за семпли и луповенови [re: DrGOA®]  
Автор oГpoнoм, cин OrpoнoмA (крал ГОндурАса)
Публикувано19.05.05 18:17



Не беше ли "Който трупа мъдрост - трупа тъга"? Аз поне така си го ползвам и ми е любим цитат...

Понеже веригата информация-знание-мъдрост може да се разглежда като една стълбица, по която напоследък човечеството непрекъснато слиза, и най-горе е мъдростта, където действително е тъжно и самотно... А кой в днешно време ще се остави да е тъжен и самотен?

Колкото до немузикалността - мама му стара, абсолютно си прав, и няма спасение, шъ знайш... днеска хвърлих в коша с голямо удоволствие няколко "албума", които са невероятни боклуци и непрекъснато се бълват нови и нови такива И тия руснаци много почнаха да ме дразнят, ааа! Голямо количество от най-отвратителните боклуци точно руснаци ги бълват, баси бездушните се извъдиха... Не че и другите са стока, ама тия са по-нови в "бизнеса"...

А иначе с тоя Св.Бут (Свети Бут ) направо ме скъса от смях... имаш страшен талант за ирония и сарказъм

И все пак добрата музика не е мъртва!!!

Защо се радва този швед?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.