Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 06.07.24 
Музикални
   >> Goa & Psychedelic Trance
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Препоръчайте нещо...нови  
Автор Tuonela (void)
Публикувано23.01.05 20:47



Слуша ми се някаква хубава гоа, нещо ново което да не съм чувал. Слушам все разни стари олд-скул класики, които са си много хубави, ама искам и нещо новичко да чуя, пак като тях - мелодично, унасящо (по-точно отнасящо) и нежно или нещо енергично, без обаче някакъв монотонен ритъм да ми продънва главата... някой да помогне?

Единство и Сила!


Тема Re: Препоръчайте нещо...нови [re: Tuonela]  
Автор singulus (CorpusMeta)
Публикувано23.01.05 22:59



Може да не е конкретно ГОА, но защо не се пробваш да прослушаш нещата от trance периода на BT...така ми дойде сега да го напиша, понеже точно тия неща слушам в момента, по-конкретно любимата ми Sunblind (разплаках се на нея )...
...та...чуй албумите "Ima", "ESCM"

0x00FF8040


Тема Re: Препоръчайте нещо...нови [re: singulus]  
Автор Tuonela (void)
Публикувано23.01.05 23:37



Извинявай за невежеството ми (или моментната ми неадекватност), но какво е BT, че нещо не стоплям...

Единство и Сила!


Тема Re: Препоръчайте нещо...нови [re: Tuonela]  
Автор singulus (VectorsCruncher)
Публикувано23.01.05 23:54





Brian Transeau

Мултиталантен човек, почна с транс, че даже го водят един от основоположниците на транса, после почна и правенето на филмова музика, мина през брейкбийт, кросоувър на електронни стилове...за мен невероятен талант...емблематични тракове за мен самия...

0x00FF8040

Тема Re: Препоръчайте нещо...нови [re: singulus]  
Автор Tuonela (void)
Публикувано24.01.05 00:39



Благодаря!
Сега ги турих двата албума в еМулето да се теглят. Като ги чуя ще кажа и впечатления.

Единство и Сила!


Тема Re: Препоръчайте нещо...нови [re: Tuonela]  
Автор Lusty (мухоморка)
Публикувано24.01.05 01:22



Сменете стила хора
аз също не давам съвети просто споделям мнение
майтап знам че не съм за тука и се махам днеска съм блуждаещ атом

ЯКО ПЪНКАРИЯ !!!
МРАЗЯ СИ ЖИВОТА ШИТАВ
И ТОЙ МЕ МРАЗИ НО СЕ ДОПЪЛВАМЕ НЯКАК СИ


Тема Re: Препоръчайте нещо...нови [re: Tuonela]  
Автор neon GOAt (козле, жертвено)
Публикувано24.01.05 09:07



Опитай с последния албум на kindzadza - вероятно знаеш, но да си кажа все пак, че е от най-старите и за мен остава от най-интересните руски гоа/сайтрансъри. Между другото, ходил е и в Гоа - да попие истината на място, така да се каже Албумът е Waves From Outer Space





Руският гоа/сайтранс по принпцип е доста свежарски, имам предвид различен. А в този тук има и точно енергичното, което искаш.
Не помня обаче откъде го дръпнах - май не беше от наш фрисървър, а от руски. Ако не го намериш, кажи да го ъплоудна някъде.

Mе-е-е!


Мамка му , сега си погледнах логфайла и видях, че съм го дръпнала точно от гадната арена, която знаеш, че я няма (засега?). Кажи къде сега ъплоудът е приличен, че тия дни в датата пак се е...ваха, за да го кача. Струва си и други да го чуят.

Редактирано от neon GOAt на 24.01.05 09:18.



Тема Re: Препоръчайте нещо...нови [re: neon GOAt]  
Автор Tuonela (void)
Публикувано24.01.05 10:48



Благодаря ти, но не се притеснявай, ще го дръпна и него от еКатър-а
Все пак ако за общото благо искаш да го ъплоуднеш някъде, сложи го където и да не, само не в data.bg. Най-добре в datacom.bg

Единство и Сила!

Редактирано от Tuonela на 24.01.05 10:57.



Тема Re: Препоръчайте нещо...нови [re: Lusty]  
Автор Tuonela (void)
Публикувано24.01.05 10:51



Ти смени стила. Пънка умря още преди гоа-та да се появи...

Единство и Сила!


Тема Re: Препоръчайте нещо...нови [re: neon GOAt]  
Автор oГpoнoм, cин OrpoнoмA (крал ГОндурАса)
Публикувано24.01.05 12:10



На мен защо ми се струва, че и Kindzadza (иначе силно наши хора, щом са с такова име), и останалите руски пси-хари от последните години го раздават много немелодично - почти само бийт. Бях си дръпнал първата песен от албума им, не ми хареса и не го изтеглих.

Пък може и да бъркам - ако го качиш и го изтегля, ще разбера





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.