Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 23.06.24 
Музикални
   >> Goa & Psychedelic Trance
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Весели празници!нови  
Автор tuzemec (островен)
Публикувано24.12.04 11:22



Весели парзници на всички ви. Да сте много усмихнати и да ви се случат много магически неща.

Малко се колебаех какво да ви подаря... за това просто ще сложа линкчета към две неща които почнах да правя напоследък. И двете са... ами.. по-скоро започнати от колкото недовършени

Надявам се да ви харесат.

- Малко... амбиентче такова. Усмихнато Към 1.4mb.

и

- Ами... аз какво го мислех, пък то стана трансче някакво (3.1mb)

Още веднъж, искрени пожелания за много щастливи и красиви моменти

-------------------------------------------
I'm not fat!
I'm big boned!

Тема Re: Весели празници!нови [re: tuzemec]  
Автор Rama (водоБлейка)
Публикувано24.12.04 11:53



Туземецо, приятелю - благодаря! Сега ще ги дръпна подаръците.

И на теб и на всички останали и аз пожелавам весели празници - и една магическа, психеделична, интересна и одухотворена нова година! И да сме все така заедно си пожелавам аз - много ви обичам понеже.

От мене поздрав с любимата ми (и доста електронна, че и българска даже) версия на

!



Тема Чух ги!нови [re: tuzemec]  
Автор Rama (водоБлейка)
Публикувано24.12.04 12:04



О-о-о, Туземецо - абсолютно в твой стил са - страхотни са! Ти все ги правиш едни такива въздушно-ефирни - като много деликатно докосване.....и такива едни слънчево-неоново-бяло-сини...

Ако приемаш конструктивна критика - само на трансчето бих му сложила малко по-здрав бас и/или тъпан. В смисъл, че е много красиво като мотив, мелодия и цялостно звучене, но след това наелектризиращо и изтънчено интро, нали знаеш как ти се иска ритъмът някак да те фрасне и размаже. Хрумнаха ми някои доста еротични асоциации, но ще ги спестя, за да не се засрамя - абе сигурна съм, че разбираш за какво говоря.

Ембиентът е разкошен! Браво! И да ги/ни довършиш!!!



Тема Re: Весели празници!нови [re: tuzemec]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано25.12.04 02:32



Ами айде аз на пук на сезона ще ви поздравя едно любимо парче, което навява на бели плажове и студени питиета-



Лаф за запознаване с мацка #1 на всички времена: "Абе, този парцал не ти ли мирише на хлороформ?"


Тема Re: Весели празници!нови [re: tuzemec]  
Автор Tuonela (void)
Публикувано25.12.04 11:18



Честита Коледа и психиделична нова година! Дано хубавите хора във форума стават все повече, а гоата която излиза да е така качествена, както беше преди.
Туземец, отново си поставил едно добро начало (даже две). С нетърпение ще чакаме завършените варианти на песните.

Още веднъж весели празници (и да кажете как е минала Гоа Коледата)!

Единство и Сила!


Тема Re: Весели празници!нови [re: tuzemec]  
Автор oГpoнoм, cин OrpoнoмA (крал ГОндурАса)
Публикувано26.12.04 20:11



Весели и от нас... тук сме и чакаме, вече сме 3 + 3




Тема Re: Весели празници!нови [re: ss_]  
Автор Rama (водоБлейка)
Публикувано27.12.04 09:29



Цялата компилация е страхотна - една от най-любимите ми е! А в това парче наистина има нещо лятно...



Тема Re: Весели празници!нови [re: oГpoнoм, cин Orpoнoм]  
Автор Rama (водоБлейка)
Публикувано27.12.04 09:31



Уффф, аз пък не успях да дойда... Дано да не съм изтървала много...




Тема Re: Весели празници!нови [re: Rama]  
Автор oГpoнoм, cин OrpoнoмA (крал ГОндурАса)
Публикувано27.12.04 09:36



Ами те нашите гоа-инициативи явно са обречени на един вид клубен неуспех... но ние си го направихме, въпреки че никой от тук пишещите не дойде Бяхме 5 момчета и 4 момичета, от които около 5-6 човека слушахме, но пак си стана...




Тема Re: Весели празници!нови [re: oГpoнoм, cин Orpoнoм]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано27.12.04 10:25



Абе и аз не можах... Някой познат беше ли?

Лаф за запознаване с мацка #1 на всички времена: "Абе, този парцал не ти ли мирише на хлороформ?"



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.