Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:37 12.06.24 
Музикални
   >> Goa & Psychedelic Trance
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Dew  
Автор Mesmerisa (deep & dark)
Публикувано04.03.04 01:22



...това е всъщност едно парче на Туземеца...
Любимото ми негово парче...

Моля ви, чуйте го:



Това парче е просто уникално, гениално....нямам думи...
И е странно някак....магическо...
Звучи като завръщане у дома, като прегръдка,...аромат на трева, вода, слънце... Слънцето когато изгрява... Онези вълшебни дни, когато пролетта се превръща в лято...и във въздуха има нещо неистово...нежност, която те изпълва от глава до пети и те кара да забравиш и за зимата, и за тъмното, и за всичко онова, което те плаши и те наранява... То е като да отвориш прозореца и някак да си спомниш кой си... Да си спомниш за всички онези магически неща, които забравяш през часовете, прекарани в офиса или тролея... Да си спомниш, че растенията имат душа, че котките могат да виждат астрални същества, че ти можеш да четеш мислите на любимите си хора, че когато прегърнеш дърво, се зареждаш с енергия и то усеща... онези светове, които понякога сънуваш, но знаеш, че ги има...или ги е имало...или ще ги има.... Да си спомниш за магията на космоса, природата и обичта,...за хармонията между теб и всичко живо във Вселената... Че просто си жив и това е толкова хубаво....

...ето това е Dew....

Благодаря, Туземец...



Тема и още нещо се сетих...нови [re: Mesmerisa]  
Автор Mapakyя (Rama)
Публикувано04.03.04 15:20



...бих добавила, че така си представям, че звучи онази среща в рая....когато на другия край на тунела попадаш на онова светло, ласкаво и топло място, където те чакат всички, които обичаш... И надеждата, че отвъдният свят е хубав поне колкото този...



Тема Ъъъъмм....нови [re: Mapakyя]  
Автор tuzemec (островен)
Публикувано04.03.04 17:35





Ами... незнам какво да кажа...
Благодаря ти за невероятните думи... И за всичко...

Странно е как успяваш да намериш всички тия добри неща...
И си мисля, че да ги намериш... трябва да си ги носиш поне малко в тебе... А при теб не е малко... не вярвам само аз да съм убеден в това.

Отдавна си мисля, дали да не пренаправя някои от старите си неща... и ако се съди по твоите думи май това си заслужава... само ме е страх, че няма да мога да пресъздам мислите които са ме вълнували тогава... настроенията... атмосферата...

Благодаря отново...

-------------------------------------------
I'm not fat!
I'm big boned!


Тема Re: Ъъъъмм....нови [re: tuzemec]  
Автор Mapakyя (Rama)
Публикувано04.03.04 17:53



Само това парче не го пипай.
Прави му там ремикси разни, ако искаш, но нека да си го има и в този вариант...

Много, много е хубаво, наистина...



Тема оказа сенови [re: Mesmerisa]  
Автор Mesmerisa (deep & dark)
Публикувано06.05.04 08:25



...че когато се слуша през пролетта, това парче е още по-....съсипващо... Особено рано сутрин... Туземец, ти наистина си гений...

А вие, ако още не сте го чули, го направете още днес... И го чуйте по изгрев слънце... И аз ви обещавам Пролетно-Слънчеви-Сълзи-На-Радост...



Тема Re: Dewнови [re: Mesmerisa]  
Автор insane (negative)
Публикувано06.05.04 15:04



що за формат е този *.it ?
Impulse Tracker ?



Тема Re: оказа сенови [re: Mesmerisa]  
Автор tuzemec (островен)
Публикувано06.05.04 17:35




Пак ме караш да се червя...

И... и... наистина е невероятно усещането... да чуваш подобни думи за нещо което си правил ти...

Наистина... незнам какво да кажа...

Благодаря ти...

-------------------------------------------
I'm not fat!
I'm big boned!


Тема Re: Dewнови [re: insane]  
Автор tuzemec (островен)
Публикувано06.05.04 17:36



А-ха. Impulse Tracker.
Правено е с него... преди доста годинки...

-------------------------------------------
I'm not fat!
I'm big boned!


Тема Re: Dewнови [re: tuzemec]  
Авторroxe (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 22:05



ej vqrno mn e hubav track i mn se radvam 4e ima hora tuk koito pravqt takiva
priatni ne6ta:)



Тема Re: Dewнови [re: Mesmerisa]  
Авторшpaя (Нерегистриран)
Публикувано14.05.04 00:37



лека нощ




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.